Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

pufboregi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.276
3.111
Günaydın kızlar
35. Hafta güncel 70.8
Şükür 71.4 ü kırdım yarın kontrol var. İyi oldu. İki hafta önceki kontrolümde 70 çıkmıştım. Bu haftalarda haftada 400 gr iyi. Doğuma kdr 72 yi geçmesem süper olurdu. Doktorum da öyle öngörmüştü hem

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 591 gün geçti.

pufboregi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.276
3.111
Ayy 1.2kg hakkım kaldı doğuma kdr 😱😱😱
İmkansız gibi bişi bu. Daha 37 gün var doğuma!!! Haftada 400 alırsam 5 haftada 2 kg eder. Hmmm bu benim hep dikkat etmem demek oluyor. Başarabilir miyim acaba arada koca bir bayram varken🙄

Gokdenizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
1.123
2.010
29
Günaydın kızlar
35. Hafta güncel 70.8
Şükür 71.4 ü kırdım yarın kontrol var. İyi oldu. İki hafta önceki kontrolümde 70 çıkmıştım. Bu haftalarda haftada 400 gr iyi. Doğuma kdr 72 yi geçmesem süper olurdu. Doktorum da öyle öngörmüştü hem
Senin adına cok sevindim valla senle ben tatlı yüzünden bence bu kadar dengesiz cıkıyoruz😁

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 549 gün geçti.

Gokdenizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
1.123
2.010
29
Ayy 1.2kg hakkım kaldı doğuma kdr 😱😱😱
İmkansız gibi bişi bu. Daha 37 gün var doğuma!!! Haftada 400 alırsam 5 haftada 2 kg eder. Hmmm bu benim hep dikkat etmem demek oluyor. Başarabilir miyim acaba arada koca bir bayram varken🙄
yaparsın çünkü son zamanlar insan yiyince daralıyor. Tatlı ve aburcuburdan kaç bayramda yeter.

Gokdenizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
1.123
2.010
29
Günaydın kızlar
35. Hafta güncel 70.8
Senin normal mi sezeryan mı. Benim sezeryan 10 günde öyle düşersek 72 günüm var😁

pufboregi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.276
3.111
Senin normal mi sezeryan mı. Benim sezeryan 10 günde öyle düşersek 72 günüm var😁
Bnm sezaryen cnm. Doktorla konuştuk 2 Eylül’de alcak işte. Normalde 4 Eylül 40+0 oluyorum. Sonuna kdr beklemek istedim olur dedi☺️Tabi kendi erken gelirse bilemem. Umarım gelmez.
Tatlılar bizi mahvediyor yaa bi karşı koyabilsek. Aslında bazen irademi çok iyi tutabiliyorum. Mesela cheesecake çok severim. Yaptım evde var günlerdir yiyorlar dondurmayla beraber gözümün önünde. Ama yemedim. Bazen de aaaa yeter be diyip saçma sapan ne varsa yiyorum. Bi öyle bi böyle de denge şaşıyor.

Gokdenizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
1.123
2.010
29
Bnm sezaryen cnm. Doktorla konuştuk 2 Eylül’de alcak işte. Normalde 4 Eylül 40+0 oluyorum. Sonuna kdr beklemek istedim olur dedi☺Tabi kendi erken gelirse bilemem. Umarım gelmez.
Tatlılar bizi mahvediyor yaa bi karşı koyabilsek. Aslında bazen irademi çok iyi tutabiliyorum. Mesela cheesecake çok severim. Yaptım evde var günlerdir yiyorlar dondurmayla beraber gözümün önünde. Ama yemedim. Bazen de aaaa yeter be diyip saçma sapan ne varsa yiyorum. Bi öyle bi böyle de denge şaşıyor.
Benim ilk sezeryan 16 gün önce oldu çünkü ozaman kadar bile zor kaldı 😁ben korkuyorum normal dogum başlarsa diye oyüzden beklemem 38+4 yeter 😁

Freshh

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
1.511
5.817
Kızlar nasılsınız? Doğum yapan var mı? Ben hızla kilo veriyorum . Günde 3 lt su içiyorum. Kahvaltım hep aynı, yumurta peynir zeytin salatalık domates ve bol dereotu. Ara olarak hurma ve gün kurusu, ceviz tüketiyorum. Sebze ve protein ağırlıklı besleniyorum. Dogum sonrası iştahım da azaldı zaten, hiçbir hamurişi, şerbet vs yiyip içmedim. Ara sıra yeşil üzüm ve şeftali atıştırıyorum azar azar o kadar. Göbeğim de iyice indi, çok çok az kaldı onun için de korse alacağım.