Yaz Tatili için EGE Bölgesi Otel Önerileriniz

pastelmom

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
2.642
3.547
Kızlar merhaba ,

Tripadvisor den falan araştırıyorum ama gidenlerden direkt bilgi almak daha mantıklı olduğundan sizlere danışmak istedim..

Bütçem:2500-3000 TL arası çocuk yok , denize sıfır her şey dahil konseptli denizi tertemiz ,yemekleri lezzetli ve temiz otel önerilerinizi bekliyorum

Teşekkürler:KK200:

Kuşadası olur mu?tabiki burdan reklam gibi etik olmaz herhalde sen internet ten yorumlara bak en doğru Bilgi ordan bulursun

pastelmom pastelmom merhaba..
Bozcaada oda+kahvaltı pansiyonlar da var yarım pansiyon konaklamalı yerler de..
Gökçeada da güzeldir ama arabayla gitmeniz gerek.

Assos, denizi biraz soğuktur ama harikadır.

Ayvalık, Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Selimiye, Datça, Çeşme, Foça.. Ege'nin her yeri ayrı güzel..
Bodrum'da hersey dahil otel daha çok bulursunuz. Her bütçeye göre oteller var.

pastelmom pastelmom merhaba..
Bozcaada oda+kahvaltı pansiyonlar da var yarım pansiyon konaklamalı yerler de..
Gökçeada da güzeldir ama arabayla gitmeniz gerek.

Assos, denizi biraz soğuktur ama harikadır.

Ayvalık, Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Selimiye, Datça, Çeşme, Foça.. Ege'nin her yeri ayrı güzel..
Bodrum'da hersey dahil otel daha çok bulursunuz. Her bütçeye göre oteller var.

tesekkur ederimm evet bodrum aradigim konsepte daha uygun gibi ama cok gurultulu olduğu için biraz tereddutluyum

gokceada datca gocek gibi yerlerin sakinligine ihtiyacim var orada da konsept uymuyor :olamaz:

o yüzden otel adi soruyordum sizlerden tavsiye olarak ama reklama giriyor sanırım

tesekkur ederimm evet bodrum aradigim konsepte daha uygun gibi ama cok gurultulu olduğu için biraz tereddutluyum

gokceada datca gocek gibi yerlerin sakinligine ihtiyacim var orada da konsept uymuyor :olamaz:

o yüzden otel adi soruyordum sizlerden tavsiye olarak ama reklama giriyor sanırım
Aslinda otel adı vermek reklama girer mi bilemedim ama özelden mesaj attım yine de :)

X