Günlük Kombinler Yeni sezona damga vuracak pantolon modelleri!

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.556
032216-wide-pants-embed-2.jpg

Etek gorunmlu olanları netden bulabılrm
Bu paylaştığım modeller ünlü markaların parçalarından olduğu için size marka isimlerini söyleyeyim..
Zara, mango,Solace London gibi ..

Bu sezon bu bol paça çiçekli böcekli desenli pantolonlar moda.
Özellikle yaz aylarında çok kullanışlı..

Cok teskl zara v e mangoya gıderım zaten bende colıns maza muduruyum tanıdık mudurler var personel ındrımı yaptrrm tesklr

Ankaradayım buyuk bı avmdyız burdakı mazaları buyuk bulum ıns gostrrm su kırmızı sıtah beyndım buluruz ıns sızede yardmcı olyruz ank daysınız kendımazamda
Eski ilkbahar - yaz sezonunda bu kadar bol paça pantolonlara rastlamamıştım ben,belki vardı ben bilmiyorumdur =) Şuan ki bulunduğum yerde avm var ama bu kadar ünlü markaların mağazaları yok ne yazık ki..
Belli başlı markalar..
Ama sık sık istanbula gittiğim için orada bu mağazaları gezme fırsatı buluyorum.. Teşekkür ederim :)

benım boyum kısa boyle bısey almayı planlıyorum bol altına dolgu topuk boyum uzun gorunur mu acaba bayram ıcın

X