Yelsa estetik? Soprano ice?

Blueslow

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
60
98
37
Merhaba. Yelsa estetik te lazer epilasyon yaptıran var mi aranizda? Buzlazer sitesinden buldum orijinal cihaz kullanıyorlar ama soprano ice tamamiyle bitirir mi? Kafamda deli sorular 😊

Ben bayan olarak kol yaptirdim fazlalasti sonra igneyle bitirdim lazer bence tamamen şans işi cihZ platiniumdu grcek buz lazer diyorlar ama kol hicbir lazer bitirmiyor cok cihaz denedim. En son igne ile bitti.. ayrica yelsada yaptirdim farkli salon degil. Simdi sopranonun titanyum cihazi cikms ama seanslari cok pahaliyms yelsada varmi bilmiyorm tbi

Ben bayan olarak kol yaptirdim fazlalasti sonra igneyle bitirdim lazer bence tamamen şans işi cihZ platiniumdu grcek buz lazer diyorlar ama kol hicbir lazer bitirmiyor cok cihaz denedim. En son igne ile bitti.. ayrica yelsada yaptirdim farkli salon degil. Simdi sopranonun titanyum cihazi cikms ama seanslari cok pahaliyms yelsada varmi bilmiyorm tbi
Sadece kol mu yaptırdınız. Diğer bolgeleri yaptirdiysaniz oralarda azalma olmadı mi🙁ben çok umutluydum ama okudukça tüysüz bi yaşam hayal olarak kalacak gibi geliyor 🙁🙁🙁

5 yıl önce soprano ıce tüm vucut lazer oldum. Öncelıkle hormonlarımız çalışmaya devam ettiği için tüyler yuzde yuz bıtmez Malesef. Ben cokk ciddi sonuc aldım. Sımdı 'yılda bır defa' ev tipi lazer cıhazı aldım, onunla atış yapıyorum. Tek tek sayılacak kadar az, görünmüyor bile kalan tek tükler. Sıze bu konuda tavsıyem, bahsettıgınız yerı bılmıyorum ama eğitimli kişiden, klinikte yaptırın. Ben o sekılde gitmiştim, hem hıjyenık hem guvenılır oluyor.

X