Yavaş Yavaş Aklımı Yitiriyorum...

gixxer_600

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2018
3.775
7.568
İyi günler çok değerli KK hanımları...
Çok tuhaf bir derdim var...Dünden beri yattığım odadan böyle saka,kızılgerdan vs. tarzı minik kuş türlerinin ciklemesine benzer sesler gelmeye başladı ara ara...Daha önce dışarda bulduğum uçamayan bir güvercini gizlice eve getirip bir süre evdekilerden sakladığım için vukuatlıyım,haliyle cik cik seslerini duyan herkes benim yine bu tarz bir şey yaptığımı düşünüyor...Ben üst komşunun kuş almış olması ya da gıcırdayan bir oyuncak,spor aleti vb. çalıştırıyor olması ihtimalini düşünüyorum ama bizimkiler “bu kesin kuş” diyor..Sesler ara ara kesiliyor,her yeri didik didik ettim bir şey çıkmadı.Zaten odada 3 tane muhabbet kuşum var ve dışarda öten serçe vb. tarzı kuşlara ciyak ciyak ötüp cevap veriyorlar,yani kuş sesi olsa illa ki onada cevap verici/seslenici tarzda öterlerdi diye düşünüyorum.Sesleri dinledim odadan pencereye yakın kısımdan geliyor ama ortada bir şey yok...Delirmek üzereyim...Şu an bunları yazarken yine geldi o ses...Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?Ne yapmam lazım bu ses ne olabilir? Aşırı gerginim... 😭😭😭😭

GÜNCELLEME:
Konu çözüldü herkese teşekkürler ☺️

Son düzenleme:
pencerenin yanında havalandırma vs var mı

oralara girmiş olabilir mi

ya da benim ofis penceremin yan üst tarafında eski kiracının klima deliği var

orada sığırcık yuvası oluyor mevsiminde

hatta kakaları da duvardan akıyor arada

anneleri gidince küçücük delikten sarkıyorlar düşecekler diye ödüm kopuyor 10.kat

pencerenin yanında havalandırma vs var mı

oralara girmiş olabilir mi

ya da benim ofis penceremin yan üst tarafında eski kiracının klima deliği var

orada sığırcık yuvası oluyor mevsiminde

hatta kakaları da duvardan akıyor arada

anneleri gidince küçücük delikten sarkıyorlar düşecekler diye ödüm kopuyor 10.kat
Havalandırmayı bilmiyorum ama zaten seste panjurun oralardan geliyor,ama sanki evin içinde gibi..Acaba eve girdi bir köşede falan kaldı mı sıkıştı mı diye üzülüyorum.Sığırcıklar burada da çok var,herhalde yuva yaptılar panjurun oralara 😐

bu ne biçim bir başlık!!!
siz kuş sesinden bahsedince kimse duymuyor siz duyuyorsunuz sandım konuyu okurken üzülmeye başladım
dikkat edin fare öyle vileda sapıyla falan gelmez (inşallah fare değildir)

bu ne biçim bir başlık!!!
siz kuş sesinden bahsedince kimse duymuyor siz duyuyorsunuz sandım konuyu okurken üzülmeye başladım
dikkat edin fare öyle vileda sapıyla falan gelmez (inşallah fare değildir)
Başlıkta ne varmış anlamadım ? Israrla sesini duyupta bir türlü bulamadığı bir şey insanı deli etmeye yetmez mi?? Koltuğu çektim dolabı çektim koltuğun içine lamba tuttum yok yok yok.Ama ne zaman odadan çıksam cik cik cik ses var,gerçekten çıldırmama çok çok az kaldı bu gidişle

İyi günler çok değerli KK hanımları...
Çok tuhaf bir derdim var...Dünden beri yattığım odadan böyle saka,kızılgerdan vs. tarzı minik kuş türlerinin ciklemesine benzer sesler gelmeye başladı ara ara...Daha önce dışarda bulduğum uçamayan bir güvercini gizlice eve getirip bir süre evdekilerden sakladığım için vukuatlıyım,haliyle cik cik seslerini duyan herkes benim yine bu tarz bir şey yaptığımı düşünüyor...Ben üst komşunun kuş almış olması ya da gıcırdayan bir oyuncak,spor aleti vb. çalıştırıyor olması ihtimalini düşünüyorum ama bizimkiler “bu kesin kuş” diyor..Sesler ara ara kesiliyor,her yeri didik didik ettim bir şey çıkmadı.Zaten odada 3 tane muhabbet kuşum var ve dışarda öten serçe vb. tarzı kuşlara ciyak ciyak ötüp cevap veriyorlar,yani kuş sesi olsa illa ki onada cevap verici/seslenici tarzda öterlerdi diye düşünüyorum.Sesleri dinledim odadan pencereye yakın kısımdan geliyor ama ortada bir şey yok...Delirmek üzereyim...Şu an bunları yazarken yine geldi o ses...Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?Ne yapmam lazım bu ses ne olabilir? Aşırı gerginim... 😭😭😭😭
Kuzum komple duymussunuz sen niye kendine yükledin bu akil yitirme olayini?onemsemeye calis odada yoksa yoktur disardandir hayvanlarin kendi aralarindaki muhabbettir der saygi duyarim

Geçenlerde bizim apartmanin havalandirmasinda ses duymus dairenin birisi k wcdeki havalandırmadan geliyormuş ve bakınca baykuş görmüşler. Sizinde havalandırmadadir bence

Başlıkta ne varmış anlamadım ? Israrla sesini duyupta bir türlü bulamadığı bir şey insanı deli etmeye yetmez mi?? Koltuğu çektim dolabı çektim koltuğun içine lamba tuttum yok yok yok.Ama ne zaman odadan çıksam cik cik cik ses var,gerçekten çıldırmama çok çok az kaldı bu gidişle
iyi de siz böyle yazınca ben baştan o sesleri sadece siz duyuyorsunuz sandım üzüldüm
neyse ki herkes duyuyormuş
herkesi üzer çıldırtır o tarz ses
inşallah biran önce bulursunuz her ne ise

X