🩸 Yerleşme kanaması🩸 Lütfen cevap verir misinizzz🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Birhamisss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2015
704
695
Tecrübeli arkadaşlar tecrübelerinizi yazarsanız çok sevinirim. direkt konuya giriyorum. 29 unda yumurtlama oldu. 13 ünde ise regl günümdü. Sabah kahverengi çok az bir leke geldi ardından normal beyaz akıntı geliyor. Yerleşme kanamasının adetten 2 gün olması mümkün mü ?

Tecrübeli arkadaşlar tecrübelerinizi yazarsanız çok sevinirim. direkt konuya giriyorum. 29 unda yumurtlama oldu. 13 ünde ise regl günümdü. Sabah kahverengi çok az bir leke geldi ardından normal beyaz akıntı geliyor. Yerleşme kanamasının adetten 2 gün olması mümkün mü ?
Evet. Regl gününüzde test yapın :)

Eksik yazmışım. Adetten 2 gün önce yerleşme kanaması mümkün mü

Allah bağışlasın sağlıcakla gelsin inşallah🤲🏻 Ne kadr sürdü yerleşme kanamanız acaba
Aslında tam kanama da denilemez. Leke şeklinde çok sma çok az geldi. Adet olacakmışım gibi adetin başında gelen kahverengi lekeden geldi. Sonrasında o kadar karnım ağrıdı ki. Bacaklarım falan. Kesin adet oluyorum. Adetin başlangıcında olan bitin her şeyi yaşadım ama olmadım 😍🤷🏻‍♀️

X