Saç Rengi ve Saç Boyama yeni bir saç rengi :)

asu_de

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2012
424
1
merhaba arkadaşlar, 8 yıldır saçlarım röfle gölge ve düz boya gibi bi çok işlemden geçti
en son röfle yaptırdım ama nerdeyse belime uzanan saçlarım kestirmeden kısaldı sanırım yandı röfleden sonra
zamanlada koparak kısaldı omuzlarımın biraz altında ve artık yeni bi renk istiyorum
buğday tenliyim yeşil gözlüyüm..doğal saç rengim boya kutularında ışıltılı kahve diye bi renk var ona çok benziyor
şimdi ben ilk kez saçımı kendim boyamaya karar verdim ama röflenin üstünü ne kapatır bilmiyorum açık kahve dore diye bi renk beğendim boyasam olur mu sizce
yada yeşerme turunculuk falan olur mu

loreal Sublime Mousse'ta enfes açık renk diye bi renk var o tutar mı röflenin üzrine kızlar yardım edinnnn

Son düzenleme:
bnm ablamda uzun süre röfle kullandı en sonunda bıktıı çikolatakahveye boyadı çok dogal ve güzel oldu bence sana da yakısırr

bnm ablamda uzun süre röfle kullandı en sonunda bıktıı çikolatakahveye boyadı çok dogal ve güzel oldu bence sana da yakısırr

çikolata kahve çok koyu ben daha açık istiyorum ama korkum röflenin üzrine tutup tutmaması

loreal Sublime Mousse'ta enfes açık renk diye bi renk var o tutar mı röflenin üzrine kızlar yarım edinnnn

X