Yeni Evliyim Eşim Sürekli Okeye Gidiyor

yorgunedebiyatci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2022
34
-108
30
Kızlar selaaammm, moralim çookça bozuk.
Uzuuuuun bir sevgililik dönemi sonrası evlendim. Eşimin ailesine ait evlerden birine geçtik. Bu ev eşimin doğup büyüdüğü arkadaş ortamının ailesinin olduğu yerde. Yani yeni ev yeni eşyalar eş ama ortam her şey aynı. Haliyle işten erken geliyorsa ya da hafta sonları akşam okeye gidiyor arkadaşları ile haftada 3 4 kere. 1 tanesi evli geri kalanlar bekar. Mesela dün akşam ablası bize yemek göndermek istedi onu almaya gitti 9'da gitti arkadaşlarını görmüş bana mesajlar atıyor lütfen okeye gideyim diye. 11.30'da eve geldi. Daha 3 haftalık bile evli değiliz. Sorsan 2 saat durmuş ama bu 2 saat geceye denk geliyor. Ailesinin ailemin haberi yok. Bir kere annesi şahit oldu sürekli gitmesin koyma diyor ama elimde mi? Geçen pazar 4'te gitti 8'de evde ol dedim 9 buçukta geldi. Yatağı ayırdım ettim dün yine yaptı. Bu çocuk asla okey bilmezdi 1 senedir sürekli okey atmaya derneğe gidiyor. 2 3 dakikalık yolda o dernek ama olsun yanımda değil. Arkadaşları ile. O saatte eve gelen koca istemiyorum. Kavga edip bağırdıkça inada bindiriyor. Ne yapmalıyım? Nasıl davranayım tatlı dil vs işe yaramıyor. Yaşlarımız 27. Ben de aynı şehir farklı yakaya taşındım evden çalışıyorum arkadaşlarım uzak kocamı yanımda istemek film izlemek çay içmek istiyorum. Kavgadan sonra okeyden sonra sırnaşıyor.

evlenmiş ama olgunlaşmamış bir erkek daha :işsiz: allah sabır versin çekilcek çile değil. tamam yaptıgıda kötü bişey değil eglencesine gidiyor ama evli oldugunun farkında degil ailesini evini çok boşluyo. bide rahatsızlıgını söyleyince inada bindirmesi ayy fenalık bastı resmen 16yasında arkadaslar çağırıyo maç yapcaz diyen ergen velet öff. büyütmesi size kalmış belli ki

Bugün çalışmıyor gel film izleyelim diyor akşam belki dışarı çıkarım diyor ben çalışıyorum evden. Neymiş sıcakta çıkmak istemiyormuş arkadaşlarının izin günü değilmiş vakit geçirmek ise böyle de geçirilirmiş. Benimki saçmalıkmış. Eve geç gelen koca oluyorsun diyorum ne olmuş diyor ama aileler duymasın diyor bu kadar normalse duysun

Bugün çalışmıyor gel film izleyelim diyor akşam belki dışarı çıkarım diyor ben çalışıyorum evden. Neymiş sıcakta çıkmak istemiyormuş arkadaşlarının izin günü değilmiş vakit geçirmek ise böyle de geçirilirmiş. Benimki saçmalıkmış. Eve geç gelen koca oluyorsun diyorum ne olmuş diyor ama aileler duymasın diyor bu kadar normalse duysun
yaptığının hata olduğunu bal gibi biliyor da ondan it gibi korkuyor ailelerden
açmayın kapıyı ne bileyim konuşmayın veya gece sizde çıkın ama onun anne babasına gidin her çıktığında

