Yeni tanıştığım adam evliymiş, dünya nereye gidiyor ya söylermisiniz? Bööğk!!!

DurFakatDinle

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Mart 2015
672
1.496
Hanımlar merhaba

Kırk yıl düşünsem, böyle bir şeyin başıma geleceğine inanmazdım, çünkü kendimden emindim, akıllıydım ya ben..
Hemen konuya geçiyorum:

30 nisanda arabamı tamir ettirmek için herhangi bir tamirhane buldum ve gittim.

Orada arabamı tamir edecek olan şahısla ayak üstü neler yapılacağına dair konuştuk. Neyse ben arabam hazır olduğunda gidip teslim aldım. Bu arada yurt dışında yaşıyorum, burada sokağa çıkma yasağı yok, ve bahsi geçen şeref yoksunu da benim gibi türk

Yolda eve doğru giderken, bir mesaj geldi:
sizden çok etkilendim, utanarak sizinle bir kahve içmek isterim, eğer sizde uygun bulursanız

Bende aslında içimden “ay ne hoş adam” demiştim, ama neyse deyip çıkıp gitmiştim tamirhaneden..

Vel hasıl, kahve içmeye gittik aynı akşam. Eşime dostuma anlattım, biriyle tanıştım çok iyi geçti dedim, ve gerçekten çok güzel sohbet etmiştik iyi bir izlenim almıştım.

Ertesi akşam yine buluşmak istedi, ben geç oldu bugün olmaz dedim, fazla hevesli görünmek istemedim. 3. gün yine çağırdı, tamam buluşalım dedim, saatlerce sohbet ettik, gezdik, güldük filan...

Derken, 4. ve 5. gün, biraz huylanmaya başladım. Çünkü eski eşimden boşanma sebebimi, kaç kardeş olduğumuzu, ne bileyim böyle ciddi konulara hiç değinmiyordu..

Mesajlarında ise, babasıyla konuştuğunu, ve bu yüzden geç cevap verdiğini söylemişti.

Kendisinin boşanmış olduğunu, ve 5 yaşında bir oğlu olduğunu anlattı benim sormamın üzerine..

Bende bu sabah bu şüphemin üstüne gitmek istedim, ve Facebook sayfasındaki bin küsür arkadaşının arasında genç ve güzel bir kadının profiline tıkladım. Ve baktım ki, kadının profilindeki bebek, o şahsın profilindeki bebekle aynı. Ama adama dair hiç bir bilgi, resim veya ileti yok.

Kadının resmini alıp yolladım ve dedim ki, bu senin karın değil mi? Boşanmamışsın ki sen, ne diye benle çıkıyorsun, üstelik karın güzel, sana birde evlat vermiş, utanma yokmu sende? Yazdım. İçime doğan doğrumu diye yoklamak istedim aslında..

Ne diyeceğimi bilemiyorum yazmış. Bende sadece “gerizekalı” yazdım, daha fazla muhattap olmak istemedim hemen engelledim.

Kızlar kendimi okadar kötü hissettirdi ki bu olay bana. Karısına yolladım bana attığı mesajların hepsini, benim çoğu flörtoz sözüne karşılık vermediğimi görsün diye, ama o hanzo, karısının profiline girip beni engellemiş. Kız görmedi yani mesajları. Ama bende bu sefer kızın kızkardeşine yolladım.

O yarın işe gittikten sonra, fake hesaptan yine yollayacağım karısına, taa ki görene kadar. Siz ne dersiniz, iyi fikir mi? Karısı bu seferde bana hakaret ederse, hani olur ya, bazı kadınlar sırf boşanmamak için, karşı tarafı suçlar.

Dertleşmek istedim sadece, bu mübarek ayda Allah yüzüme baktı, ama yinede içim içimi yiyor, çok üzülüyorum bu başıma gelenlere. Ne bileyim düzgün bir kadınım ben, böyle bir şeyin içinde işim ne yahu. Milletin namusu oyuncak mı, evli adamla kahve içtim gezdim!

