Yerleşme kanaması mi

Eslemsri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2021
95
13
27
Bugün adet günüm. Önce kahverengi leke oldu. Sonra pembemsi kan geldi. Acaba yerleşme kanaması mi adet mi

Benimde öyle başladı sonra 12gun Pembe akıntım devam etti. Kırmızıya dönmedi. Yerleşme kanamasiymis benimki. İns bebisdir sizinkide
Allah bebisinizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin... 12 gunmu surmuş sizin yerlesme kanamaniz peki ne zaman test yaptiniz hamileligi ogrendiniz.. benimkisi yerleşmemi bilmiyorum ama 4 gun surdu 4.gün idrar testi yapmistim negatif cikmisti siz ne zaman yaptiniz

Selam benimde tamsgerimin 9.gunu bugun sabah 10 kanamam başladı akşam 10 a kadar sürdü ve 10da kesildi şuan yok hiç evdeki testlerimde çift çizgi kanama dan sonra kan testimde pozitif gebelik var ama kanama uzun sürdü sabah 10dan akşam 10a kadar ne kanamadıydı anlamadık 3tane 3.gün emriosu transfer edildi

Selam benimde tamsgerimin 9.gunu bugun sabah 10 kanamam başladı akşam 10 a kadar sürdü ve 10da kesildi şuan yok hiç evdeki testlerimde çift çizgi kanama dan sonra kan testimde pozitif gebelik var ama kanama uzun sürdü sabah 10dan akşam 10a kadar ne kanamadıydı anlamadık 3tane 3.gün emriosu transfer edildi
Koyu kan yerleşme olabilir mi pıhtılı şekilde

Allah bebisinizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin... 12 gunmu surmuş sizin yerlesme kanamaniz peki ne zaman test yaptiniz hamileligi ogrendiniz.. benimkisi yerleşmemi bilmiyorum ama 4 gun surdu 4.gün idrar testi yapmistim negatif cikmisti siz ne zaman yaptiniz
Sağol canım.ben testimi baya bı geç yaptım.o pembe lekeler esnasinda Adet oluyorum sandım uzun sürünce.
Kasik ağrım gecmeyince test yaptım. 6haftalik olmuş bile 🤭 şuan 8. İnşallah sıkıntı çıkmadan ilerleriz

X