Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Azra 1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2018
1.215
1.769
Beni de listeye ekler misiniz 53.350 başlangıç
Mevcut 56.300
Hafta 18+2 toplam alınan kilo 3

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 555 gün geçti.

cool_lime

Hedef 60 kilo. Durmak yok yola devam💃
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.604
5.202
Verirsin canım hamileyken iradeyi sağlam tuttun şimdide rahatlıkla yapıyosundur
InsAllah canim suan 3.haftam diyetisyenle 2.400 verdim bakalim bu hafta verebildim mi. Dun aksam sicak pideye kaymaklari recelleri goturdum

volveron

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2010
4.438
4.487
InsAllah canim suan 3.haftam diyetisyenle 2.400 verdim bakalim bu hafta verebildim mi. Dun aksam sicak pideye kaymaklari recelleri goturdum
Afiyet olsun bebişe süt olsun canım normalde olsa hafta da 2 kilo verirdin galiba diyetisyen emziri yosun diye ona göre verdi diyeti kaç kalorilik diyetin maşallah oğlumda güzel kilo almış süt miktarında etkilememiş bak ben oruç tutmaya bile korkuyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 779 gün geçti.

cool_lime

Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.604
5.202
Afiyet olsun bebişe süt olsun canım normalde olsa hafta da 2 kilo verirdin galiba diyetisyen emziri yosun diye ona göre verdi diyeti kaç kalorilik diyetin maşallah oğlumda güzel kilo almış süt miktarında etkilememiş bak ben oruç tutmaya bile korkuyorum
Kac kalorilik bilmiyorum ama bayaga dolu listem hepsini yiyemiyorum bazen :KK70:

cool_lime

Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.604
5.202
Canim tutma zaten cok gucsuz kalirsin. Esim teravihden gelene kadar bayginlik geçiriyorum yorgunluktan bide oruc tutsam mahvolurum.

volveron

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2010
4.438
4.487
Canim tutma zaten cok gucsuz kalirsin. Esim teravihden gelene kadar bayginlik geçiriyorum yorgunluktan bide oruc tutsam mahvolurum.
Yorulmak ayrı bir sebeb sütü etkiler miyim korkusu da başka bir sebeb daha çok küçükler senin bebiş de 2 buçuk aylık olmuştur herhalde nasıl konuşmalar başladı mı eğlenceli dönemlerine giriyoruz inşallah

Eyslg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
3.200
4.003
32
Selam kızlar
Geçen hafta 63.7
Güncel 64 dünde 63.7 cikmistm ama kısmet😂 kilo almaya devam

Eyslg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
3.200
4.003
32
Yorulmak ayrı bir sebeb sütü etkiler miyim korkusu da başka bir sebeb daha çok küçükler senin bebiş de 2 buçuk aylık olmuştur herhalde nasıl konuşmalar başladı mı eğlenceli dönemlerine giriyoruz inşallah
Çok erken canım senin için şuanda beslenme ve dinlenme 2 önemli şey seneye tutarsın inşallah hiç zorlama kendini

Eyslg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
3.200
4.003
32
Yavrum senin yavruya kim bakıyor merak ettim 😅

volveron

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2010
4.438
4.487
Çok erken canım senin için şuanda beslenme ve dinlenme 2 önemli şey seneye tutarsın inşallah hiç zorlama kendini
Evet canım öyle ama insan üzülüyor işte neyse seneye inşallah oruç tutmayınca ramazanı bilmiyor insan