Yavrum git gide eriyor yardım

Çok geçmiş olsun sac mantarı olarak şöyle bir arattım. Bu sonucu buldum . Yorumlara göre bakabilirsiniz.
İnş burda da tavsiye bulursunuz. Allah şifa versin

Bir arkadasim akademisacterapiye gidip memnun kalmıştı sacinda ki dermatit icin. Ayni sey degil ama sac konusunda uzmanlar belki bu konuda da faydalari olabilir.

Sac mantarini bilmiyorum ama mantar enfeksiyonlari inatci hastaliklsrdir, tedaviye sabırla devam edilmesi gerekir. Cok gecmis olsun. Istanbul'da yasamiyorum. Sadece tum kalbimle acil sifalar dilemeye geldim.

Üç yaşında kızımda saç mantarı var saçları tamamen döküldü kalıcı bir durum olabilir ne olur İstanbul'da en iyi saç mantari doktoru dermatolog bilen varmı 1 senedir mücadele ediyoruz lütfen lütfennnn
Oto immün hastalığı olabilir fonksiyonel tıp ve bütüncül tıpla ilgilenen bi diyetisyen bulun beslenmeyle sedef mantar hastalıklarından kurtulanlar var. Çok geçmiş olsun.

Üç yaşında kızımda saç mantarı var saçları tamamen döküldü kalıcı bir durum olabilir ne olur İstanbul'da en iyi saç mantari doktoru dermatolog bilen varmı 1 senedir mücadele ediyoruz lütfen lütfennnn
Geçmiş olsun dr konusunda bir fikrim yok ama aaltıyaşındayken bende saç mantarıyla mücadele ettim bir yıl boyunca saçlarım tamamen dökülmüştü dökülmeyen hasta saçları da cımbızla biz çekmiştik ama tedavi sonrası daha sağlıklı çok gür saçlarım çıktı şimdi 32 yaşındayım ve hala çok gür sağlıklı saçları.saçlarim var. Ayrıca biz tedaviye çok geç kalmışız çünkü ailemin bilinçsizliği yanlış uygulamalarla hastalık bütün saçlara bulaşmış ona rağmenn tedavi oldum.darisi kiziniza

Bir arkadasim akademisacterapiye gidip memnun kalmıştı sacinda ki dermatit icin. Ayni sey degil ama sac konusunda uzmanlar belki bu konuda da faydalari olabilir.
Akademi saç terapisi bu işin piridir gerçekten ben artık sarkis ve diğer cildiyecileri önermiyorum. Saç kökü ve saça dair herşeyde uzmandır evrim hanım ve ekibi. biraz pahalıdır ama çözüm elde edersiniz zaman kaybetmeden gidin. benim 5 senelik dökülmemi yüzde 70 durdurdu saç köklerim dümdüzdü kök yoktu düşünün . Kesinlikle öneriyorum. Dediğim gibi biraz pahalıdır ama kesinlikle zaman kaybı yaşamazsınız . Doğru müdahale ederler.

Çok geçmiş olsun öncelikle İstanbul’da doktor Bilgim yok fakat Bursa şehir hastanesinde çok iyi bir dermatolog var Cansu Şahin kendisi şuan Bursa’da Görev yapıyor ama kısa bir süre sonra İstanbul’da özel klinik açacağını söyledi instagram Sayfasınıda aktif kullanan bi doktor alanında çok iyi sürekli randevu alıp gittiğim bi doktor bi ulaşmayı deneyin isterseniz sizede çok yararı dokunur inşallah

Sar
%100 dopal kükürtlü sabun. Asla doğal dahi olsa başka şampuan, sabun vs kullanmayın %100 doğal kükürtlü sabun ve %100 doğal elma sirkesi ni saç, dipleirne sürüp 1 saat bekletin bu bilgiyi geçenlerde bu sorunu yaşayan ve dermatoloğa gittikten sonra kullandığım ilaçlar daha beter yaptı diye saraçoğluğlunu bir programda arayan, izleyiciye önermişlerdi. İsterseniz bir deneyin. Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim

Akademi saç terapisi bu işin piridir gerçekten ben artık sarkis ve diğer cildiyecileri önermiyorum. Saç kökü ve saça dair herşeyde uzmandır evrim hanım ve ekibi. biraz pahalıdır ama çözüm elde edersiniz zaman kaybetmeden gidin. benim 5 senelik dökülmemi yüzde 70 durdurdu saç köklerim dümdüzdü kök yoktu düşünün . Kesinlikle öneriyorum. Dediğim gibi biraz pahalıdır ama kesinlikle zaman kaybı yaşamazsınız . Doğru müdahale ederler.
Doğal ısırganotlu şampuan da ciddi saç artırıyor. Baya baya açılmış olan saçlarımı artırdı yıllardır dökük olan yerler tekrar saçlandı benim de.

Çok geçmiş olsun yavrunuza şifa olucak doktoru çıkartsın Rabbim karşınıza

Geçmiş olsun dr konusunda bir fikrim yok ama aaltıyaşındayken bende saç mantarıyla mücadele ettim bir yıl boyunca saçlarım tamamen dökülmüştü dökülmeyen hasta saçları da cımbızla biz çekmiştik ama tedavi sonrası daha sağlıklı çok gür saçlarım çıktı şimdi 32 yaşındayım ve hala çok gür sağlıklı saçları.saçlarim var. Ayrıca biz tedaviye çok geç kalmışız çünkü ailemin bilinçsizliği yanlış uygulamalarla hastalık bütün saçlara bulaşmış ona rağmenn tedavi oldum.darisi kiziniza
Allah razı olsun peki vebali kalmasın dışarda çocuklarla oynatiyorum onlarada gecermi

X