Yazar Pucca'nın "dışkı" paylaşımı mide bulandırdı! İddialar dehşete düşürdü

Nhessa

Nirvana
Pro Üye
13 Eylül 2013
51.298
2.645

Sosyal medya fenomeni ve yazar Pucca, sosyal medya hesabından ortaya attığı iddia ile büyük ses getirdi. Pucca, bir Türk fenomenin para karşılığında Dubaili iş insanının ağzına dışkılamasına izin verdiğini öne sürdü.​

Yazar Pucca'nın dışkı paylaşımı mide bulandırdı! İddialar dehşete düşürdü

Son dönemde Dubaili zengin iş insanlarının, dünyanın dört bir yanından influencerlarla iletişime geçip yüksek miktarlarda para karşılığında üzerlerine dışkıladığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

BİR TÜRK FENOMENİ KABUL ETMİŞ​

PuCCa adıyla tanınan ünlü sosyal medya fenomeni Selen Pınar Işık, bu konuyla ilgili yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Açıklamalarıyla adeta şoka uğratan PuCCa, bir Türk fenomenin, para karşılığında Dubaili iş insanının ağzına dışkılamasına izin verdiğini iddia etti.

yazar-pucca-nin-diski-paylasimi-mide-bulandirdi-14919620_6919_m

"DİĞER TÜRLÜSÜNÜ DÜŞÜNMEK İSTEMİYORUM"​

Pucca, ınstagram hesabından şunları yazdı: "Şu an büyük bir dedikodu var biliyorsunuz, Dubaili iş adamlarının yeni modası üzerine kaka yapması için dünyanın bütün influencerlarına para ödemek. Vizyona bakınız, bana sormayın Google kullanın. Bizden biri de kabul etmiş. İnşallah kaka yapan kendisidir, diğer türlüsünü düşünmek bile istemiyorum."
yazar-pucca-nin-diski-paylasimi-mide-bulandirdi-14919620_732_m

ÖNCE PAYLAŞTI SONRA SİLDİ​

PuCCa'nın bu iddiası sosyal medyada olay oldu. Bu fenomenin kim olduğu merak konusu oldu. İddası olay olan PuCCa, paylaşımını sildi.

kaynak mynet

evet hatta puccaya mesaj attı :KK70: onu da paylaştı hatta mesaj atmasaydı kim olduğunu asla öğrenemezdim falan yazdı sanırım onu da sildi :KK70:

nedense hiç tahmin bile edemeyeceğimiz biriymiş gibi geliyor dışardan hanım hanımcık takılan :KK70:
Bana da tam tersi para için degil de sırf zevk için yapabilecek sapkın bir isimmiş gibi geldi. Uçak görüntüleri olay olan baş harfi K olan birisi veya benzeri bir kimse gibi :)

X