Yeni evliyim çok çevrem yok ne yapmalıyım?

Busra5454

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2020
53
-58
25
Arkadaşlar Ben Sakaryaliyim(Bu arada Sakaryalı olan hemehrilerim yoruma yazarsa sevinirim hem tanışırız.) bir ilçesine Yeni evlendim 2 sene oldu olacak.Hic komşu çevrem yok nasil çevre edinirim bilmiyorum kızım var ve bu yüzden kursa falan da gidemedim.Ne yapabilirim?

Arkadaşlar Ben Sakaryaliyim(Bu arada Sakaryalı olan hemehrilerim yoruma yazarsa sevinirim hem tanışırız.) bir ilçesine Yeni evlendim 2 sene oldu olacak.Hic komşu çevrem yok nasil çevre edinirim bilmiyorum kızım var ve bu yüzden kursa falan da gidemedim.Ne yapabilirim?
Bu süreçte sosyallesmek için hiçbir sey yapmamalısınız.

Ben de evlenince çevremden uzaklaştım diye rahatladım (ailem dışında) çünkü çok arkadaşım vardı aslında elle tutulur bir kişi bile yoktu o yüzden kafan rahat olsun bebeğinle eşinle ilgilen takma böyle şeyleri kafana

Ben nedense bir gittiğim gibi çevre ediniyorum .. sanırım yapı meselesi hemen ortak sohbet buluyoruz .. su dönemde biraz uzak olmakta fayda var ama sizde biraz atılgan olun konu komşuya karşı sohbet kurun

Aslında gerek yok ama ben niye gerek var gibi hissediyorum?
Yalnzlııktandr. Benim de eşim ve çocuğum dışında kimsem yok.. kaynvalidemle altlı üstlüyüz. Arada ona gidiyorum. Korona gelene kadar arkadaşlarıyla tanştm (50 yaş+) o kadar. Bulunduğum şehirde çocukluk arkadaşlarmda var hiçbirisiyle de görüşemiyorum.. 😂

Eşinizin iş arkadaşlarının eşleriyle görüşebilirsiniz. Ailecek gezi piknik birşeyler ayarlarsınız bakarsın anlaşabileceğin tipler varsa görüşmeye devam edersin

Hangi ilcesine evlendiniz? Esinizin ailesi yakinmi

İş hayatında sosyalleşilir ama oradaki insanlar da hep fesat oluyor kafa dengi birini bulmak zor. Kurslar etkinlikler komşular vs derken zamanla çevre olur. Şu ara sosyalleşmek olmaz netten de tanışmayın kimseye güvenilmez

X