Yeni hamile olduğunu ögrenipte, adet olacakmış gibi hisseden var mı?

Toprak44

Bebişim sağlıcakla gelsin 🙏🤰
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
249
134
Kızlar, idrar da veya kanda hamile olduğunu ögrenipte hamileliğinin başlarında adet olacakmış gibi hissedeniniz oldu mu hic?? 🤔

Ben hala her adet günümde adet olacakmışım gibi hissediyorum . Ilk zamanlar daha çok olur endişe etmeyin:)
Benim gecikme de 6. Günüm yarın 7.ci günüm de kan verecem, adet belirtim yok ama evham yapıyorum sanırsam olumsuzluklara alıştığım içim kendimi hazırlamak istemiyorum, sadece ayaklarım üşüdüğünde bir ağrımsı birsey oluyor ama keskin değil,
Sağlıcakla alın kucağınıza darısı bana, yarın ögrenecem hayırlısıyla 🤗🙏

Benim gecikme de 6. Günüm yarın 7.ci günüm de kan verecem, adet belirtim yok ama evham yapıyorum sanırsam olumsuzluklara alıştığım içim kendimi hazırlamak istemiyorum, sadece ayaklarım üşüdüğünde bir ağrımsı birsey oluyor ama keskin değil,
Sağlıcakla alın kucağınıza darısı bana, yarın ögrenecem hayırlısıyla 🤗🙏
Çok heyecanlı. Inşallah vardır bebisiniz hayırlısıyla :)

Adet olcakmis gibi olan ağrılar kasık ağrıları falan çok normal canım. Ilk zamanlar çok oluyodu bende . Şimdi de arasira oluyo hala

Adet olcakmis gibi olan ağrılar kasık ağrıları falan çok normal canım. Ilk zamanlar çok oluyodu bende . Şimdi de arasira oluyo hala
Öyle diyolar ama, herkeste bir olmayabilir tabi 🤗 siz ne zaman ögrendiniz gününüz geçince test falan mı yaptınız?

Öyle diyolar ama, herkeste bir olmayabilir tabi 🤗 siz ne zaman ögrendiniz gününüz geçince test falan mı yaptınız?
Evet günüm geçtikten 10 gün sonra test yapmıştım evde ama negatifti . Daha sonradan hastaneye gittiğimde öğrendim 6 haftalık hamileymisim

Evet günüm geçtikten 10 gün sonra test yapmıştım evde ama negatifti . Daha sonradan hastaneye gittiğimde öğrendim 6 haftalık hamileymisim
Demek ki testlere her zaman güvenmemek lazım, sağlıcakla kucağınıza alın, bende yarın öğreneceğim bakalım hayırlısı 🙏🏼🤰

Çok amin inşAllah, çok sağolun 🙏🏼🤰💕
Kan sonucum çıktı, hamileyim 😍
Ama değerim adet günüme göre 1000'e yakın olması lazımken 245 çıktı ebe geç döllenme olabilir dedi, salı günü tekrar gel, kan testini tekrarlayalim dedi

Inşallah siz de hamilesinizdir :KK68:
Kan sonucum çıktı, hamileyim 😍
Ama değerim adet günüme göre 1000'e yakın olması lazımken 245 çıktı ebe geç döllenme olabilir dedi, salı günü tekrar gel, kan testini tekrarlayalim dedi, ama içime kurt düştü😔

X