Yeni idrar testim bakarmısınız kızlar ??????

gurbetce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2011
173
55
$P1160800.jpg $P1160804.jpg $P1160802.jpg $P1160803.jpg

kızlar iki gün önce kahverengi bir leke gördüm iç çamaşırımda bugünde idrar testi yaptım 10 saniyede pespembe çıkıverdi başka marka vardı onuda yaptım oda pembe çıktı hemen idrar testinde diyorki çok açık kırmızı bile olsa hamilelelik var demektir diyorrrrrr...galiba bu kez hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)

canım hamilesin tebrik ederim...güvenilir bir testse sonuna kadar sevin derim...Kan testi için doktorun kapısını da çalarsan,daha da kesinleşir.:KK16:

canım aç karnına ilk idrarınla dene o zaman çizgiler daha belirgin oluyor..ama en güvenilir olanı kan testi tabi inşallah hamilesindir :KK16:

bende akşam yapmıştım ikinci çizgi silikti sabah aç karnına denedim ikiside çok belirgindi .sonra kan vermiştim ve hamile olduğumu öğrenmiştim :) ALLAH gönlüne göre versin canım hayırlı haberler alırsın inşallah

kızlar iki gün önce kahverengi bir leke gördüm iç çamaşırımda bugünde idrar testi yaptım 10 saniyede pespembe çıkıverdi başka marka vardı onuda yaptım oda pembe çıktı hemen idrar testinde diyorki çok açık kırmızı bile olsa hamilelelik var demektir diyorrrrrr...galiba bu kez hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)

hayırlı olsun canım hamilesin allah hayırlısıyla jucağına almayı nasip etsin tüm isteyenlerede biran önce versin

X