Allahım böylelerini Kahhar isminle kahret yarabbim.

benim eski sevgilimde evli cikti esi bana hakatretler yagdirdi kocamin elinin kirisin dedi。benimgibi kocasinin elinin kiri cokmus bende senin yaptigini yaptim gonderdim tum yazismalari benim reddettikce kocasinin yalanlarini yalvarmalarini。sonra kadin kankam moduna girip dert yandi😂 aslaaa bundan coxuk bile yapmam diyip bikacsene sonra tup bebek ikizleri oldu。 bazi kadinlar kocasi varlikli ise yutuyo herseyi senin karsina cikanin maddi durumuda onemli iyi ise ufak bi catirdama sonra tam gaz devam

Üzme kendınııııı... Tecrübe olmus sana kıyısından donmussun.... Keske insanların yuznde bı bakısta ne mal oldukları alınlarında yazsa degilmı... Ama olmuyor iste.... Bence mesajları filan bıyere yollama artık haklıyken haksız duruma dusme ihtimalin var.. Dedıgın gbı savunmaya gecer belki.... Bazı kadınlarda bunu kendine yedirmez mesela kendini yetersiz hissettiren bı durum aldatılmak.... Karsı tarafı suclayabilır.. Sonuçta kadın malını biliyordur :KK60:

Verilmiş sadakan varmış erken fark etmişsin. Ya Allaha havale edeceksinya da yanina birakmayacaksin. Ama hayatta ögrendigim seylerden biri ses çıkarani haksız konumuna düşürüyorlar bir sekilde. Tercih sizin

Benden sana tam destek!
Ulaştır ne halt yediğini öğrensin karısı
Ha "kemalim yapmaz" tipte bir kadınsa o onun midesiyle alakalı birşey
Sen üstüne düşeni yap gerisini sal gitsin
Allah'ın sevdiği kuluymuşsun karşına çıktı neyse ki bağlanmadan

siz atmasaymişsiniz keske. er yada gec görürdü kocasinin karakterini.
[/QUOTE]
benim eski sevgilimde evli cikti esi bana hakatretler yagdirdi kocamin elinin kirisin dedi。benimgibi kocasinin elinin kiri cokmus bende senin yaptigini yaptim gonderdim tum yazismalari benim reddettikce kocasinin yalanlarini yalvarmalarini。sonra kadin kankam moduna girip dert yandi😂 aslaaa bundan coxuk bile yapmam diyip bikacsene sonra tup bebek ikizleri oldu。 bazi kadinlar kocasi varlikli ise yutuyo herseyi senin karsina cikanin maddi durumuda onemli iyi ise ufak bi catirdama sonra tam gaz devam
Üzme kendınııııı... Tecrübe olmus sana kıyısından donmussun.... Keske insanların yuznde bı bakısta ne mal oldukları alınlarında yazsa degilmı... Ama olmuyor iste.... Bence mesajları filan bıyere yollama artık haklıyken haksız duruma dusme ihtimalin var.. Dedıgın gbı savunmaya gecer belki.... Bazı kadınlarda bunu kendine yedirmez mesela kendini yetersiz hissettiren bı durum aldatılmak.... Karsı tarafı suclayabilır.. Sonuçta kadın malını biliyordur :KK60:

Belki de şükredip hemen bu konuyu kapatmalıyım haklısınız. Ama adam tutup dövdürtme fikirleri de var kafamda, bu kadar kolay bir insanla dalga geçilemez.

Evli degil de nişanlı denk gelmişti bana. :)))
Adamla bir güzel gezdik tozduk, öpüştük ettik bi de...
Tamamen şans eseri yillardir nişanli olduğunu gormuştum. 🙄Kizin profili nişan, isteme resimleri kayniyordu resmen ama adamin profilinde kiza dair hiç ama hiçbisey yoktu. Arkadaslari da bilip susmuşlar bu duruma.

Neyse ben çok üzülmedim acikcasi takildik bitti ama kiz evlendi o kişiyle. Kiza hiçbisey yazmadim, bilgi vermedim, ogrenince direk adami sildim geçtim laf bile anlatmadim.

Evli degil de nişanlı denk gelmişti bana. :)))
Adamla bir güzel gezdik tozduk, öpüştük ettik bi de...
Tamamen şans eseri yillardir nişanli olduğunu gormuştum. 🙄Kizin profili nişan, isteme resimleri kayniyordu resmen ama adamin profilinde kiza dair hiç ama hiçbisey yoktu. Arkadaslari da bilip susmuşlar bu duruma.

Neyse ben çok üzülmedim acikcasi takildik bitti ama kiz evlendi o kişiyle. Kiza hiçbisey yazmadim, bilgi vermedim, ogrenince direk adami sildim geçtim laf bile anlatmadim.
Galiba en mantikli olani susum şükretmek..

Verilmiş sadakan varmış erken fark etmişsin. Ya Allaha havale edeceksinya da yanina birakmayacaksin. Ama hayatta ögrendigim seylerden biri ses çıkarani haksız konumuna düşürüyorlar bir sekilde. Tercih sizin
Hele ki bizim toplumumuzda doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar maalesef.

X