Yaz geliyor en iyi yaz parfümleri halkında konuşalım :)

tammhorsfall

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
5
7
29
Merhabalar, yeni üye oldum sizlerin fikirlerinize çok ihtiyacım var. Okul stajlarımız ertelendi yazın yapacağız, elimde de hep kış parfümleri kaldı, zaten yaz parfümümden de memnun değildim. Yaşıma tenime bana uyacak günlük olarak kullanacağım hafif ferah ama biraz da dikkat çekici bir parfüme ihtiyacım var. Akrep burcuyum ama burcumu söylediğimde önerilen parfümler bana biraz ağır geliyor. Çok fazla insanlarla iç içe olduğum bir yerdeyim. Yoğun bir parfüm her zaman hoş karşılanmıyor.

Beyaz tenliyim, baya beyazım.
24 yaşındayım
Pek parfüm kültürüm de yok açıkçası ,sadece cok şekerli parfümleri hiç sevmediğimi biliyorum. Yorumlarınız benim için önemli şimdiden çok teşekkür ediyorum ☺️ ☺️

İyi yaptınız da derdimvar başlığının konusu bu değil. Parfüm bir dert değil. Yanlış başlık altına konu açtınız.
Evet biraz geç farkettim. Başta parfüm diye aradım ama konuyu göremedim galiba. Sonra dedim parfüm kültürümün olmaması da bir dert 🙈 konuyu adminler mi taşıyor yoksa burda çürüyüp gidecek mi cevapsız şekilde biliyor musunuz

Evet biraz geç farkettim. Başta parfüm diye aradım ama konuyu göremedim galiba. Sonra dedim parfüm kültürümün olmaması da bir dert 🙈 konuyu adminler mi taşıyor yoksa burda çürüyüp gidecek mi cevapsız şekilde biliyor musunuz
Konuyu taşırlar az sonra. Ama orada da çürüyüp gidecek merak etmeyin. Burada en aktif başlık bdv dir. :KK76:

Sanırım tıp okuyorsun. Keşke konuyu buraya değil de uygun yere yazsaydın. Yazın ağır parfümler hiç çekilmez hatta bence parfüm çekilmez vücut spreyleri daha doğru seçim olabilir. Antiperspirant kullanmayı ihmal etme de gerisi senin zevkine kalmış.

Bütçen var mı yok mu😊

Yoksa
Yves Rocherin parfümleri hafif oluyor. Çiçek kokusu olanlar mutlaka oluyor tavsiye ederim 😍😍😍

Zara parfümleri çok kalıcı değil ama ünlü parfümlerin taklitleri. Çiçek kokuları temiz oluyor.

Varsa

Armani Code Turquoise
Armani Acqua di Gioia
Dolce Gabbana Light Blue

Deniz temalı kokular çok çok tavsiye ederim😍😍😍
Bir de Escada'nın yeni bir yaz parfümü var bu sezon için onu tavsiye ederim.

Godamanım dersen

Tom Ford Amalfi coast😍😍😍

Son düzenleme:
Chloe love tertemiz bir koku, zara powdery magnolia muadili çok benziyorlar birbirlerine.
Marc jacobs decadence de hoş çiçeksi bir parfüm

X