Uzuuuuun bir sevgililik dönemi sonrası evlendim. Eşimin ailesine ait evlerden birine geçtik. Bu ev eşimin doğup büyüdüğü arkadaş ortamının ailesinin olduğu yerde. Yani yeni ev yeni eşyalar eş ama ortam her şey aynı. Haliyle işten erken geliyorsa ya da hafta sonları akşam okeye gidiyor arkadaşları ile haftada 3 4 kere. 1 tanesi evli geri kalanlar bekar. Mesela dün akşam ablası bize yemek göndermek istedi onu almaya gitti 9'da gitti arkadaşlarını görmüş bana mesajlar atıyor lütfen okeye gideyim diye. 11.30'da eve geldi. Daha 3 haftalık bile evli değiliz. Sorsan 2 saat durmuş ama bu 2 saat geceye denk geliyor. Ailesinin ailemin haberi yok. Bir kere annesi şahit oldu sürekli gitmesin koyma diyor ama elimde mi? Geçen pazar 4'te gitti 8'de evde ol dedim 9 buçukta geldi. Yatağı ayırdım ettim dün yine yaptı. Bu çocuk asla okey bilmezdi 1 senedir sürekli okey atmaya derneğe gidiyor. 2 3 dakikalık yolda o dernek ama olsun yanımda değil. Arkadaşları ile. O saatte eve gelen koca istemiyorum. Kavga edip bağırdıkça inada bindiriyor. Ne yapmalıyım? Nasıl davranayım tatlı dil vs işe yaramıyor. Yaşlarımız 27. Ben de aynı şehir farklı yakaya taşındım evden çalışıyorum arkadaşlarım uzak kocamı yanımda istemek film izlemek çay içmek istiyorum. Kavgadan sonra okeyden sonra sırnaşıyor.
Canım benimki de evde 7 24 sanaldan okey oynuyor benimle ilgilenmiyor

Lafla sözle anlamıyo mu kilitle kapıyı gitsin dernek kahvehanesinde yatsın.
Sözle münakaşaya girme hiç bi şekilde anlamaz arada söylediğin bi sözden seni suçlu tutar dırdır ediyo olursun falan laçkalaşır muhabbet
O eve girememenin ğzerne konuşursunuz artık o konuşmada da hiç sinirlenme çok cümleler kurup derdini anlatmaya çalışma anlamıcak çünkü
Haftada bir, hafta içi gidebilirsin bazen iki ben böyle sorumsuzca bir evlilik yürütmek istemiyorum kararını ver diyin net olun.
Bağımlılık gibi bişey devamında önü kesilmez kumara vs ye döner iş tehlikeli

Bu kadar düzgün yazı yazabilen birinin kocasının okeye gitmesine şaşırdım ben.

Nicki de edebiyatçıymış. Nerden buldun bu hanzoyu kızım sen? Niye kafa yapısı, kültür olarak kendinize uygun birini bulmuyorsunuz?

of hic sevmedigim seyler. Ben olsam bende hergun disari cikar ondan sonra girerdim eve

Eve geç gelen koca oluyorsun diyorum ne olmuş diyor ama aileler duymasın diyor bu kadar normalse duysun
Kocan hala ergen, ergen gibi erkek muhabbetleri,ergen gibi ana babadan korkma.
Üzgünüm ama senle eş olamamış. Evde gönlünü eğleyen ,yatakta bekleyen bir kadınsın bence ona göre
Bir ergen daha ne ister ki???
Bir evlilik nasıl başlarsa öyle gider. Bence bir cinnet her şeyi çözer. Bu adam laftan anlayan biri değil. Kolay gelsin sana.
Aman dikkatli korun, bir de bu kucucuk ergeni baba yapıp çocuğunun da günahına girme

Kocan hala ergen, ergen gibi erkek muhabbetleri,ergen gibi ana babadan korkma.
Üzgünüm ama senle eş olamamış. Evde gönlünü eğleyen ,yatakta bekleyen bir kadınsın bence ona göre
Bir ergen daha ne ister ki???
Bir evlilik nasıl başlarsa öyle gider. Bence bir cinnet her şeyi çözer. Bu adam laftan anlayan biri değil. Kolay gelsin sana.
Aman dikkatli korun, bir de bu kucucuk ergeni baba yapıp çocuğunun da günahına girme
Beni böyle yok sayan adamı yatağıma almazdım. Konu sahibi de almasın işte böylece çocuk sebebi de olmaz. Gitsin ıstakaya sarılıp uyusun 🙄🙄 en sevmediğim alışkanlık bu kahve alışkanlığı nefret ederim. Zaten böyle erkekler de düşük profilli oluyor genelde. Aile arasında ev oturmasında falan oynanır okey ama yani haftanın bilmem kaç günü çıkılır mı 🙄

X