Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

gamzeli_bebis

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
7.196
21.047
29
Ben ilk üç ay 2 kilo almıştım hemşerim 😅 Millet verir ben aldım 😱Seninki henüz bişey değil ki, çok suyla gider bile belki 😍
ay hemşerim senin başlangıç kilon az ya ben tosun gibiyim baksana :KK70:
inşallah bnde cok almam bu 9 ayın sonunda sizler gibi bence sen süper gidiyosunnn :anneadayı: :KK200:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 440 gün geçti.

nedemistimkibenn

bahar bulutuyum seninle
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
2.425
9.078
ay hemşerim senin başlangıç kilon az ya ben tosun gibiyim baksana :KK70:
inşallah bnde cok almam bu 9 ayın sonunda sizler gibi bence sen süper gidiyosunnn :anneadayı: :KK200:
Kendine demesene öyle 😒 ben de kilo takıntısı vardı hemşerim,üni dönemi çok kilolu olup kendi cabamla 24 kilo vermiştim.Ondan beridir vücut kendini korudu 😳 Şimdide ayarim kacmasin istiyorum 😅 İlk üç ayında kilo almadığına göre proteinli beslenerek sende az alican diye düşünüyorum 😍

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 545 gün geçti.

gamzeli_bebis

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
7.196
21.047
29
Kendine demesene öyle 😒 ben de kilo takıntısı vardı hemşerim,üni dönemi çok kilolu olup kendi cabamla 24 kilo vermiştim.Ondan beridir vücut kendini korudu 😳 Şimdide ayarim kacmasin istiyorum 😅 İlk üç ayında kilo almadığına göre proteinli beslenerek sende az alican diye düşünüyorum 😍
ay masallah ne güzel vermişsin 24 kg yaa helal :)
haklısın hemşerim alması cok kolay vermesi zor :KK70:
inşallah cok almam bakalım :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 440 gün geçti.

Gokdenizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
1.123
2.010
29
Kendime 5 kilo hakkı tanıyorum bundan sonra. 38de doğurursam(sezeryan olacagı için) haftalık yarım kilo hakkım var...🙈🙈🙈Bir umut benimkisi🧡🧡🧡
İnan ödemden öyle korkuyorum ki oğlumda cok agladım şişlik ten ayaklarımın üzerine basamıyordum. Tuzu ekstra kıscam oyüzden ellerim şişince tırstım yine mi tansiyon cıkacak diye. Haftada yarım kilo ideali zaten bence cok rahat yapabilirsin 👍

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 554 gün geçti.

pufboregi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.276
3.111
Cuma bildirim geleneğini bozmayayım pufboregi pufboregi 15 gün oldu doğum yapalı şu an 65 kg. Su ve düzenli beslenme ile 10,5 kg gitti. İnşallah daha da veririm 58 olmak istiyorum 😫
Kuzum senin boy çok uzun 60 ideal değil mi? Ben 170 im 58 olunca incecik oluyorum. 36 beden oluyor rahatlıkla hem de. Dur bakalım önce gebelik kiloları bi gitsin 40 ın çıkınca gitmiş olur onlar. Sonrası da gelir inşallah

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 596 gün geçti.

Freshh

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
1.511
5.817
Kuzum senin boy çok uzun 60 ideal değil mi? Ben 170 im 58 olunca incecik oluyorum. 36 beden oluyor rahatlıkla hem de. Dur bakalım önce gebelik kiloları bi gitsin 40 ın çıkınca gitmiş olur onlar. Sonrası da gelir inşallah
60 ideal ama 58 oldugumda kıyafetlerim daha bi güzel duruyor 🤣🤣 Şimdiden baya inceldim doğum yapmamış gibiyim bugün eski kıyafetlerime girdim pantolonlarım eteklerim.. minik bi sezaryen göbeği var korse kullanacağım. göğüslerden dolayı da bluzlerim kasıyor sinirim bozuluyor.. inşallah canım şu süreci bi atlatalım zamanla her şey

Plm123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2018
3.527
5.359
38
Ben tartilmayi unuttum. Yarin sabah tartilip yazarim artik. Sicaktan uyuyamiyorum evin butun odalarini geziyorum gece. Yatakta yatmak mumkun degil asiri sicak. Yastiklar terden islaniyor.suyum cikiyor.
2 gundur de sagliksiz beslendim. Dun tost yaltim evdd abarttim. Bugun aksam disarda pide yedim abarttim.. cok pismanim o yedigim pide icin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 595 gün geçti.