Yeniden sevilmek?

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.308
7
acaba beni sevmeyen ya da sevgisinin büyük bölümünü yitirmiş eşime kendimi yeniden sevdirmem mümkün olur mu? hiç böyle birşey yaşayan var mı?

gurbaa prenses

KK'nın Haylaz Kızı
Pro Üye
23 Temmuz 2007
11.241
204
sebeplerine inmek lazım
yani ne oldu da eskisi kadar sevmiyor yada eskisine nazaran çok daha az seviyor?

walker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
1.469
1
kaç yıllık evlisin ve sevginin bitmesinin nedeni nedir çok mu kavga ediyorsunuz ?
bir çok soru sorula bilir neden diye u konuda
düzeltilmcek hiçbirşey yoktur kaldı ki siz hala evlisiniz belki sana öyle geliyordur
seviyordur ama bir takım sorunlardan dolayı belli edemiyordur bunu eşin

okypete

Nirvana
Pro Üye
28 Mart 2008
86.683
41.024
seni kendin olarak sevmedikten sonra ,taktiklerle sevse,nereye kadar devam eder bu. bir süre yine kendin olmayacak mısın.

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.308
7
Beninle konuşamadığını anlaşamadığını düşünüyor, hayata çok farklı açılardan bakıyormuşuz ona göre, hemen herşeye itiraz ediyormuşum... bunu bana söyledikten sonra bu huyuma dikkat etmeye başladım .. zaman gösterecek falan demeye başladı. Şimdi de zamana bırakmış durumda ama bir yandan da eski kız arkadaşı ile görüşmeye başladı... sadece arkadaş olduklarını söylüyor hatun da az fettan değil... hani şu tüm erkekler onun olsun isteyen cinsten...

geçenlerde ayrılmayı teklif ettim, istemedi... niye istememiş olabilir ki rahatı yerinde diye mi yoksa beni seviyor olabilir mi?

okypete

Nirvana
Pro Üye
28 Mart 2008
86.683
41.024
Beninle konuşamadığını anlaşamadığını düşünüyor, hayata çok farklı açılardan bakıyormuşuz ona göre, hemen herşeye itiraz ediyormuşum... bunu bana söyledikten sonra bu huyuma dikkat etmeye başladım .. zaman gösterecek falan demeye başladı. Şimdi de zamana bırakmış durumda ama bir yandan da eski kız arkadaşı ile görüşmeye başladı... sadece arkadaş olduklarını söylüyor hatun da az fettan değil... hani şu tüm erkekler onun olsun isteyen cinsten...
geçenlerde ayrılmayı teklif ettim, istemedi... niye istememiş olabilir ki rahatı yerinde diye mi yoksa beni seviyor olabilir mi?

pardon yanlışmı okuyorum. eski kız arkadaşıyla konuşuyor kocanız ve siz hala beni nasıl sevmesini sağlayabilir miyimmi diyorsunuz.
buna nasıl izin veriyorsunuz ki. nasıl bir evlilik bu.şoka girdim

Nil

KK Kro
Pro Üye
22 Temmuz 2008
9.649
102
eski kız arkadaşıyla görüşüyor,seni eleştiriyor,sen hala duruyor ve hala sevgisini kazanmaya mı çalışıyorsun....

walker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
1.469
1
ESKı KIZ ARKADAŞIYLA MI? görüşüyor
nasıl yani sizde buna izin veriyorsunuz sakin duruyorsunuz :O
kaç yıllık evlisiniz acaba
eşiniz ne yapmaya çalşıyor acaba

SEN_KOLIK

herkez YALANCI!!
Pro Üye
15 Nisan 2007
4.680
2.257

ben olsam bende ayrilmam bir taraftan eski kiz arkadaslariyla rahat rahat görüsüyor diger tarafta evde her istedigini yapan bir kadin oh ne ala memleket
bende bu koca icin degisecegim öylemi pöhhh

VAZGECILMEZIM

DÜDÜKSÜZ TENCERE
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
4.238
608

Eski kız arkadaşımı :1shok: sadece arkadaşça konuşmk he :kızgın:
Karşısında çocukmu war bu adamn . . . ağzından çıkanı kulağı duymuyormu
ve bunları sölerken sen nasıl olurda ona hala eşim diyebiliyorsunn anlamıorum
Adama bak ya bi eli yağda bi eli balda.ohh ne ala memleket kötükedihüso
Arkadaşım madem boşanmk istiosun kararının arkasında dur :1shok:
kocan istememiş olsada sen git aç davanı .
Sinirlerim tavan yaptı walla :nazar:

Son düzenleme:

essmeralda

pamuklara sarsam seni...
Pro Üye
30 Ekim 2008
6.811
52

adam keyfinin derdinde, sizse kendinizi yeniden sevdirmenin..
adamın karısı var mı yok mu umrunda değil ki eski sevgiliyle görüşmeler falan. eh karısı da buna birşey demiyor. alan razı satan razı, oh ne güzel memleket..
hatun fettan ama koca melek zaten..
hey allahım yaa..

adam eski sevgilisile kırıştırıyor, siz sadece ayrılmayı "teklif" ediyorsunuz..
ilginç bir evlilik vesselam..

burbuk

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
6.618
11.259

Bence sizi sevmiyor arkadaşım, keyfini bozmak istemiyor, evde karısı dışarıda dostuyla yani bir eli yağda bir eli balda olsun istiyor.
Siz neden hala, sizi anlamadığını söyleyen, eski kız arkadaşıyla görüşen size bunca derdi çektiren bu adamla neden hala berabersiniz, neden hala bizlerden "seni seviyor" lafını duymak istiyorsunuz.
Bu adam sizi hak etmiyor üstelik resmen kullanıyor. Lütfen boşanın ama boşanırken donuna kadar da alın çünkü eşiniz denen kişi her şeyi hak ediyor.

OltadakiZil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
1.231
204
34
eşinde sende çok rahatsın..nasıl eski kız arkadaşıyla görüşebilir..ilginç:bbo: