Mutfak Dekorasyonu Yenilenen mutfağım 😊

ZemheriPoyraz

😈 Kendinden Asla Vazgeçme 😈
Pro Üye
Anneler Kulübü
9 Şubat 2010
17.022
37.104
Merhaba hanımlar, ben de mutfağını yaptıranlar kategorisine dahil oldum 😊 ve fikir olması açısından buraya resimleri eklemek istedim. İlk iki fotoğraf mutfağın eski hali. Çok yorucu bir süreç ve bu süreçte iyi bir şirketle çalışmak çok önemli, ustaları tek tek bularak bu işi kısa sürede kusursuz halletmek neredeyse imkansız, prizlerin yeri bile çok önemli. Allah bu yola baş koyanların yardımcısı olsun, temizlik kısmı tam bir facia ki bizim çalıştığımız şirket çok titizdi.

Eklentiler

• IMG_20210223_165809_752.jpg
    IMG_20210223_165809_752.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 566
  • IMG_20210223_165809_757.jpg
    IMG_20210223_165809_757.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 554
  • IMG_20210223_165809_746.jpg
    IMG_20210223_165809_746.jpg
    114,8 KB · Görüntüleme: 552
  • IMG_20210223_165809_668.jpg
    IMG_20210223_165809_668.jpg
    122 KB · Görüntüleme: 565
  • IMG_20210223_165809_725.jpg
    IMG_20210223_165809_725.jpg
    137,7 KB · Görüntüleme: 559
  • IMG_20210223_165809_695.jpg
    IMG_20210223_165809_695.jpg
    117,5 KB · Görüntüleme: 575
Son düzenleme:
Merhaba hanımlar, ben de mutfağını yaptıranlar kategorisine dahil oldum 😊 ve fikir olması açısından buraya resimleri eklemek istedim. İlk iki fotoğraf mutfağın eski hali. Çok yorucu bir süreç ve bu süreçte iyi bir şirketle çalışmak çok önemli, ustaları tek tek bularak bu işi kısa sürede kusursuz halletmek neredeyse imkansız, prizlerin yeri bile çok önemli. Allah bu yola baş koyanların yardımcısı olsun, temizlik kısmı tam bir facia ki bizim çalıştığımız şirket çok titizdi.
Ben çok beğendim keyifle ve afiyetle güzel günlerde kullan canım
Ha bir de tezgahı küçültüp oraya buzdolabını alman mutfagı cok ferah göstermiş:nazar::21:

Ben çok beğendim keyifle ve afiyetle güzel günlerde kullan canım
Ha bir de tezgahı küçültüp oraya buzdolabını alman mutfagı cok ferah göstermiş:nazar::21:
Teşekkür ederim 😘
Tezgahı küçülttüğüm için herkes laf söyledi yaaa 😡 halbuki benim kullanabildiğim alan zaten o kadardı. Üzerine hiçbir şey koymayacağım 3 dakikada temizleyebileceğim bir tezgah istedim ben, eski halinde fırınım ocağım tezgahın üzerindeydi temizlemek bir saatten fazla sürüyordu öyle olunca da istediğim gibi temiz tıtamıyordum, buzdolabı mutfak kapısının yanındaydı, her şey üzerime geliyordu mutfakta. Bu gün çok mutluyum, ilk iş kahve yapıp içtik 😁 yemeği bile dolapları gören tarafında yedim masanın 😂 bakmaya doyamıyorum. Herkesin zevki başka, mutlaka beğenmeyen de çıkar ama ben çok mutluyum 😁

