Yeni bir baslangic icin bugün basla!

tatlı yasak yağlı yasak cips vs yasak biskuvi cikolata yasak cok canin isterse ucundan mesela dun asiri cips istedi canım onun yerine special k kraker yedim kesti eve de almiyorum bu tur seyler cunku yedigim an yaptigim hersey bosa gidiyo bol bol meyve yiyorum ekmek yemiyorum sadece kahvalti da.ben spor yapiyorum nasilsa yesem bisey olmaz diye dusunmemek lazim istedigin kiloya indigin zaman o zaman da kontrollu bi sekilde yine yiyebilirsin.ben haftada 1 pizza hamburger fln yiyorum.ama aksam da az yiyorum dengelemek cok onemli.mesela yarin sabah sut meyve oglen hamburger yerim :)

şöyle söyleyeyim saydığın herşeyi zaten yemiyorum çünkü tatlı yiyemiyorum şekeri sevmiyorum pek cips falan sanırım en son yılbaşında yedim genel olarak eve abur cubur girmediğinden küçüklükten beri bu tarz alışkanlığım yok sabah kahvaltı haricinde ekmek yemiyorum hani çok nadir sulu bi yemek olduğunda yanında 2 dilim kepekli yiyorum benim boğazdan yana pek sıkıntım yok allahtan :)) sadece kafamdaki soru; haftada 2 gün pilates ve 2 gün bisiklet zayfılamama ve sıklaşmama yardımcı olur mu sayılarını arttırmalımıyım?

şöyle söyleyeyim saydığın herşeyi zaten yemiyorum çünkü tatlı yiyemiyorum şekeri sevmiyorum pek cips falan sanırım en son yılbaşında yedim genel olarak eve abur cubur girmediğinden küçüklükten beri bu tarz alışkanlığım yok sabah kahvaltı haricinde ekmek yemiyorum hani çok nadir sulu bi yemek olduğunda yanında 2 dilim kepekli yiyorum benim boğazdan yana pek sıkıntım yok allahtan :)) sadece kafamdaki soru; haftada 2 gün pilates ve 2 gün bisiklet zayfılamama ve sıklaşmama yardımcı olur mu sayılarını arttırmalımıyım?

6 gun pilates yap 2-3 gunde de bisiklet, zaten pilatese basla 1-2 hafta sonra skılastigini hemen hissediceksin.arkadasim bana boyle soylemisti ama bisikletten cok skildim ve basenimi daha da buyutur diye korktugumdan yapmadim.eger vaktin oluyosa sabah erkenden yap yada aksamustu 5 gibi yapilan sporlar cok daha iyiymis.istedigin kiloya indiginde o zaman korumak amaciyla 2 gun pilates olabilir simdi cok yetersiz olur.spor egitmeni degilim ama sorarak okuyarak arastirarak cok sey ogrendim :) 1 gunde kaslari dinlendirmek cok onemli.6 gun en az 30 dk pilates yap yuruyebiliyosan yuru daha iyi :)
Benim 1.5 kilom yapisti ustume gitmiyo tartiya ciktigimda 47 gorunce ustune kuzenlerim kilo almissin dediginde cildiriyorum :KK43: 45.5 bana cok cok ideal bi kilo yuruyus ayakkabisi aldim odamda pilates kosesi yarattim yaza kadar ins hepimiz iyi sonuclar aliriz :KK1:

Son düzenleme:
http://www.kadinlarkulubu.com/spor-saglikli-yasam/667279-2o14-e-fit-gir-seneyi-fit-gecir.html

Topiğimiz açılmıştır hanımlar, haydi toplaşıyoruz! (;

çok yararlı bir site olduğu kesin böyle sitelere her zaman ihtiyaç var tebrik ederim düşünce süper canım

X