Yeni Koronavirüs Tedbirleri

Ben şeyi anlamadım.
Hafta içi açık olan restoranlara, hafta sonu 10 ile 20 saatleri arasında neden gidilemiyor😂

Hepsine bir yerde eyvallah da, bu restoranlar sadece çalışanlara mı hizmet ediyormuş?
Restoranlar sadece haftasonu mu kapalıymış bu yasaklardan bi cacık anlamadım ben😁iyice okuyup ezberlemeli😁

Ben şeyi anlamadım.
Hafta içi açık olan restoranlara, hafta sonu 10 ile 20 saatleri arasında neden gidilemiyor😂

Hepsine bir yerde eyvallah da, bu restoranlar sadece çalışanlara mı hizmet ediyormuş?
Biz böyle anlamadık beyanı. Restoranlar artık sadece paket servis yapıyor. 20:00 den sonra kapalılar. Yalnız Halk TV de oturumda yapılan beyanın son derece yanlış anlaşılmaya müsait nereye çekilirse oraya gidebilir olduğu tartışılıyor.

Biz böyle anlamadık beyanı. Restoranlar artık sadece paket servis yapıyor. 20:00 den sonra kapalılar. Yalnız Halk TV de oturumda yapılan beyanın son derece yanlış anlaşılmaya müsait nereye çekilirse oraya gidebilir olduğu tartışılıyor.
Yok yok hafta içi yasak yok zaten, tüm uygulamalar hafta sonu için bildirildi.
İzlediğim ve dinlediğim her yerde restoranlar hafta sonu paket servis diyor.

Çocuğu olanlar 10.00 dan 16.00 a kadar serbest sonra yasak o yüzden haftaici de fazla gezen olmaz

Gerçekten mi? Yanılmış olmanızı diliyorum🙏 Çok saçma birşey ama bu...
Ben de sizin gibi öyle düşündüm ilk sonra birkaç haberi izledim.
Avm ler açık, hafta içi her yer açık restoranlar kapalı olamaz yani, bu daha mantıklı geldi.
Ha karar komple saçma zaten de kapansa ne kapanmasa ne ama işte😂

Önce yanlış anladım sandım ama doğru demek
Asıl yasak olması gereken saatler serbestken ne anlamı kalacak kısıtlamanın bilmiyorum.
Tek iyi yanı okulların kapanması oldu

Son düzenleyen: Moderatör:

Önce yanlış anladım sandım ama doğru demek
Asıl yasak olması gereken saatler serbestken ne anlamı kalacak kısıtlamanın bilmiyorum.
Tek iyi yanı okulların kapanması oldu
Tamam da hafta sonu eğitim olmadığına göre bu işde bir yanlışlık var

Çok bisey değişmiyor ki..zaten çoğunluk 8den sonra evinde oluyor..gece vampirler saldıracak sanki tovbe yarabbim.8den sonra çıkma yasağı uygulanacak...olacak olan zaten o kadar saatte olur..bu mu tedbir şimdi yani..

X