Yerleşme Kanaması Olabilir mi?

hanim hanim

Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2022
63
6
20
Daha önce açtığım konuyu okuyanlar bilir. Bilmeyenler için tekrar özetle söyleyeyim. Ben adetimden iki gün önce lekelenme gördüm. Kahve rengi. Adet olurum dedim bekledim ama olmadı. Adetim de 3 gün gecikti fakat o lekelenmeden sonra hiç lekelenme olmadı ama o günden sonra iki gün sonra yine lekelenme oldu bu adet günüme denk geliyor. Çok azdı. Ondan sonra yine devam etmedi ama iki gün sonra yine lekelenme oldu. Bu son iki lekelenme adet günlerine denk geliyor. Bunlarla beraber aşırı yorgunluk ve uyku isteğim var. Çok halsizlik var. Bir de ilk gördüğüm lekelenmede banyo yapmıştım. Normalde ayakta yapılmalı ama ben bir defa yanlışlıkla oturdum çok kısa zaman oldu farkedip hemen kalktım. Acaba aslında adetim de banyo yaptım diye mi böyle? Bilgisi olan bilgilendirirse çok sevinirim?

Banyo yaparke. oturmakla adetin şeklinin değişmesini de ilk kez okuyorum.
Oturunca ne oluyor ki…

İyimisiniz Allah aşkına aaaaa, su kaçması ne ya…

Döllenme olmadığı icin kanayan bir organa, su kaçtı yerleşme kanaması gibi kanamalara bağlamak.

Google da bak, rahim nerde vajina nerede… Bilgin olur…
Yerleşme kanamasına bağlamafım konuyu tekrar r okuyun isterseniz. Adettir de su kaçtığı için mi böyle düzensiz oldu diye sor var. Ayrıca bunu ben söylemiyorum böyle bir söylenti var diye soruyorum bilen arkadaş varsa. Siz biliyorsanız dizgince anlatırsınız bilmiyorsanız geçersiniz. İyi günler

Negatif çıktı. Rahatsızlsnmıştım acile gittim o ara testte yaptım ama negatif. Kanda enfeksiyon varmış. Herhalde o lekelenmeler de ondan ötürüymüş.
Bence biraz bekle. Kanda enfeksiyonla lekelenmeler ne alak her dr un dedigine inanma canim hele ki kadin dogumcu degilse. Antibiyotik vs verdiyse alma bence bir sure..

X