Yaza fomda girelim mi 😀

kızlar yalnız değilsiniz BEN DE YİYORUM... NOLUYOR YA BİZE. jshdf
hayalimdeki diyet grubu bu değildi hepimiz arsızca yiyoz.
hahahhahahahaha kahkaha attim biz motive edicez yemiycez derken isler karisti :) toparlanmamiz lazim cok acilll ben eyrken bile sonra ne yiyicegimi dusunur oldum imdaaaaaaaaaaaaaaat:bicak:

Valla kizlar vucut bu her zaman ayni dogrultuda ilerlemiulyor. Tatli istiyor canimiz börem istiyor. Benim tek kriterim acikmayi beklemek. Gerçek anlamda midem acikinca saglikli diyet bir sey degil de istedigimi yiyorum. O yuzden de tatmin oluyorum yedigimden. Ayiptir soylemesi dün aksam ben de kaytmer falan yedim😁regl donemi zaten. annemler geliyor yarin pazara kadar. Onlar varken cocuga bakarlar ben her gun spora giderim . Bu akşam da usenmezsem yarim saat spinning.

Akşam ki menum 1 kase makarna ve sebze yemegi. Bir de yine 1 kase kestane🥰 ama fazla geldi

Aslında benim çok kötü gidiyor diyemem. Tek sıkıntı iftar sonrası mutlaka bir dilim tatlı yiyorum. Onu yemesem süper olur ama tatlı isteği çok oluyor. Zaten İftarda önce limonlu su ile başlıyorum, çorba ve salata harici bir şey yemiyorum ben. Sahurda da sadece yine limonlu su içiyorum. Sadece 2 gün sahurda kete yedim. Ama kendi adıma şunu söyleyeyim sahurda hiçbir şey yemediğim günler daha dinç oluyorum. Birde okul haricinde hiçbir aktivitem yok en yürüyüş yapabilseydim iyi olurdu🤦

Aslında benim çok kötü gidiyor diyemem. Tek sıkıntı iftar sonrası mutlaka bir dilim tatlı yiyorum. Onu yemesem süper olur ama tatlı isteği çok oluyor. Zaten İftarda önce limonlu su ile başlıyorum, çorba ve salata harici bir şey yemiyorum ben. Sahurda da sadece yine limonlu su içiyorum. Sadece 2 gün sahurda kete yedim. Ama kendi adıma şunu söyleyeyim sahurda hiçbir şey yemediğim günler daha dinç oluyorum. Birde okul haricinde hiçbir aktivitem yok en yürüyüş yapabilseydim iyi olurdu🤦

Iftar sonrası biraz yürüyüş yapsanız çok rahatlarsınız

selamlar kimse pek yazmiyor benim gibi, utanctan galiba. Kendimize gelmemiz lazim, allamm niyet ettim kilo vermeye :KK70:

evet biri artık bu işe dur demeli ama herkes birbirinden bekliyor :deli:
Ay valla zar zor düştüğüm altmişlar bu gidişle mazideki tatli anılar olarak kalacak...
GEL RİKİ BİZ DUR DİYELİM BOMBA GİBİ BAŞLAYALIM...
örnek olalım şu yaramaz kızlara :p

evet biri artık bu işe dur demeli ama herkes birbirinden bekliyor :deli:
Ay valla zar zor düştüğüm altmişlar bu gidişle mazideki tatli anılar olarak kalacak...
GEL RİKİ BİZ DUR DİYELİM BOMBA GİBİ BAŞLAYALIM...
örnek olalım şu yaramaz kızlara :p
hahaha evet artik siklastiralim bildirimleri, motivasyonlar yerlerde, evet ramazan ile yeme aclis suresi degisti ama dengelemek lazim genede. Ben tutmuyorum tutanin allah oruclarini kabul etsin. persembe tasinicam cuma ev boyama var derken bu hafta bende cok dikkat edemem. pazartesiden itibaren listeme gore eksikleri alip basliycam. Hatta 1 mayista 21 gunlux detox planina kaydoldum bugun. Parasini verip ve mecbur hesap verince daha iyi oluyor ama amacim en azindan nisan ayinda 69-60 a sabitlemek kiloyu. Detoxlada 3-4 verip yaza bomba gibi girmek. hayaller hayatlar iste :KK70:

Ben razamanda almasam raziyim. Veremiyorum cunku

Bende kendimi gozlemliyorum bu ara tatlj canavari olmusum. Bugun sadece kuruyemis yedim. Aksam da pilav ve eksili kofte yedim. Ama az once ekler yedim 3 tane. Yarin dengelenir diye dusunuyorum. Yarin spora da gidecegim. Bu cuma kilo vermis olacagimi dusunmuyorum. 😂

Bende bu sene tutamıyorum. Rabbim tutanların orucunu kabul etsin. Tutmasamda iftar hazırlığı vs tabi oluyor ister istemez yiyorum bu hafta fazla kaçırdım bugün sabah geçen cuma guncelledigim kiloya anca gelmişim yani bu hafta çok veremicegimin farkındayım. Bide iki lokma yiyince hemen aldığımı hissetmek motivasyon düşüklüğü yapıyor. 3 haftada verdiğim kiloyu 2 günde geri aliyomusum gibi. Ay bide iştahım açık nedense sürekli açlık hissediyorum regl dönemim de geçti bi söktürücü almam lazım oda sıkıntı veriyor

Tam hergun yürüyüş yapıyorum çocuğu parka çıkarınca manayla filan diyodum havalar da soğudu 🙄

Kahvaltı: yok. Bir kaç tane kahvemin yanina fistik yedim

Oglen: tavuk Pilav+ yayla corbasi yarım kase

Akşam: yaprak sarma+havuc tarator + et sote var menude.

X