Teşekkür ederim 😘
Tezgahı küçülttüğüm için herkes laf söyledi yaaa 😡 halbuki benim kullanabildiğim alan zaten o kadardı. Üzerine hiçbir şey koymayacağım 3 dakikada temizleyebileceğim bir tezgah istedim ben, eski halinde fırınım ocağım tezgahın üzerindeydi temizlemek bir saatten fazla sürüyordu öyle olunca da istediğim gibi temiz tıtamıyordum, buzdolabı mutfak kapısının yanındaydı, her şey üzerime geliyordu mutfakta. Bu gün çok mutluyum, ilk iş kahve yapıp içtik 😁 yemeği bile dolapları gören tarafında yedim masanın 😂 bakmaya doyamıyorum. Herkesin zevki başka, mutlaka beğenmeyen de çıkar ama ben çok mutluyum 😁
Sen mutluysan kımseye laf düşmez ki zaten, bunlar kişisel zevkler. Setüstü ocaklarda ocagı oraya buraya cekıp altını temızlemek zaten baslı basına bır ıs ve altı bıle yag oluyor, orayı bırakıp soyle bı ustten gecemıyorsun ıste. Herkes buyuk tezgah kullanmak zorunda degıl. Ohh ferah kahvelerınız olsun:21:

Çok güzel olmuş.
Ben de beğendim..
Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
Maliyeti ne kadar oldu?

Çok güzel olmuş.
Ben de beğendim..
Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
Maliyeti ne kadar oldu?
Teşekkür ederim 😊
Ankastre dahil 35bin ama ben fayansları kırdırdığım için ödedim 3bin tl civarı, tesisat işleri de var tabi, doğalgaz su elektrik komple elden geçti, ankastre de 3.800tl bunları düşünce 28bin civarı oluyor

Güzel olmuş güle güle kullanin
Ama gözü yoran şeyler var gibi 🤔 dolaplarin deseni mi halı mı bilemedim
Teşekkür ederim
Halıdır büyük ihtimalle, genel konsepte çok zıt çünkü, 2 yıl önce örmüştüm, eskiyince yol verilecek bir malzeme, bir de son zamanlarda herkes düz renk tercih ediyor mutfakta bu eskitme görünümlü olunca göze değişik geliyor

Teşekkür ederim
Halıdır büyük ihtimalle, genel konsepte çok zıt çünkü, 2 yıl önce örmüştüm, eskiyince yol verilecek bir malzeme, bir de son zamanlarda herkes düz renk tercih ediyor mutfakta bu eskitme görünümlü olunca göze değişik geliyor
Çok güzel olmuş güle güle kullanın😍
sadece dolap fiyatınıbiliyor musunuz peki

bende annemın mutfağını yaptırmak istiyorum yani ben dolapları alacam kardeşim başka bi yerini
o yüzden sadece dolapları sordum😎

Çok güzel olmuş güle güle kullanın😍
sadece dolap fiyatınıbiliyor musunuz peki

bende annemın mutfağını yaptırmak istiyorum yani ben dolapları alacam kardeşim başka bi yerini
o yüzden sadece dolapları sordum😎
13bin civarı diye biliyorum dolap ve tezgah beraber. Kullanılan kapak malzemesi etkiliyor fiyatı daha çok. akrilik bu yılın moda malzemesi, o pahalı; ben ahşap desen diye tutturduğum için mdf lam kullanıldı onun fiyatı daha uygun. Ölçü alıp bu işi yapan yerlerden fiyat almanızı öneririm. Benim dolap alanım 5 metre mesela. Kullanılan menteşe, çekmece ray sistemi fiyatta çok fark yaratıyor. Bir çekmece rayına ben 150tl ödedim. Tezgah fiyatı da çok farklı granitler daha uygun çimstone daha pahalı. Aslında dolap işin en uygun kısmı, tesisat ve fayans çok pahalıya patlıyor. duvar fayansının metrekare fiyatı 60tl, yer karosunun 90tl ama bunun yapıştırma malzemesi, köşe bandı, usta masrafı derken şaşkınlık verecek rakamlar çıkıyor ortaya

Güle güle kullan canım balkon da elden geçmiş sanki balkon dikkatimi çekti çok hoş görünüyor can sağlığıyla oturun

