Yerlesme kanamasi olabilirmi

Ya
Yaa kaç senedir olmuyor benim 1.5 yıl olmadi sua n ekimde 3 yıl olcak 1 yaşına gircek kızım inan okadar dua ediyorumki tanimadigim insanlara çünkü en iyi ben anlıyorum çok zor çok her gün ağlardım o 1.5 yıl bana ölüm gibiydi ama çok şükür allah verdi her şeyin bir zamanı varmış şimdi de arkasında koşuyorum Rabbim inşallah en kısa zaman da verir vermezse de uzulme esinle evliligin tadini cikar cocuk olunca pek eşle ilgilenilmiyor 😂ama ne kadar byle desem de ben bile çocuktan başka bisi düşünemezdim çocuğu olmayana çok zor inşallah inşallah inşallah bu ay olur pko yoksa elbet olur 🙏🙏🙏🙏
Ay ay kuzum olsun da bende ardından koşarım inşallah ne güzel dua etmişsin evet olmama piskolojisi çok zor ve yıpratıcı gerçekten Rabbim herkeze nasip etsin inşallah 🌼🌼🌼 güzel yürekli arkadaşım teşekkür ederim desteğin için valla gözlerim doldu yine 🥺🥺🥺

Kuzum 1 sene olmadı evleneli 2 kimyalsal hikayem var normal bir hamilelik haberi almadım anlayacağın 😇 kan pıhtılaşma problemim çıktı şu anda inofolic combi artı kan sulandırıcı kullanıyorum Rabbim neylerse güzel eyler ama üzülüyorum sorun yokken bebek olmayınca 😔 eş durumuna da gelirsek senin dediğin gibi olurmuş 😜 bebişten başka bişi gözün gormezmis tadını çıkart diyorlar senin deidigin gibi 🥲🥲 ama ben çocukları çok seviyorum senin gibi olsam çocuk dert etmezdim gibime geliyor hani bir olsun diyorum tüm hevesimi alacakmisim gibi geliyor o kadar çıldırıyorum anne olmaya 🥳🥳🥳 ama vakti saati var inanıyorum birgün olacak inşallah 🌼🌼🌼
Hayırlısı canm inşallah olur tez zamanda 🙏❤❤🌸

Ay ay kuzum olsun da bende ardından koşarım inşallah ne güzel dua etmişsin evet olmama piskolojisi çok zor ve yıpratıcı gerçekten Rabbim herkeze nasip etsin inşallah 🌼🌼🌼 güzel yürekli arkadaşım teşekkür ederim desteğin için valla gözlerim doldu yine 🥺🥺🥺
Canm benim ya destek olmak için çok yakından tanımama hiç gerek yok hepimiz bir kuluz dünyada bir dua etmek çok zor değil inşallah olur bebegin bu ay bi beklentim varmı okadar çok msj okuyorumki burda kimin ne konusu var sasirdim😂😂 test flan yapicakmiydin yanı unuttum benn sua n

Canm benim ya destek olmak için çok yakından tanımama hiç gerek yok hepimiz bir kuluz dünyada bir dua etmek çok zor değil inşallah olur bebegin bu ay bi beklentim varmı okadar çok msj okuyorumki burda kimin ne konusu var sasirdim😂😂 test flan yapicakmiydin yanı unuttum benn sua n
Doğrudur kuzummm😂😂😂 ben bat tarihim geçsin ondan sonra yapacağım kuzum gelmezse ovulasyon takibi yapıyorum bende yapsam bile çıkmaz daha erken çünkü 15 de yumurtlama gördüm en garanti 17 gün geçince bakalım canım en azından batı bekliyorum tabi kırmızıları görmezsek 😂😂🥲

Doğrudur kuzummm😂😂😂 ben bat tarihim geçsin ondan sonra yapacağım kuzum gelmezse ovulasyon takibi yapıyorum bende yapsam bile çıkmaz daha erken çünkü 15 de yumurtlama gördüm en garanti 17 gün geçince bakalım canım en azından batı bekliyorum tabi kırmızıları görmezsek 😂😂🥲
Hadi bakalım hayırlısı ❤🙏

Arkadaşlar merhaba pko hastasiyim normalde adetlerin duzensiz dır ama genelde 32 35 gün içinde mutlaka olurum diğer adetimin ilk gününden bugüne 30 gün oldu dün saat 2 3 arası hafif kahve lekelenmeler vardı sonra yarim saat sonra lavaboya gittiğim de bi damla kahve rengi kanama gelmiş çok az yanı 1 damla normalde devamı gelirdi aslında ama dünden beri daha bisi gelmedi pko öldüğüm için çok yerlesme kanamasi diyemiyorum çünkü zaten adet zamanım yaklaştı ama devamı gelmediği için kafam karşıtı sizce yerlesme kanaması olabilirmi
Adet oldunuz mu acaba

Eklentiler

• IMG20210923192942.jpg
    IMG20210923192942.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG20210923192919.jpg
    IMG20210923192919.jpg
    159,4 KB · Görüntüleme: 65
Kaç gün dur yapiyosun ovulasyon canm sua n yumurtlama yok gibi görünüyor silik çünkü adete yakınlı yaptın bunu
Ben test yaptım dün negatif cıktı yok yani bende bisi yerlesme kanamasi değilmiş yeşilçay içiyorum sanırım ondan oldu yada sökülmeye çalışıyor

Kaç gün dur yapiyosun ovulasyon canm sua n yumurtlama yok gibi görünüyor silik çünkü adete yakınlı yaptın bunu
Canım ben 15 Eylül de yumurtlama gördüm sadece pik olacak mı diye baktım dün akşam ovulasyon testi ile oda olmadı 😂😂

Ben test yaptım dün negatif cıktı yok yani bende bisi yerlesme kanamasi değilmiş yeşilçay içiyorum sanırım ondan oldu yada sökülmeye çalışıyor
Canım bende 1 saat önce adet oldum yerleşme değilmiş şükür mu diyeyim bilemedim hayırlısı olsun bu ayda nasip değilmiş 💜🌼

Benimde 32-35 sizin gibi. Ağustosun 23ü adetimin ilk günüydü, bu ay da 21 i yani bugün kahverengi-pembe bir akıntı geldi çok az. Adetime 4-5 gün var normalde. Acaba yerleşmemi diye umut ediyorum ama adet herhalde :/ inş hamileyizdir
Adet oldunuz mu

Tabiki öyle kimse gelip bakmıyor akıl vermek dışın da sağolsun lar başka bisi yaptıkları yok tabi de kızım için onunla ilgilenmek daha çok istiyorum yanı şimdi neden korunmadan diyebilirsin kızım zor olsu tedaviyle dedim ya i yine olmaz ko 2 aydır korunmadim olmadi ona ragmen bu ay da olmaz yanı dedim lekelenme kafamı karıştırdı ama yarın sanırım test alırım artık adetim dün olmalıydım olmadm
Test yaptınız mı acaba

X