Yeni ilişki ve peşimi bırakmayan beni aldatmış eski sevgili?

Stevya

Overthinker
Pro Üye
7 Kasım 2020
2.315
10.706
Aynısını ben de yaşadım. Beni öldürmekle tehtid ediyordu. Ben tepki gösterdikçe daha da çok rahatsız ediyordu. Tüm sosyal medya hesaplarımı sildim. Numaramı değiştirdim. Bu şekilde kurtulabildim. Siz ona cevap verdikçe, size ulaşmasına izin verdiğiniz sürece hep rahatsız edecek maalesef. İlk olarak size ulaşmamasını sağlayın.
 

kirpapatyasi44

üslûbun kimliğindir.
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
389
764
21
Benim eski sevgilim beni çinli biriyle aldatmıştı ( ünstagram üzerinde mesajlaşmış) ve bi flört uygulaması gibi bişey kullanıyodu hatırlayanınız vardır. Ayrılalı 1 ayı geçti ağladı yalvardı ama dönmedim
Şimdi yeni biriyle görüşüyorum ve çok mutluyum hatta eski sevgilime aylarımı boşuna harcamışım ve şuanki ilişkime zarae verecek hiç bişey yapmak istemiyorum ufak bi hata bile
Eski sevgilim mesaj atmış kaza yaptım diye gerçekten de öğrendim yapmış
Aradı benim biriyle konuştugumu söyledi var diyemedm çünkü alkollüydü ve şuanki sevgilim ilişkimin yeni bittiğini bilmiyo yalan söylemedim sormadı sadece .
Ağlıyo hala senin konuştugun var diye bide beni tehtit etti bak gör seni biriyle görürsem naparım , benimleyken de senle görüşmek isteyenler oluyodu ben yokken illaki olcak ben nasıl araya giriyorum bende dedim beni mi korkutuyosun arkasında duramayacagım hiç bişey yok tehtit etme boşuna dedim . Ben tehtit etmiyorum sen istersen bişey diyemem ama olsada yine ararım bırakmayacam seni dedi . Sürekli evimin önünden geçip arabayı kontrol ediyomuş bugun nerdeydin aeaba yoktu diyo gittiğim geldiğim yerlere bakmış bulamamış instagramda çok takipcim olmuş kesin biriyle konuşurmuşum .
o konuşmayacakmış beni istiyomuş askere gidiyomuş tecili bozdurmuş artık kaybetcek bişeyi yokmuş
Beni arama aldattın sen beni biz normal ayrılmadık bitti istemiyorum etrafımda dolanma diyip aramayı engelledim wp dan instadan Aramalar mesajlar atmış twitterdan bile yazmış ordanda engelledm
Ama korkuyorum şuan ki ilişkime zarar vermesinden ben ne yapmalıyım önceden de arkadaşımda böyle bi karakteri yok asla kurmayacagı cümleler ama galiba hala onu sevdiğimi düşünüp bunları yapiyo ?
Tedirgin olmanız gereken şey kendi canınız. Ne ilişki zararı ya
Şimdiye kadar şikayetçi olmamanıza şaşıyorum
 

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
10.988
36.675
32
Bir aylık ilişkiye ne zarar verilecek onu anlamadım. 1 aylık sevgiliye '' Aldattığı için ayrıldığım eski sevgilim musallat oldu. '' diyemez misin? Neden diyemezsin?
 


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

yenGEnC

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
8.701
35.656
Arayinca açma, tüm sosyal medyalardan ve telefon çağrısından engelle, telefonunu gizli numaralara kapat, eşinden dostundan arama ihtimaline karşı başka numaraları da açma.
Bu kadar basit...
Her telefonu açıp her yazıya cevap verip bir de 'pesimi bırakmıyor' diyenleri anlayamiyorum