Mutfak Dekorasyonu Yenilenen mutfağım 😊

Ah tamam şimdi oldu. O resimde çok çok farklı gözüküyordu.
Tamam bu görüntü güzel ve doğal.
Ama o resimde bir de parlamış sanki daha çok kaplama gibi duruyordu.
Bu çok şık sevdim.
Tezgahına yapılan yorumlara aldırma.
Bu şekilde çok modern ve yeterli. Kullanışsız uzun bir tezgah çöptür. Bu şekilde güzel güle güle kullan inşallah 😇❤️

Ah tamam şimdi oldu. O resimde çok çok farklı gözüküyordu.
Tamam bu görüntü güzel ve doğal.
Ama o resimde bir de parlamış sanki daha çok kaplama gibi duruyordu.
Bu çok şık sevdim.
Tezgahına yapılan yorumlara aldırma.
Bu şekilde çok modern ve yeterli. Kullanışsız uzun bir tezgah çöptür. Bu şekilde güzel güle güle kullan inşallah 😇❤️
Çok teşekkürler😊
mutfağın eski hali de var zaten resimlerde 4.10m tezgah vardı, ömrümü yedi o tezgah benim 😂 o yüzden ne kadar küçük o kadar iyi diye düşündüm.

Merhaba hanımlar, ben de mutfağını yaptıranlar kategorisine dahil oldum 😊 ve fikir olması açısından buraya resimleri eklemek istedim. İlk iki fotoğraf mutfağın eski hali. Çok yorucu bir süreç ve bu süreçte iyi bir şirketle çalışmak çok önemli, ustaları tek tek bularak bu işi kısa sürede kusursuz halletmek neredeyse imkansız, prizlerin yeri bile çok önemli. Allah bu yola baş koyanların yardımcısı olsun, temizlik kısmı tam bir facia ki bizim çalıştığımız şirket çok titizdi.
Iyı gunlerde kullanın
Mutfak tezgahı az degılmı..mutfagın buyuklugune gore

Merhaba gule gule kullanin cok guzel gorunuyor.. mutfak duvarını kirmissiniz.. acaba site yönetiminden izin gerekiyor mu.. ayni seyi ben de yaptimda henuz kapi takilmadi.. acaba cezasi vs var midir..

Merhaba hanımlar, ben de mutfağını yaptıranlar kategorisine dahil oldum 😊 ve fikir olması açısından buraya resimleri eklemek istedim. İlk iki fotoğraf mutfağın eski hali. Çok yorucu bir süreç ve bu süreçte iyi bir şirketle çalışmak çok önemli, ustaları tek tek bularak bu işi kısa sürede kusursuz halletmek neredeyse imkansız, prizlerin yeri bile çok önemli. Allah bu yola baş koyanların yardımcısı olsun, temizlik kısmı tam bir facia ki bizim çalıştığımız şirket çok titizdi.
Cok cici olmuş poyrazkedi

Merhaba gule gule kullanin cok guzel gorunuyor.. mutfak duvarını kirmissiniz.. acaba site yönetiminden izin gerekiyor mu.. ayni seyi ben de yaptimda henuz kapi takilmadi.. acaba cezasi vs var midir..
Daire size aitse site uonetimine göre cezası yok.
Ailem sitede yaşıyor

Sitede pek çok komşumuz balkon duvarını kırıp mutfağı balkona katmistir

Ben apartmanda yaşıyorum, bina sakinlerini bilgilendirdik, sitede de bilgilendirme yaparsınız, makul saatlerde olduktan sonra cezası falan yok.

Ben apartmanda yaşıyorum, bina sakinlerini bilgilendirdik, sitede de bilgilendirme yaparsınız, makul saatlerde olduktan sonra cezası falan yok.

Internette cezasi var diye okumustum ama tamamen balkonu mutfaga katmaktan mi bahsediyor anlamadim..
Ben sadece tadilat yapacagimi alt ust ve yan komsuma soyledim tamam sorun yok dediler.. tabii duvari kırdığımi soylememistim..
Insallah bir sorun olmaz..

