Yeni bir ben-🍀

Diyettenvzgctm-olmuyo

🌸GÜNCEL:68.90🌸 İLK HEDEF:68.50
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2021
11.167
36.836
Merhaba, kişisel gelişimim için yeni bir sayfa açıyorum. Kendimi yenilemek ve olumlu yönde geliştirmek istiyorum. İsteyenler katılabilir. 💕💕

Hedef fikirleri (18 Aralık'ta yazıyorum bunları)

😆

1)Dİni görevlerimi daha iyi tamamlamak ve mutlaka her gün notlamak (namaZ,tesbih,vb)

2) Yeni yıldan önce kumbara almak. Sonuçta bu Kumbarayi yılbaşından beri kullanıyorum diyeceğim

3) parfüm almak,hem ne kadar zamanda kaç tane harcadığimi anlamak hem de daha iyi parfümler kullanmak için kendimi motive etmek

4)her gün yaptığım sporları yazmak (adım, yürüyüş dakikası vb)

5)kaç kiloyla giriyorum bakicam yeni yıla, diyet yapmasam da takip edicem

6)bugün sipariş verdiğim ajandayı düzenli kullanmak

7) günlük en az 2 litre içerek notlamak

8) günlük harcama/birikimi notlamak

9) eskisi kadar insanların dediklerini takmamak ama imkansıza yakın bu

10)kitap okuyup notlamak veya yararlı video

11- sağlıklı beslenme

Son düzenleme:
Kişisel gelişim deyince,, aklıma gelen kavramlar, ya da başlıklar diyeyim;
Şükür, motivasyon, pozitif enerji, öz güven, düzen, plan, hedef, yenilik... Ve bunlar kendi aralarında birkaç alt başlıkta toplanıyor. Mesela olumlama olayı da var ama hiç dikkatimi çekmiyor, olumlamadan kastım, hani düzenli ve sayılı olur ya, yok o iş bana göre değil .
İlk adımımda ayrılmamam gereken nokta pozitiflik, çünkü bu zorlu yolda, enerjim düşerse basaramam muhtemelen. Pozitifliği güçlü yaşayıp bu işe girişicem ki, sonra enerjim düştüğünde de ilerleyebileyim bu yolda ..

Bugün sabah, kesintisiz bir buçuk saat uyumanın mutluluğunu yaşıyorum. Yavrularım uyuttu çok şükür 🤲 önceden bu kadarı da olmazdı.
Dün ajanda baktım netten ama, ya şekilli renkli alıcam
Ya kapağı deri, ya peluş. Büyük ihtimalle deri kapağı almam.eskiden sevmediğim süslü ürünleri sevmeye başladım.

Sunum iyi olmasa da kahvaltıdaki çayım

Eklentiler

• IMG_20211212_110236.jpg
    IMG_20211212_110236.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba, kişisel gelişimim için yeni bir sayfa açıyorum. Kendimi yenilemek ve olumlu yönde geliştirmek istiyorum. İsteyenler katılabilir. 💕💕

Hedef fikirleri (18 Aralık'ta yazıyorum bunları)

😆

1)Dİni görevlerimi daha iyi tamamlamak ve mutlaka her gün notlamak (namaZ,tesbih,vb)

2) Yeni yıldan önce kumbara almak. Sonuçta bu Kumbarayi yılbaşından beri kullanıyorum diyeceğim

3) parfüm almak,hem ne kadar zamanda kaç tane harcadığimi anlamak hem de daha iyi parfümler kullanmak için kendimi motive etmek

4)her gün yaptığım sporları yazmak (adım, yürüyüş dakikası vb)

5)kaç kiloyla giriyorum bakicam yeni yıla, diyet yapmasam da takip edicem

6)bugün sipariş verdiğim ajandayı düzenli kullanmak

7) günlük en az 2 litre içerek notlamak

8) günlük harcama/birikimi notlamak

9) eskisi kadar insanların dediklerini takmamak ama imkansıza yakın bu

10)kitap okuyup notlamak veya yararlı video

11- sağlıklı beslenme
18 Aralık'ta yazdığım hedefler 🤭🤭
Namaz çok şükür 🤲
Devamı biraz garip 😜

X