Yerleşme kanaması mi adet mi ?

Reyhan76tr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
2
2
24
Arkadaşlar merhaba adet gunume 6 gün var daha ama bugün kasık ağrısı ve bel ağrım oldu tuvalete gittiğimde azıcık kan geldi sonra duşa girdim birdaha gelmedi sadece tuvalete gittiğimde geliyo ve sonra bitiyor gelmiyo bu yerleşme kanaması mıdır acaba ?

Arkadaşlar merhaba adet gunume 6 gün var daha ama bugün kasık ağrısı ve bel ağrım oldu tuvalete gittiğimde azıcık kan geldi sonra duşa girdim birdaha gelmedi sadece tuvalete gittiğimde geliyo ve sonra bitiyor gelmiyo bu yerleşme kanaması mıdır acaba ?
Adet gününüzü beklemelisiniz kesin sonuc iozaman olur yerleşme kanaması 4.5haftada oluyor diye biliyorum

Ayy benada 5 gün kala lekelenme oldu2gün. Bugün hiç bişey yok3.gün bugün. Ama sol kasığım ve belim ağrıyor yerleşme kanaması mı dersiniz? Lütfen sürecinizi paylaşır mısınız

Ben de hamilelik istiyorum, hayatım boyunca hiç 30 gün ara ile adet olmadım hep 37 40 45 boyle gecikmeli oldum. Bugün lekelenmem oldu bi miktar kan da vardı. Hic agrım olmadı bu arada. Şeffaf kıvamda akıntıyla birlikte oldu lekelenme. Hemen aklıma yerleşme kanaması geldi acaba olabilir mi. 2 gün önce evde teat yaprım negatif cıkmıstı daha erken sonuç vermesi için ama acaba hamilelik mi erkwn adet mi

X