Yerleşme kanaması mı yrdımcı olur musunuz

seren0163

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2020
128
31
29
Adetim23 subattı ama 21 şubatta kanamam oldu . Çok şiddetli bel agrım vardı öncesinde . Ama yumurtalıklarımda kasıklarımda hiç ahrım olmadı ilk defa. Sadece öncesinde cok bel ağrım oldu. Ve kanamam cok cok az geliyor gün içerisinde ve cok koyu geldi . Yerleşme kanması olabilir mi. Yardım doktor randevum var zaten ama sabırsızlandım

Adetim23 subattı ama 21 şubatta kanamam oldu . Çok şiddetli bel agrım vardı öncesinde . Ama yumurtalıklarımda kasıklarımda hiç ahrım olmadı ilk defa. Sadece öncesinde cok bel ağrım oldu. Ve kanamam cok cok az geliyor gün içerisinde ve cok koyu geldi . Yerleşme kanması olabilir mi. Yardım doktor randevum var zaten ama sabırsızlandım
Damla damla geldiyse, pembe kahverengiyse, yumurtlamadan 8 9 gun sonra ise yerlesme kanamasi olma ihtimali fazla.

Benimde 27siydi 22sinde lekelenmeler basladı 2gün sürdü bugün hiç bişey yok. Sol kasığım ağrıyor belim ağrıyor ama asla leke yok. Sürecinizi lütfen paylaşın acaba hamile miyiz? ☺️☺️

X