Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

pufboregi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.276
3.111
Sanırım işe yarıyor bol su ve undan şekerden uzak durmak. Sabah 500 ml de limonlu olarak içtim suyumu. Sürekli idrara çıkıyorum bugün. Bakalım yarına atcam mı ödemi? En azından şu dolunay ödemi gitsin üstümden. Karnım çok geriliyor yoksa

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 590 gün geçti.

EslemEslemEslem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2016
155
269
35
Ben de bir haftadır 10 kilo almış gibi hissediyorum. 63 tüm şimdi nerdeyse 65 geliyorum. Kabızlık gecmiyo 😔. Yediğim ictigim karisti. Sabahları salata yeşillik yiyordum 10 gündür yiyemiyorum. Bir an önce eski tempoma dönmek istiyorum. Moralimi bozuyor tartı 😣

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 579 gün geçti.

Toprak07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2016
580
345
34
Ben de bir haftadır 10 kilo almış gibi hissediyorum. 63 tüm şimdi nerdeyse 65 geliyorum. Kabızlık gecmiyo 😔. Yediğim ictigim karisti. Sabahları salata yeşillik yiyordum 10 gündür yiyemiyorum. Bir an önce eski tempoma dönmek istiyorum. Moralimi bozuyor tartı 😣
pazarda erik gördüm hemen aldım...ve hemen işe yaradı. tavsiye ederim canım:)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 616 gün geçti.

pufboregi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.276
3.111
Günaydın kızlar. Sabah tartıldım ve geçen günkü fazlalıklarım gitmiş. Ödemimi attım. Daha bence gidecekler de var. Ztn kontrolsüzce beslendiğimden de hızla almıştım. Bakalım cumaya kdr ne kdr yol katetcem. Şu an 68 çıkıyorum. Geçen haftaki bildirimden 500 gr eksik yani. 💃🏻
Dolunay da gittiğine göre fazlalıklarımız bizi terketsin artık. Resmen ödemden göbeğim gergindi. Nefes alamıyordum şimdi rahatladım oh be

pufboregi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.276
3.111
Yeşil sarı kırmızı, ne tür bir erik canım. Denemekte fayda vardır.
Valla benim iki çözümüm var biri sabah aç karnına koca bardak kefir. Diğer sabah kahvaltıda 🌶 acı biber. Dün yedim mesela bu sabah zor yetiştim wc ye😂 biraz acılı oluyor çıkarırken ama yapcam derken karna basınç uygulamaktan iyidir. Genelde üstüste yapamadığımda yiyorum. İki gün ye ya da sabah akşam ye gör bak neler oluyor😅

Eyslg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
3.200
4.003
32

Eyslg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
3.200
4.003
32
Günaydın kızlar. Sabah tartıldım ve geçen günkü fazlalıklarım gitmiş. Ödemimi attım. Daha bence gidecekler de var. Ztn kontrolsüzce beslendiğimden de hızla almıştım. Bakalım cumaya kdr ne kdr yol katetcem. Şu an 68 çıkıyorum. Geçen haftaki bildirimden 500 gr eksik yani. 💃🏻
Dolunay da gittiğine göre fazlalıklarımız bizi terketsin artık. Resmen ödemden göbeğim gergindi. Nefes alamıyordum şimdi rahatladım oh be
Su ayla ilgili biseyler dedigin gun 1 kg daha eklendi haneme gidecek gibidr durmuyo hic canim😄

Eyslg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
3.200
4.003
32
Allammm 59.4 olmuşum.yuh yani.ilk oğluma hiç kasmadan 65 ile doğuma gittim.valla boşuna uğraştım o kadar.saçmalık...
Bubhafta banada oyle oldu canim 68.2 yim

Eyslg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
3.200
4.003
32
Selam kizlar. Epeydir giremiyorum dogum yapan arkadaslar oldu mu ? :) mesajlari okuyamadim hic 2 cocukla ugrasiyorum bayaga zormus :KK1:
Allahin izniyle 1 hafta icinde yapicam cAnim

Serpico19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2019
2.804
7.366
Su ayla ilgili biseyler dedigin gun 1 kg daha eklendi haneme gidecek gibidr durmuyo hic canim😄
Bu ayda alacagın kıloyu hıc takma cunku bu ay bebek toplam alacagı kılonun yarısından fazlasını alıyor bu aya kadar guzel gelmek onemlı bence hem yaza denk gelıyor odem olması da cok normal. Zaten yazdan dolayı bır ıstahsızlık oluyor ben fazla benı rahatsız edecek kadar yemıyorum 3 haftadır evde olmadıgım ıcın tartılar hep farklı gosterıyor. Guzel beslendıkten sonra bence artık alınan kılo ya odem ya bebıs oluyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 617 gün geçti.

Eyslg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
3.200
4.003
32
Bu ayda alacagın kıloyu hıc takma cunku bu ay bebek toplam alacagı kılonun yarısından fazlasını alıyor bu aya kadar guzel gelmek onemlı bence hem yaza denk gelıyor odem olması da cok normal. Zaten yazdan dolayı bır ıstahsızlık oluyor ben fazla benı rahatsız edecek kadar yemıyorum 3 haftadır evde olmadıgım ıcın tartılar hep farklı gosterıyor. Guzel beslendıkten sonra bence artık alınan kılo ya odem ya bebıs oluyor.
Keske oyle olsaydi canim bu hafta bebegimin gelisimi durdu daha fazla kilo alamayacak malesef benim ev kalabalık uzun suredir 8 ay boyunca yemedigim ekmegi yedim 1 ayda

Khaleesi21

Üç kalpli olmak istiyor ❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2017
1.816
3.636
Keske oyle olsaydi canim bu hafta bebegimin gelisimi durdu daha fazla kilo alamayacak malesef benim ev kalabalık uzun suredir 8 ay boyunca yemedigim ekmegi yedim 1 ayda
İlginç ya benimki de bir hafta gerilemiş.üzüldüm valla.süt içiyorum bolca.inş faydaydı olur.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 648 gün geçti.