Yerleşme kanaması nasıl olur

seda_pnr

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2019
39
6
33
Kızlar yardımmmmm???? En son adetim 25 şubatta başladı 6 gün sürdü yani Mart 2 de bitti 15 martta tuvalete gittim bi baktım iç çamaşırım kan olmuş Erken adet oldum düşüncesiyle hemen ped taktım fakat anlama kadar o pet hiç dolmadı adetimin ilk günü böyle oluyor diye önemsemedim fakat ertesi günde idrarımı yaptıkça hafif pembe kan geliyordu arada kahverengiye döndü sonra tekrar pembeye döndü bi kaç gün pembe ve kırmızı karışık kanla devam etti ama bi sabah bildiğiniz adet kanı gibi az şekilde geldi daha sonra tekrar pembe ve kırmızıya dönerek devam etti kan testi yaptım 1.20 çıktı ama daha erken olduğunu düşünüyorum ve bugün 10.günüm bu neyin belirtisi? 1 çocuğum var evliyim hastaneye gidemiyorum eşim korona olduğu için.. yerleşme kanaması olabilir mi???

Gebelik testi yapın diyecektim onuda yapmışınız zaten isterseniz duruma göre kan testini tekrar edin en doğru sonucu o şekilde öğrenirsiniz eşinizde çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin

Gebelik testi yapın diyecektim onuda yapmışınız zaten isterseniz duruma göre kan testini tekrar edin en doğru sonucu o şekilde öğrenirsiniz eşinizde çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin
Çok teşekkür ediyorum böyle beklemek daha strese sokuyor merakta ediyorum açıkçası..

Yerleşme kanaması kahverengi ya da çok açık pempemsi bir renkte ve lekelenme tarzinda olur. Beklenen adetimden 4 gün önce yaşadım yerleşme kanamasını kahverengi leke ve sadece tuvaletteyken peceteye gelen akıntı şeklindeydi 1 gün bile sürmedi bitti. Hayırlı sonuçlar alırsınız İnşallah. Selametle..

Yerleşme kanaması kahverengi ya da çok açık pempemsi bir renkte ve lekelenme tarzinda olur. Beklenen adetimden 4 gün önce yaşadım yerleşme kanamasını kahverengi leke ve sadece tuvaletteyken peceteye gelen akıntı şeklindeydi 1 gün bile sürmedi bitti. Hayırlı sonuçlar alırsınız İnşallah. Selametle..
Çok sağolun o zman benim ki adet sanırım sökülemiyor az az geliyor çünkü

Hamileymişim acaba ? Yerleşme kanaman nasıldı benim şuan adetime 3 gün var az önce tuvaletteyken idrarımla az bi kan aktı daha sonra peçeteye sildim bir kaç damla kan geldi şuan gelen bir şey yok bu tarzmıydı kanaman ? Karnım ağrımaya başladı umarım yerleşme kanamasıdır 😕

Hamileymişim acaba ? Yerleşme kanaman nasıldı benim şuan adetime 3 gün var az önce tuvaletteyken idrarımla az bi kan aktı daha sonra peçeteye sildim bir kaç damla kan geldi şuan gelen bir şey yok bu tarzmıydı kanaman ? Karnım ağrımaya başladı umarım yerleşme kanamasıdır 😕
Adete yakınsa yerleşme kanamasıdır büyük ihtimalle çevremdeki herkes adete yakın oldu hamile kaldı yarın da bekleyin ben de hanileyim sanıyordum ama benim bildiğiniz kanama geliyo sizin ki öyle değil sanırım

Evet canım . Kan değildi benim ki kahverengi sulu akıntı bir iki damla kadar devamı gelmedi

Adete yakınsa yerleşme kanamasıdır büyük ihtimalle çevremdeki herkes adete yakın oldu hamile kaldı yarın da bekleyin ben de hanileyim sanıyordum ama benim bildiğiniz kanama geliyo sizin ki öyle değil sanırım
Bende adet oldum 😔 benim genelde direkt kan gelirdi ama bu defa damla damla kahverengi keke gelince heyecan yaptım ama sonuç yine hüsran 😢 diğer aya kaldı umutlar

Stres yaptın mı? Benim de ilk defa farklı geldi bugün kadın doğuma gittim ilaç verdi stresten hormonların değişmiş dedi stresten kaynaklı yani sıkma canını inşallah diğer ay hamiş olursun

Merhaba kızlar reglime 2 gün var dün kan testi yaptırdım negatif ama bu sabah pembe bir leke geldi sizce gebelik ihtimali olabilir mi geç döllenme falan olabilir mi acaba

Regline yakınsa hamile olabilirsin yüksek ihtimalle
Yani 2 gün var henüz az az geliyor yine de umut ediyor insan kanda negatif çıktı belki geç döllenmedir diye düşündüm bakalım pazartesyi bekleyeceğim allah isteyen herkese nasip etsin

X