Yerlesme kanamasi Acill kizlar bakarmisiniz!!!

28 de az sadece sildigimde sanki yumurtlama akintisiyla birlikte az bisey kan geldi dedim adet olacagim bugun yarin derken 1 martta bu sefer sulu degil cok acik renk leke geldi kirmizi degil gunluk koydum günlüge bile cok az gelmis 10dk sonra baktigimda kan kahverengiye dönmüştü yine dedim herhalde olacagim 2 si orkid koydum yine ayni kahverengi leke olmus ama cok cok az yani adet kani gibi değil sadece sildigimde cok az geliyor yogunluk yok adet degil kesinlikle 3 gundur yok wcvye ciktigimda bazen geliyor peceteye bazen hicbisey gelmiyor su anda öyle cok özür dilerim bu kadar ayrıntıya girdigim icin

Allahim saan öyle guzel ve saglıklı bir evlat vercek gorürsun ınsallah beraber hamileyizdir de deneyimlerimizi paylasırız buradan
Insallah canım benim bir tane ewladim daha var 2 de dusugum Allah once hic olmayanlara sonrada bize versin galiba seninde ilk olacak

28 de az sadece sildigimde sanki yumurtlama akintisiyla birlikte az bisey kan geldi dedim adet olacagim bugun yarin derken 1 martta bu sefer sulu degil cok acik renk leke geldi kirmizi degil gunluk koydum günlüge bile cok az gelmis 10dk sonra baktigimda kan kahverengiye dönmüştü yine dedim herhalde olacagim 2 si orkid koydum yine ayni kahverengi leke olmus ama cok cok az yani adet kani gibi değil sadece sildigimde cok az geliyor yogunluk yok adet degil kesinlikle 3 gundur yok wcvye ciktigimda bazen geliyor peceteye bazen hicbisey gelmiyor su anda öyle cok özür dilerim bu kadar ayrıntıya girdigim icin
Canım özür dilenecek birşey yok.Bizler kadınız aramızda paylaşalım.

Ben bu ay klomen vurulup çatlatma iğnesi vuruldum.28 şubat adet tarihim ve sancım felan yoktu.

26 da öğlen pembe kanamam geldi sonra kahverengiye döndü.
27 de biraz arttı arasında açığa yakın lekelerde vardı.
28de öğlen olmaya başladı ve azaldı akşama kadar bitmelik oldu.
1 martta sadece öğlen 2 parmak kadar oldu.

Akşamdan sabaha kadar hiç olmadım.

Ağrım felanda yoktu.Günde 1 pedi bile doldurmicak şekildeydi.

Yerleşme kanaması dedi herkez.

Test yaptın mı hiç?

Insallah canım benim bir tane ewladim daha var 2 de dusugum Allah once hic olmayanlara sonrada bize versin galiba seninde ilk olacak
benim de 20 aylik bir kızim var daha onceden de erken doğum yapmistim yine kizimm olmustu ve 3 gün sonra kaybetmistim bu 3. gebeligim Allah nasip ederse

Yakın bir arkadaşım doğum yaptı kensi yaşadıkşarımı anlattım yerleşme kanaması gibi dedi.Şimdi ne testi yaparsan yap negatif çıkar dedi içkanda idrarda da negatif çıktı ilk günler yapmıştım.

Vücudumu tanıyorum ve miğde bulantılarım sol kasık atması var adetim sancılı 6 gün olurdu normalde
Benim bel agrim var onun harici baska hicbir belirti yok bugün oglen yaptım tek cizgi çıktı kan testi vermedim

Insallah bende gebeyimdir sağlıklı sıhhatli kucagimiza alırız 2 dusugum var cok korkuyorum hicbirinde yerlesme kanamasi vs.yaşamadım umud ediyorum istiyorum ama dedigim gibi gebelik olursa sok oluruz geri cekime yoluyla oldugu icin supriz olabilir

Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize.. Hamilelik zaten büyük bi mucize değilmi.. Bunu yasarken herşeye inanirim Rabbim istedimi ol dedimi oluyor.. İnsallah sende hayırlı haberlerle gelirsin çok sevinirim senin adina.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin...

Beklenen adet 6 gun gecikmelide olsa geldi:KK61:kendimi nasil kaptırmıştım yerleşme kanaması olduguna o kadar kendimi inandirmistim ki umutlar fora:mad:sabah günlük koymustum biraz once wc ye gittigimde koyu kırmızı kan:mad:adetim başladı demektir sanki hamileymisim de düşük yapıyorum biz kadınlar neden kendimizi hep iyiye inandiriyoruz:KK70:kendime gülüyorum

Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize.. Hamilelik zaten büyük bi mucize değilmi.. Bunu yasarken herşeye inanirim Rabbim istedimi ol dedimi oluyor.. İnsallah sende hayırlı haberlerle gelirsin çok sevinirim senin adina.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin...
Teşekkür ederim bitanem biraz once dediğim gibi adet oldum malesef kismette yokmuş zamanı değilmiş demekki:cry:

Teşekkür ederim bitanem biraz once dediğim gibi adet oldum malesef kismette yokmuş zamanı değilmiş demekki:cry:

Kiyamam ya.. Rabbim zamanını bilir tatlım üzülme hic en kısa zamanda hayırlı haberlerle gel buraya tez nasip etsin Allahim inşallah..

Kiyamam ya.. Rabbim zamanını bilir tatlım üzülme hic en kısa zamanda hayırlı haberlerle gel buraya tez nasip etsin Allahim inşallah..
Insallah canim insallah nedense görünce uzulmedim desem yalan olur tek farki yoğun değil sadece kasik ve bel agrim cok fazla

Insallah canim insallah nedense görünce uzulmedim desem yalan olur tek farki yoğun değil sadece kasik ve bel agrim cok fazla

Geciktigin içindir.. Ben bi sefer 41inci gün olabildim resmen 11 gün geciktim cildiricaktim ağrıdan çok iyi anlıyorum şuan o yüzden seni.. Sökülünce toparlarsin inşallah.. Bi tane aspirin atsana rahatlatır seni..

Geciktigin içindir.. Ben bi sefer 41inci gün olabildim resmen 11 gün geciktim cildiricaktim ağrıdan çok iyi anlıyorum şuan o yüzden seni.. Sökülünce toparlarsin inşallah.. Bi tane aspirin atsana rahatlatır seni..
Inanir misin unutmuşum cevap yazmayı asprin alamıyorum kuzum kan pihtilasmamasi var bende bana gelmiyor

Ne resmi bakıyım dedim Kardeş bi çikolata yiyoduk şurda bu nedir :bicak:
Bakıp nasıl anlıyacaklar yerleşme mi degil mi :olamaz:

X