yepyeni bir ben..değişmek,gelişmek,manen ve maddiyen güzelleşmek istiyorum:)

Sahihuban

Guru
Pro Üye
25 Mayıs 2013
13.577
19.309
Güncelleme 11.12.2021
Bahsettiğim birçok şeyi gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum hamd olsun.
Yıllardır ajandama yazdığım, deneyip vazgeçtiğim, yapamicamı düşündüğüm birçok şeyi başarmamın sebebi sürekli denemeye devam etmek oldu.düştüm ama kalktım, bıraktım ama vazgeçmedim.. adım adın.. ilerledim.. şimdi olduğum noktadan mutluyum. Ama bitmiş diil. Kendimi inşaa etmeye devam ediyorum çünkü hayallerim var.
Günlük paylaşımlara devam edeceğim.
Gelen her bir kişi pek kıymetli.
Lütfen sen de kendinin en iyi versiyonu olmaya çalış.
Kendinde emeğin olsun.
Çünkü böylesi en güzeli🌸

hayallerim var ve ben bunları gerçekleştirmek için çabalamak hayallerime ulaşmak istiyorum...mesela fotoğrafçılığımı geliiştirmek ve de fotoğraf çekerek extra gelir elde etmek istiyorum..
mesela ebru kursuna gitmek güzel tablolar yapıp arkadaşlarıma dostlarıma hediye etmek istiyorum...
ve de zayıflamak istiyorum çokçaaaaa :KK43:
Kızlar 1,65 boyunda;83 Kiloyum..esmerim..yaklaşık 1,5 yıl önce kapandım...
hepiniz bilirsiniz ki tarz değiştirmek çok zor...hele ki açıkken kapanmak veya kapalıyken açılmak...
tüm kıyafetlerin değişiyor...giyim tarzın değişiyor..çalışıyorum ve de....
hem dine uygun olsun hem de günümüz modellerinden olsun istiyorum...nasıl olacak bilmiyorum ama tavsiyelerinize açığım...
.................ne demişler akıl akıldan üstündür..::::)

Son düzenleme:
geçen hafta cuma günü herkesin kilomla ilgili yorum yapmasının ardından ertesi gün başladım diyete....
1 hafta da 1 kg verdim...yediklerime dikkat ediyorum ve de yavaştan spora başlıyorum bugün :)))

geçen hafta cuma günü herkesin kilomla ilgili yorum yapmasının ardından ertesi gün başladım diyete....
1 hafta da 1 kg verdim...yediklerime dikkat ediyorum ve de yavaştan spora başlıyorum bugün :)))

Tebrik ederim seni
Eee nasıl gidiyor diyet, kaç kilo verdin bugüne kadar

Tebrik ederim seni
Eee nasıl gidiyor diyet, kaç kilo verdin bugüne kadar

helal sanaaa:)) azimli kadınlar her zaman bir adım öndedir :) kendine olan saygın için sonuna kadar devam etmelisin

diyetle durumlar güzel..
kpss çalışmaları da fena değil...
kpss ve düğün maratonum bittikten sonra evelallah ın izni ile *özel ders verme ve de *diksiyon kursuna gitme geliştiricileri ile ilgilenceğim inşallah :))

artık hayatın gerçeklerin isteklerimin duygularımın daha da farkındayım...

bu hayatta dünyadaki en önemli kişi kendimiziz..

biz olmazsak geri kalan her şeyin bizim için bir önemi yok

zaten çevreye faydalı olmak için önce kendimize değer vermemiz gerek..

önce kendimizi tanıyarak başlamalıyız hayatımıza..

hatalarımızı kabul ederk ömrümüzün geri kalanını içimize çeke çeke iliklerimize kadar hissetmeliyiz

X