Yerlesme kanamasi nasil olur.

bukusum

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2011
48
4
Arkadaşlar 1 saat önce idrara çıktığımda bit diye bisi oldu baktım birsey yok. Sonra temizlenerek tuvalet kagidinda pembe kan vardi, wc nin içinde de minik kirmizi parc var. Gebelikten şüpheleniyorum bu ay yerlesme kananamasimidir. Devam etmedi kanama bir kaç kez çıktım wc ye.

Merhaba,
Bende sadece bir kere peceteye gelen iki parça pembe akıntı olmuştu. Yerleşme olduğunu düşünüp aynı gün test yapıp silik çizgi ile pozitifi görmüştüm.

Yerleşme kanaması kahverengi, pembe renkli oluyor. Inşallah istediğiniz gibi olur sonuç 🌸 tecrübem bu şekilde.

Bende de 1 kereliğine peçeteye sildiğimde kahverengi akıntı gelmişti çok az kanla karışık. Olabilir bence gününüz geçtiyse test yapın.

Merhaba,
Bende sadece bir kere peceteye gelen iki parça pembe akıntı olmuştu. Yerleşme olduğunu düşünüp aynı gün test yapıp silik çizgi ile pozitifi görmüştüm.

Yerleşme kanaması kahverengi, pembe renkli oluyor. Inşallah istediğiniz gibi olur sonuç 🌸 tecrübem bu şekilde.
Insallah regli olmama 4 gun var. Erken gebelik testi yapsam çıkar mı acaba

Insallah regli olmama 4 gun var. Erken gebelik testi yapsam çıkar mı acaba
Benim adet düzensizliğim vardı, o ay adet olamadan gebe kalmıştım hatta. O yüzden bilemiyorum..
Ama yerlesme kanaması gunu erken testte silik çıkmıştı bebek de çok küçüktü. Ertesi gün kese görünmüştü. Çıkabilir de yani emin değilim.

Yumurtlama gününüzü biliyorsanız 12-13 gün sonra idrarda çıkar demişti doktor.

Inşallah sonuç güzel olur sizin için 🌸
Rabbim anne olmayı isteyen hepimize sağlıkla nasip etsin.

Kizlar yeniden kanama geldi biraz acaba yerlesme kanamasi mi yoksa regli mi resim atsam iğrenir misiniz bilemedim

Merhaba arkadaşlar bende cuma ve cumartesi günü kahverengi akıntı oldu ovulasyon günü öncesi yerleşme kanaması olma ihtimali var mı tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim 5 senelik evliyim ama çocuğumuz olmuyor lütfen cevaplayın

Benimde cuma günü kahve rengi kangeldi cumartesi günüde aynı şekilde pazar günü pembe oldu ve adet oldum bugün tekrar hastaneye gidicem 2 . Aşılama icin

X