Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Hahah hakikaten şaka gibii..

Amaa gözdeciğiim bu bir engel mii? Bence aslaa, eczaneler de aktarlarda tartılmayani dövüyorlar tabiri caizse yani :KK70: Ben çok kafaya taktım iradeye bir hakim olsam tam anlamıyla. Ne olursa olsun giyecem o dar tişörtleri badilerii. Göbek de hiiiç çıkmayacak :KK70: :KK1::KK1::KK1:

Benimki resmen inatlasıyo benimle haftasonu biyere gidiyoruz zorla ağzıma bişeyler tıkıyo ben seni böyle etli butlu seviyorum diyo delirtiyo beni :KK70:
Askere gidince spor salonuna yazılcam o gelene kadar incecik olucam kafaya taktım :KK70:

Benimki resmen inatlasıyo benimle haftasonu biyere gidiyoruz zorla ağzıma bişeyler tıkıyo ben seni böyle etli butlu seviyorum diyo delirtiyo beni :KK70:
Askere gidince spor salonuna yazılcam o gelene kadar incecik olucam kafaya taktım :KK70:

Diye defteri senin için kapandı o zaman :KK70: Geçmiş olsuuun :)

Kızlar gunaydiiin, bu haftaki değişim de iste boyleeeee. Ayyyy mutlu olduğu huyu uyum mm:))) 53.6 :) kaldı 2.6 kiloo... :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1402118415627.jpg
    $1402118415627.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 44
Ben dün giremedim ama şimdi yazayım, 45,6 ya düşebildim. Çook yavaş gidiyorlar, ama en azından sabit değil, ona da şükür diyorum =)

3-5 dert degil verirsiniz
20 kilo vermek derti fakat sukur bitti
Hadi bakalim

Saglik ve afiyette kal 🌹

öncelikle herkese merhabalar..

doğum yapalı tamı tamına 14 ay oldu.. 55 ile hamile kaldım 75 ile doğuma gittim.. şu an ise 66 kiloyum.. hala emziriyorum ve adetlerim düzensiz.. ilk adetimi oğlum 11 aylıkken oldum. 1 ay olmadım ertesi ay oldum ve bu ay yine yok :KK43:

zayıflamak istiyorum ama çalışıyorum, ev işleri ve oğlum derken çok yorgun düşüyorum spor yapmaya fırsatım bile kalmıyor.. emziriyorum diye yemekten de kesmek istemiyorum :KK43:

bana verebileceğiniz basit tavsiyeleriniz var mı :18:

burada okumuştum daha önce acıkınca leblebi yemeyi, yoğurdun zayıflamaya katkısını. kaçırdıklarım ve benimle paylaşmak istedikleriniz varsa memnuniyetle okurum.. :KK17:

Merhaba! Ben babamın sağlık sorunları nedeniyle bir süre spor yapamadım, e haliyle çok çok sağlılı da beslenemedim. Kilo veremedim yani. Aksine aldım sanırım, 46,6 yım şu an. Bugün itibariyle diyet ve spora devam =)

inanamıyorum cnm ya harika bir kilodasın ve asslında çok iyi bir yöntem fakat çok güçlü bir irade istiyor bu (=
Zor olmadı aslında biraz sabır irade herseyi çözüyor suan 43 kg yum darısı size inşallah zayıf olmak gibisi yokmuş 😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X