Yerlesme kanamasi Acill kizlar bakarmisiniz!!!

melegim44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
2.124
1.158
37
Kızlar merhaba yeni üye oldum :KK49:birsey danismam lazım sat 27 şubat pko oldugu icin tam ne zaman yumurtladigimi hiç bilmiyorum geri çekilme yoluyla birliktelik oluyor:olamaz:gebelik olursa sewinirim ama onun icin ayri bir çalışma yapmadik soruma gelirsek sat 27 subat demistim pko olmama ragmen düzenli adet olurum adetim gecti 3 gündür de lekelenme tarzında kanamam oluyor gunluk pedi doldurmuyor sadece peceteye sildigimde geliyor bugün oglen dayanamayip gebelik testi yaptım net tek cizgi çıktı sabah ilk idrarla yapmadim çünkü unuttum:KK61:simdi kesin yokmudur yoksa yerlesmeyse yasadigim daha erken mi baktim :cry:

Biraz uzun oldu kusura bakmayın nolur heyecan yaptım sırasıyla hepsini yazdim başından gecen yerlesme kanamasi yaşayan varsa nolur arkadaslar gebelik testini erken mi yaptım yoksa kesin gebelik yok mudur tabi beta baktır diyeceksiniz ama ondan önce bu konuyu nasil halledebilirim

Cevap yazdığın icin teşekkür ederim bat 27 subat yanlis yazmisim hatta her ay 2 gunde erken adet olurum 25 subat gibi adet olmam lazımdı ama gelen giden yok normalde ilk gun lekelenme tarzinda kanamam olur ertesi gun normal adetimi olurdum 1 marttan bugune lekelenmelerim oluyor ama özür dileyerek diyorum sadece peceteye sildigimde cok acik renkli kan geliyor ama adet kani gibi yoğun değil cok az

Geç döllenme de dedi çıkmaz ama yerleşme kanaması olurken idrarda cikmasi gerek sanırım doktora git bence

Bende adetimden iki gün önce hafif kahve lekelenme seklinde oldu hatta adet oldum diye taktimdi pedimi iki gün sora durdu normal akintim gelmeye basladi... Bence olabilir yerleşme kanaması bi kan ver sen bacım...

Siddetli bel ağrım var baska gebelikle ilgili hicbir belirtim yok yerlesmeyse eger yaşadığım 3.gün bugün testi sabah ilk idrarla değilde oglen yaptim farkeder mi onuda bilmiyorum

Bende adetimden iki gün önce hafif kahve lekelenme seklinde oldu hatta adet oldum diye taktimdi pedimi iki gün sora durdu normal akintim gelmeye basladi... Bence olabilir yerleşme kanaması bi kan ver sen bacım...
Insallah yerleşme kanamasidir cok isterim tekrar anne olmayi Ama negatif çıktı bugün idrarda gecen hafta cumartesi beta hcg 1.20 çıkmıştı yukselseydi çıkardı sanki

Kızlar merhaba yeni üye oldum :KK49:birsey danismam lazım sat 27 şubat pko oldugu icin tam ne zaman yumurtladigimi hiç bilmiyorum geri çekilme yoluyla birliktelik oluyor:olamaz:gebelik olursa sewinirim ama onun icin ayri bir çalışma yapmadik soruma gelirsek sat 27 subat demistim pko olmama ragmen düzenli adet olurum adetim gecti 3 gündür de lekelenme tarzında kanamam oluyor gunluk pedi doldurmuyor sadece peceteye sildigimde geliyor bugün oglen dayanamayip gebelik testi yaptım net tek cizgi çıktı sabah ilk idrarla yapmadim çünkü unuttum:KK61:simdi kesin yokmudur yoksa yerlesmeyse yasadigim daha erken mi baktim :cry:
canım benimde 25 ocak sat 22 şubatta senin ki gibi lekelenmem oldu dayanamadım test yaptım pozitif çıktı şimdi ki testler kesin sonuç veriyor beklenen adet tarihinden önce ögrendim ben muhtemelen gebe degilsindir ama kesin sonuç icin bthcg baktir

canım benimde 25 ocak sat 22 şubatta senin ki gibi lekelenmem oldu dayanamadım test yaptım pozitif çıktı şimdi ki testler kesin sonuç veriyor beklenen adet tarihinden önce ögrendim ben muhtemelen gebe degilsindir ama kesin sonuç icin bthcg baktir

Insallah yerleşme kanamasidir cok isterim tekrar anne olmayi Ama negatif çıktı bugün idrarda gecen hafta cumartesi beta hcg 1.20 çıkmıştı yukselseydi çıkardı sanki

Allahtan umut kesilmez bacım inşallah hamilesindir.. Testler her zaman sonuç vermiyor.. O kanamanın olduğu zaman bnde yaptimdi çıkmadı.. Hatta ben gebeligimi doktora adet söktürücü bişi ver çok sancim var adet olamadim diye gittim kocam bile inanamadi hamileymisim diyince:halay:

Allahtan umut kesilmez bacım inşallah hamilesindir.. Testler her zaman sonuç vermiyor.. O kanamanın olduğu zaman bnde yaptimdi çıkmadı.. Hatta ben gebeligimi doktora adet söktürücü bişi ver çok sancim var adet olamadim diye gittim kocam bile inanamadi hamileymisim diyince:halay:
Insallah bende gebeyimdir sağlıklı sıhhatli kucagimiza alırız 2 dusugum var cok korkuyorum hicbirinde yerlesme kanamasi vs.yaşamadım umud ediyorum istiyorum ama dedigim gibi gebelik olursa sok oluruz geri cekime yoluyla oldugu icin supriz olabilir

Nasil görünmüyor kac haftalik canim kiminde 7.haftada belli oluyormus gec dollenme olduysa tabi
evet dr da geç dollenmeden suphelendi ama bthcg cok yüksek cıkinca panik yaptirdi diş gebelik mi diye 2 gün arayla kontrole cagirdi vaginal usg bakiyor yarin da cagirdi ama gitmicem 1 hafta daha beklemek ostiyorum dış gebelik olsa agridan duramazdım sanırim

evet dr da geç dollenmeden suphelendi ama bthcg cok yüksek cıkinca panik yaptirdi diş gebelik mi diye 2 gün arayla kontrole cagirdi vaginal usg bakiyor yarin da cagirdi ama gitmicem 1 hafta daha beklemek ostiyorum dış gebelik olsa agridan duramazdım sanırim
Dış gebelik geçirmiş biri olarak sakin ihmal etme canim kesinlikle ihmal etme nolur 1 hafta ne demek allah korusun dis gebelikse ki allah korusun tupun patlar ic kanama gecirirsin allah korusun benimm kendiliginden sonlandi ama cok riskli sakin 2 gune bir git beta ver özellikle diyorum sakin ihmal etme

Tam olarak hangi renk canım bugünmü geldi leke yolsa oldumu bir kaç gün ayrıntılıca anlatırmısın ?

Allahim saan öyle guzel ve saglıklı bir evlat vercek gorürsun ınsallah beraber hamileyizdir de deneyimlerimizi paylasırız buradan

X