Güle güle kullan canım balkon da elden geçmiş sanki balkon dikkatimi çekti çok hoş görünüyor can sağlığıyla oturun
Çok teşekkür ederim 😁 balkon henüz elden geçmedi sadece kapıyı kırıp yerini değiştirdik. Balkonum çok güzel 2*6metre kapalı, orası için de güzel planlarım var, zemine parke desen seramik, duvarlara da taş desen kaplama planlıyorum, dağ evi havası vereceğim inşallah. Şu an sera konumunda, 70 saksı sukulentim ve ufak bir oturma alanım var, misafir ağırlamak için mükemmel bir alan 😁

Öncelikle güle güle kullanın duvar fayansları balkon tezgahı küçültmeniz falan şahane.
Derli toplu ve modern bir dolap görüntüsü olmuş.
Ben sadece dolap desenini beğenemedim. Çünkü ahşap, ağaç gibi durmuyor. Daha Mat düz beyaz ağaç kapaklar vintage kulplar biraz daha hoş geliyor gözüme. Ama zevk renk meselesi siz beğendiyseniz gerisi önemsiz.
Balkon özellikle çok şirin görünüyor ☺️

Öncelikle güle güle kullanın duvar fayansları balkon tezgahı küçültmeniz falan şahane.
Ben sadece dolap desenini beğenemedim. Çünkü ahşap, ağaç gibi durmuyor. Daha Mat düz beyaz ağaç kapaklar vintage kulplar biraz daha hoş geliyor gözüme. Ama zevk renk meselesi siz beğendiyseniz gerisi önemsiz.
Teşekkür ederim, dolap kapakları fotoğrafta fırçayla kirletilmiş gibi duruyor evet ama aslında dokulu ahşap desen, ben biraz daha modern ve sıcak dursun istedim.
Zevkler çok farklı, tezgahı küçülttüm diye mahalle baskısı yiyorum şu an resmen 😂😂 bir türlü anlatamıyorum insanlara büyük tezgahın benim için sadece eşya kalabalığı olduğunu ve bu kalabalığın beni rahatsız ettiğini. Şu an tezgahımı temizlemem sadece 3 dakika ve yemek yaparken bana fazlasıyla yetiyor.
Ben yaptırırken hep doğal örnekler aradım ama bulamadım, o yüzden, insanların fikri olsun istedim, bunu böyle yaparsa nasıl duracak. Kendisi yaptırırken zevkine uyup uymayacağına karar verebilir böylece, keşke daha çok paylaşan olsa

13bin civarı diye biliyorum dolap ve tezgah beraber. Kullanılan kapak malzemesi etkiliyor fiyatı daha çok. akrilik bu yılın moda malzemesi, o pahalı; ben ahşap desen diye tutturduğum için mdf lam kullanıldı onun fiyatı daha uygun. Ölçü alıp bu işi yapan yerlerden fiyat almanızı öneririm. Benim dolap alanım 5 metre mesela. Kullanılan menteşe, çekmece ray sistemi fiyatta çok fark yaratıyor. Bir çekmece rayına ben 150tl ödedim. Tezgah fiyatı da çok farklı granitler daha uygun çimstone daha pahalı. Aslında dolap işin en uygun kısmı, tesisat ve fayans çok pahalıya patlıyor. duvar fayansının metrekare fiyatı 60tl, yer karosunun 90tl ama bunun yapıştırma malzemesi, köşe bandı, usta masrafı derken şaşkınlık verecek rakamlar çıkıyor ortaya
evet gerçekten çok yüksek rakamlar çıkıyor

ölçü alıp fiyat almıştım ama merak ediyorum yinede:eek:

kaç gün sürdü peki

20210226_135032.jpg
sizin için yakın plan çektim 😁

Çok teşekkür ederim 😁 balkon henüz elden geçmedi sadece kapıyı kırıp yerini değiştirdik. Balkonum çok güzel 2*6metre kapalı, orası için de güzel planlarım var, zemine parke desen seramik, duvarlara da taş desen kaplama planlıyorum, dağ evi havası vereceğim inşallah. Şu an sera konumunda, 70 saksı sukulentim ve ufak bir oturma alanım var, misafir ağırlamak için mükemmel bir alan 😁
Ben de balkon kuşuyum çok severim balkonda oturmayı güle güle kullan canım

X