Yengemin kıskançlıkları!

Al işte dayı dediğin kuzen miydi? Öyleyse yenge az bile yapıyor, Allah yardım etsin kadına. Bir de silkinip kendine geleceğine iyice kinlendim yengeme yazmışsın. Resmen kıskançsın işte. Bu kadar insan yanılıyor olamaz bi düşün kendine gel. Ya da sen bilirsin evlendiğin zaman eşinin yeğenini(!) habire evine çağır. Dsyısından, amcasından mahrum bırakma yavrucakları.

Yok efendim öyle sarılmayla öpmeyle yapmazmış da daha büyük oynarmış pardon en yaparsınız af edersiniz koynuna mı girersiniz yani bu dediğinizden bu anlaşılıyor da dayınız değil kuzeninizmiş ayrıca. Yok işte kimse yanında değilmiş de bir tek sen varmışsın da sen de gidersen zaten boşanırmış da yok yaa. Çok yanındaymışsın evet bir kaşık suda boğacaksın kadını. Öyle kolay değil bir kişinin eşinden vazgeçmesi küçük hanım bunu aklına sok. Sevmiş ki evlenmiş kadının ne suçu var tabii ki öyle yılışan birine iyi niyet gösteremez. Kendini bu kadar önemseme dışarıda kalan sen olursun bir de siz savundukça kinleniyorum demişsin ya o da sadece sana zarar verir kimseye bir zarar vermez. Sanırım o kavuşamadığın unutamadığın kişi de kuzenin de evlendi ve sen o yüzden bu gelini hazmedemiyorsun başka bir şeyde gelmiyor aklıma yoksa durup dururken bir insan bir insana ortada bir olay yokken neden kin besler?

Ya ben anlatamadim kendimi tam olarak yada bazi insanlar fazla fesat .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkes fesat sen melek demi? Kuzene dayi anneanneye teyze diyip sonra kiskanan ha bide yengeye kiskiran biziz?
Bizi fesatlar biziiii.. :-D

Yok efendim öyle sarılmayla öpmeyle yapmazmış da daha büyük oynarmış pardon en yaparsınız af edersiniz koynuna mı girersiniz yani bu dediğinizden bu anlaşılıyor da dayınız değil kuzeninizmiş ayrıca. Yok işte kimse yanında değilmiş de bir tek sen varmışsın da sen de gidersen zaten boşanırmış da yok yaa. Çok yanındaymışsın evet bir kaşık suda boğacaksın kadını. Öyle kolay değil bir kişinin eşinden vazgeçmesi küçük hanım bunu aklına sok. Sevmiş ki evlenmiş kadının ne suçu var tabii ki öyle yılışan birine iyi niyet gösteremez. Kendini bu kadar önemseme dışarıda kalan sen olursun bir de siz savundukça kinleniyorum demişsin ya o da sadece sana zarar verir kimseye bir zarar vermez. Sanırım o kavuşamadığın unutamadığın kişi de kuzenin de evlendi ve sen o yüzden bu gelini hazmedemiyorsun başka bir şeyde gelmiyor aklıma yoksa durup dururken bir insan bir insana ortada bir olay yokken neden kin besler?

Biri falan alsa da gariban yengesi kurtulsa şundan.
Esimi degil yegeni kimse oyle Sapur supur opemez
Yengen iyi sabretmis ben olsam coktan sana haddini bildirmistim
Kuzenine dayi ayagina yilisiyorsun iste
Bide buyuk oynarim yazmissin ne yapacaktin kuzenine senin deyiminle dayini sarhos edip sevisecekmiydin
Küçük aklini daha faydali seylere kullansan keske
Cocukta bosuna terk etmemis seni
Verilmis sadakasi varmis

Kendi yeğeninden bile kiskanan kadin dayimin eski sevgililerini ogrenice ne yapar acaba. Hareketlerine sinir olan tek ben değilem sorun bende değil demektir.

ayy sen nasıl bir şeysin. bu yaşta konuşmalara bak. bence sen yengeni aşırı kıskanıyorsun da yengen seni hiç umursamamış hatta sana sinir olmuş.
kuyruk gibi ne işin var peşlerinde. dayın mı kuzenin mi herneyse elleşmeden sev, koca koca insanlar ne öyle vıcık vıcık sevgi gösterileri.

Son düzenleme:
Sinir etmek istesem elimde koz çok sarılıp opmekle sinir etmem daha büyük oynarım merak etme. Ailenin merkezndeyim tabiiikide. dayım ailesini çok dinler ve zaten gelini benden ve dayimdan başka koruyan yok bende birakirsam dayim tek basina savasacagini sanmiyorum. Ben en azindan ona destek oluyorum boyle devam ederse köstek olacagim bazi yorumlar beni yengeme karşı kışkırttı açıkçası.

Siz konunuzu yazınca ilk yorum yapanlardan biriydim sizi haklı görüyodum ama sonra yazdıklarınızı okuyunca siz ne çirkef birisiniz ya pes daha büyük oynardim ne demek yengenizin yerinde olsam sizin saçınızi başınızi yolardim aşk hayatınız da sorunluymuş dayıniza mi sardiniz benimde dayimla yaş farkım yok ama dayimi sarilip öpmem ayıp size bence kendinize çeki düzen verin ve yengenizi rahat bırakın.

X