Mutfak Dekorasyonu Yemek Masası ve sandalyeleri almadan nasıl yemek odası olusturabilirim?🙋🏻‍♀️

muhendishanimg

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2020
17
6
29
Merhaba herkese. Ben yeni evleneceğim henüz evimi düzmeye başlamadım.kucuk bir ev aldık ve ben yemek masasının sandalyeleri ile beraber fazla yer kaplamasını istemiyorum.otomatik tuşla açılıp yemek masasi olan bir sehpa alsam uygun olur mu?sandalye sorununu bu durumda nasil çözümlerim destek rica ederim 😊

Merhaba herkese. Ben yeni evleneceğim henüz evimi düzmeye başlamadım.kucuk bir ev aldık ve ben yemek masasının sandalyeleri ile beraber fazla yer kaplamasını istemiyorum.otomatik tuşla açılıp yemek masasi olan bir sehpa alsam uygun olur mu?sandalye sorununu bu durumda nasil çözümlerim destek rica ederim 😊
Eviniz kucukse mutfak masasiyla kalin derim. Orta sehpalar oluyor masa gibi büyüyen. Şıklık onemli degil derseniz akilli sehpa yazinca orneklerini gorebilirsiniz.

Açıkçası bende akıllı sehpa almak istiyorum.sadece yeni evli olacağım absürt durur mu sandalyesiz kullanırsam nasil olur bilemedim 😄
Nerden baksan 2sene korona bitmeyecegine gore misafir de agirlamazsiniz diye dusunuyorum. Bence evlenip karar verin buna. Çoğu eşyanin gereksiz olduğunu evlenince anladim ben.

Çok sık misafiriniz gelecekse bence yemek masasiz olmaz yani koyacak yer yok mu yoksa kalabalik mi olsun istemiyorsunuz. Akılla sehpalar görüntüsünü beğenmiyorum ben hiç şık durmuyor arkadaşımda var üzerinde yemek yemekte rahat değil bana kalırsa zaten illaki sandalyesi olmalı onları nereye koyacaksınız masasiz🤷

Çok sık misafiriniz gelecekse bence yemek masasiz olmaz yani koyacak yer yok mu yoksa kalabalik mi olsun istemiyorsunuz. Akılla sehpalar görüntüsünü beğenmiyorum ben hiç şık durmuyor arkadaşımda var üzerinde yemek yemekte rahat değil bana kalırsa zaten illaki sandalyesi olmalı onları nereye koyacaksınız masasiz🤷
Işte benim de aklıma takılan nokta bu tabure konulabilir bu da şık olmaz diye düşünüyorum. Çok sık misafirim olmayacağı için odamin birini boş boş masa ve 6 sandalyesi kaplasın istemiyorum.kafamda deli sorular 😄😁

Işte benim de aklıma takılan nokta bu tabure konulabilir bu da şık olmaz diye düşünüyorum. Çok sık misafirim olmayacağı için odamin birini boş boş masa ve 6 sandalyesi kaplasın istemiyorum.kafamda deli sorular 😄😁
Haklısınız banada yaklaşık bir senedir yemek masasi ve 6 sandalye öyle fazla geliyor ki malum koronadan dolayı misafir gelmiyor ve onlar orda öylece duruyor 🤦🏼‍♀️ aslinda Ikea katlanır sandalyeler var şık olarak beyaz ve ahşap renk olarak bir bakın bencee , mutfaginizda büyükse yemek alanını orda oluşturun 🤔

Minimal büyüyebilir şık bir mutfak masası, 4 sandalye ve 4 tabure harika bir tercih olur.

Yeni evlenirken aldığım Hantal yemek masamı sattım. Üstümden, ruhumdan büyük bir yük kalktı. Böyle minimal birşey aldım.

IMG_20200905_014029.jpg

Hantal bir yemek odası ve ıvır zıvırını boşuna kendinize, hayatınıza yük etmeyin.

Minimal iş görecek tercihler yapın.

Sadece mobilyacılara değil de aksesuar satan mağazalara da bakın.

Tabureler istersen sehpa olarak da kullanılıyor.

Bir taşla iki kuş:KK66:

Minimal büyüyebilir şık bir mutfak masası, 4 sandalye ve 4 tabure harika bir tercih olur.

Yeni evlenirken aldığım Hantal yemek masamı sattım. Üstümden, ruhumdan büyük bir yük kalktı. Böyle minimal birşey aldım.

Eki Görüntüle 2685529
Hantal bir yemek odası ve ıvır zıvırını boşuna kendinize, hayatınıza yük etmeyin.

Minimal iş görecek tercihler yapın.

Sadece mobilyacılara değil de aksesuar satan mağazalara da bakın.

Tabureler istersen sehpa olarak da kullanılıyor.

Bir taşla iki kuş:KK66:
Bu fikri sevdim 😊👍

X