Yemek takimi olarak ne aldiniz?🤗

Bernardodan yemek takımı ve çatal kaşık takımını aldım. İki birlikte 3500 tl idi 3 sene önce, az önce bakayım dedim de aboww fiyatlar uçmuş. 12 kişilik takım, kepçesi yemek kaşıkları vs hepsi var içinde. Görsele yemek takımını koydum, çatal kaşık takımını bulamadım sitede. Eki Görüntüle 2734501

Tencere setim çelikler aryıldız- çok memnunum hala kullanıyorum ama granit setim esseydi, 1. sene sonunda pert oldu. Sonra falezden aldım baya iş görüyor hala, bir problem olmadı.
Düdüklü fobim olduğu için almadım.
Kahvaltı takımı almadım, bence gereksiz, kendin daha güzel bütçelere daha güzel setler oluşturabilirsin.
Yemek takiminizdan memnunmusunuz kare almissiniz bende kare dusunuyordum hep kiriliyor kenarlari deniliyo acikcasi o kadar para verip yazik olsun istemiyorum kalbim kareden yana hep ama 😅 bernardonunda yemek tabaklari guzel sizinkide cok hosmus sade şık bakiyorum bende

Karacadan aldım yemek ve çatal-bıçak takımını, çaydanlığımı 10 yıldır kullanıyorum gayet iyi durumdalar. Bardaklarım, cam tepsilerim paşabahçeden. Korkmazdan cam su ısıtıcı, tencede aldım. Bundan öncede kütahyadan tencere takımı almıştım ikisi de şahane çıktı. Bernardodan kahvaltı takımı hediye gelmişti sade beyaz bir takım inanın ondan da çok memnunum. Havlu, nevresim, banyo paspası için özdilek, taç, linens, english home... hepsi de iyi çıktı.
Ay cok tesekkur ederim detaylica markalarida soylemissiniz bernardonunda guzel urunleri karaca gibi. Yemek takiminiz karemi yuvarlakmi acaba ben kare dusundum hep ama kenarlari kiriliyo deniliyo kararsiz kaldim o kadar para verip cop olsun istemiyorum cok masrafli seyler

Kizlaaarrr merhabalar size bi kac sorum olacakti lutfen yardimci olurmusunuz🤗
Yemek takimi olarak hangi marka aldiniz?
İcinde neler vardi? (duduklusunden tenceresine kasigina kahvaltisi vs)
Kare yemek takimi mi yuvarlak yemek takimi mi tercih ettiniz?
Ortalama ne kadar odediniz fiyat olarak?
Bilgi verirmisiniz memnunmusunuz aldiklarinizdan 🤗
Schaffer aldım babamlar öyle istedi .tencere filan değil ki porselen oluyo yemek takımı.
Çorba tenceresi var tabi de pisirmelik değil.
Çatal bıçak kepçe filan herşeyi vardı
Yuvarlakti
Bayılarak almadım öyle istediler (ama memnunummmmm)onlar neye inat ettiyse o alındı
Bende onlara inat edip kına yaptırmadım 🤣onlarda kınayı çok istiyodu mesela.
Hahahah .fiyat 5500 ödedi annem babam

Schaffer aldım babamlar öyle istedi .tencere filan değil ki porselen oluyo yemek takımı.
Çorba tenceresi var tabi de pisirmelik değil.
Çatal bıçak kepçe filan herşeyi vardı
Yuvarlakti
Bayılarak almadım öyle istediler (ama memnunummmmm)onlar neye inat ettiyse o alındı
Bende onlara inat edip kına yaptırmadım 🤣onlarda kınayı çok istiyodu mesela.
Hahahah .fiyat 5500 ödedi annem babam
Tahmini fiyat cikarinca 5500 6bin arasi suan benim baktiklarimda 😅 neyseki memnunmussunuz bosa alinmamis en azindan😅 su yemek takimindaki corba tenceresi gibi olanda cok gereksiz ama hepsinde var o sey ya bosa para o bile icinde😅

Tahmini fiyat cikarinca 5500 6bin arasi suan benim baktiklarimda 😅 neyseki memnunmussunuz bosa alinmamis en azindan😅 su yemek takimindaki corba tenceresi gibi olanda cok gereksiz ama hepsinde var o sey ya bosa para o bile icinde😅
Porselanodan alacaktım ben .😍çok güzel porselano
Baktın mı instagramdan

Yemek takiminizdan memnunmusunuz kare almissiniz bende kare dusunuyordum hep kiriliyor kenarlari deniliyo acikcasi o kadar para verip yazik olsun istemiyorum kalbim kareden yana hep ama 😅 bernardonunda yemek tabaklari guzel sizinkide cok hosmus sade şık bakiyorum bende
Hem de cok memnunum. Öyleki kac kere hızlı iş yapaken carptim tabaklari gram birsey olmadi, icinde kemik tozu varmis oyle denmisti pek inandirici bulmazdim boyle seyleri ama galiba dogru :)))
Ama bence suanki fiyati cok pahali yani buna catal bicagi da dahil etsek simdiki fiyat 3 sene oncenin 2 kati oluyor. Anneler günü indirimini bekleyin aceleniz yoksa. Ama kesin kare tercih edin, yuvarlak takimlarin modasi coktan bitti bence kareler daha şık duruyor.