Daire size aitse site uonetimine göre cezası yok.
Ailem sitede yaşıyor

Sitede pek çok komşumuz balkon duvarını kırıp mutfağı balkona katmistir
Ay rahatladım biraz bayadir endeseliydim.. zaten komsularima gurultu yaptigim icin bayadir huzursuzum.. internette cezasi var geri eski haline getirtiyorlar yazmislardi korktum tekrar tadilat gürültü toz toprak vs.. insallah bir sıkıntı çıkmaz

Ay rahatladım biraz bayadir endeseliydim.. zaten komsularima gurultu yaptigim icin bayadir huzursuzum.. internette cezasi var geri eski haline getirtiyorlar yazmislardi korktum tekrar tadilat gürültü toz toprak vs.. insallah bir sıkıntı çıkmaz
Yıkılıp kırılabilecek yerler ve sabit kalmak zorunda olan kısımlar var. Kolon ve kirişleri kıramazsınız, onları kırarsanız binadaki daire sahipleri size tazminat davası bile açar. Duvar fayans kırmak bunlardan farklı şeyler, gelen ustalar gerçekten ustaysa kolona kirişe kesinlikle dokunmaz, kırmak istediğiniz yerde bunlar varsa kıramayacağınızı söyler. Tadilat yaptınız diye ceza yok ama kolon kiriş kırmanın cezası tabi ki var, binanın yıkılmasına sebep olursunuz çünkü. Ben de duvar kırdım balkon kapısını büyüttüm ama uygunluğuna binanın mütahidi bile onay verdi.

Bende çok severim değişiklikleri .
Parkelerinizi de aydınlık renk yaptırın hatta ☺️ sarı tonlar irrite ediyor insanı
IMG_20210521_170051_709.jpg
parkeleri bu renk yaptım 😁 dur banyo ve tuvaletleri de atayım. Bu arada sandalye de benim eserim kendim ördüm 😅

Büyük banyo eski ve yeni hali

Eklentiler

• 20210816_223926.jpg
    20210816_223926.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 37
  • 20210816_224532.jpg
    20210816_224532.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 35
  • 20210726_082534.jpg
    20210726_082534.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 40
  • 20210726_082524.jpg
    20210726_082524.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 40
Tuvalet ve koridor. Evde eski hiçbir şey bırakmadım 😁

Eklentiler

• 20210726_082605.jpg
    20210726_082605.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 40
  • 20210816_223825.jpg
    20210816_223825.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 41
  • 20210726_082546.jpg
    20210726_082546.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 30
  • 20210816_223851.jpg
    20210816_223851.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 35
Yıkılıp kırılabilecek yerler ve sabit kalmak zorunda olan kısımlar var. Kolon ve kirişleri kıramazsınız, onları kırarsanız binadaki daire sahipleri size tazminat davası bile açar. Duvar fayans kırmak bunlardan farklı şeyler, gelen ustalar gerçekten ustaysa kolona kirişe kesinlikle dokunmaz, kırmak istediğiniz yerde bunlar varsa kıramayacağınızı söyler. Tadilat yaptınız diye ceza yok ama kolon kiriş kırmanın cezası tabi ki var, binanın yıkılmasına sebep olursunuz çünkü. Ben de duvar kırdım balkon kapısını büyüttüm ama uygunluğuna binanın mütahidi bile onay verdi.
Anladim bizimki sizin kapinizla ayni kucuk bir duvar vardi..L kapiyi aldik onun yerine boydan kapi takiyoruz.. esim insaat mühendisi az cok anliyor kirilacak yerlerden.. cam icin tasiyici degil birsey olmaz demisti ama ben ikna olamadim 😊korkmustum ceza gelir diye.. tesekkur ederim icim rahatladi..

Bu arada evinjz gercekten guzel olmus.. fayanslari tek tek soktuler mi? Ben uzerine kaplattim.. ona ragmen inanilmaz bir insaat pisligi oldu.. suan ki aklim olsa hic girmezdim.. bir de komsulara cok ses oldu diye darlandim..

X