Ay cok tesekkur ederim detaylica markalarida soylemissiniz bernardonunda guzel urunleri karaca gibi. Yemek takiminiz karemi yuvarlakmi acaba ben kare dusundum hep ama kenarlari kiriliyo deniliyo kararsiz kaldim o kadar para verip cop olsun istemiyorum cok masrafli seyler
yuvarlak olanlardan aldım. Ama günlük kütahyadan kare takımımd var. Maalesef karelerin kenarları kırılıyor. 😔

Hem de cok memnunum. Öyleki kac kere hızlı iş yapaken carptim tabaklari gram birsey olmadi, icinde kemik tozu varmis oyle denmisti pek inandirici bulmazdim boyle seyleri ama galiba dogru :)))
Ama bence suanki fiyati cok pahali yani buna catal bicagi da dahil etsek simdiki fiyat 3 sene oncenin 2 kati oluyor. Anneler günü indirimini bekleyin aceleniz yoksa. Ama kesin kare tercih edin, yuvarlak takimlarin modasi coktan bitti bence kareler daha şık duruyor.
Aynen kareler cok zarif duruyo bende duymustum kemik tozlu olanlar saglam oluyormus dugunum covid musade ederse yaza olacak acelem yok yemek takimi icin suan arastiriyorum uygun oluyosa beklerim mayisa kadar ya cunku ciddi pahalilar en kotusu bile 4 binden asagi degil takim

Evimdeki çoğu tabak yuvarlak dışı formadır.
Karesi, dikdörtgeni, altıgeni, damla modeli, üçgene yakın form falan😂
Yuvarlağa gıcığım, daha ucundan kırılma yaşamadım hiçbirinde.
Ya bende kare istiyorumda kimi uclardan kiriliyo yazmis o kadar para verip ziyan olsun istemiyorum kemik tozlu olanlar saglam oluyormus ama ona bakicam

Kizlaaarrr merhabalar size bi kac sorum olacakti lutfen yardimci olurmusunuz🤗
Yemek takimi olarak hangi marka aldiniz?
İcinde neler vardi? (duduklusunden tenceresine kasigina kahvaltisi vs)
Kare yemek takimi mi yuvarlak yemek takimi mi tercih ettiniz?
Ortalama ne kadar odediniz fiyat olarak?
Bilgi verirmisiniz memnunmusunuz aldiklarinizdan 🤗
Küyahya porselen. İçinde tencere vs yoktu. Sadece 12 kişilik tabak takımı. Ek 12 tane pasta tabağı, çorbalık,kürdanlık, tuzluk, biberlik, 4 tanede ortaya koymalık servis tabağı vardı içinde. 2.059 TL ye almıştım.

Model de kare

Küyahya porselen. İçinde tencere vs yoktu. Sadece 12 kişilik tabak takımı. Ek 12 tane pasta tabağı, çorbalık,kürdanlık, tuzluk, biberlik, 4 tanede ortaya koymalık servis tabağı vardı içinde. 2.059 TL ye almıştım.

Model de kare
Ne zaman aldiniz acaba suan bakiyorum gerci set olarak baktim hep ben ama ayri ayrida alabilirim set olarak satilanlar 5 bin 6 bin civari hep😬

Ya bende kare istiyorumda kimi uclardan kiriliyo yazmis o kadar para verip ziyan olsun istemiyorum kemik tozlu olanlar saglam oluyormus ama ona bakicam
Daha hiç başıma gelmedi.
Kemik tozu olan takımlarım var, gayet günlük hatta tekli aldığım seramikler de.
Sanırım kıranlar makineye kontrolsüz sıkıştırarak koyuyorlar, yıkanırken kırılıyor.

Daha hiç başıma gelmedi.
Kemik tozu olan takımlarım var, gayet günlük hatta tekli aldığım seramikler de.
Sanırım kıranlar makineye kontrolsüz sıkıştırarak koyuyorlar, yıkanırken kırılıyor.
Bende oyle dusundum pervane falanmi carpiyoda kiriliyo diye

Bende oyle dusundum pervane falanmi carpiyoda kiriliyo diye
Olabilir.
Köşeli tabakları makinanın kenarlarına 3 erli şekilde koyarım ben.
Tek bir sıraya 7 8 tane dizmek yerine karşılıklı, yan yana şekilde 2li 3lü.

Sıkıştırıyorlar muhtemelen.
6 senede bir tane bile kırmadım ki altıgen takımım var.

Olabilir.
Köşeli tabakları makinanın kenarlarına 3 erli şekilde koyarım ben.
Tek bir sıraya 7 8 tane dizmek yerine karşılıklı, yan yana şekilde 2li 3lü.

Sıkıştırıyorlar muhtemelen.
6 senede bir tane bile kırmadım ki altıgen takımım var.
Evet dediginiz gibi sıkış pikis konuluncada kiriliyo olabilir buyuk ihtimal kare kemik tozu olanlardan alicam hayat cok bahali ya:110:

araştırma yapıyorum fiyatlar çok uçuk misafir ağırlıcamı sanmıyorum çelişkideyim alıp almamakta..

X