yerleşme kanaması yaşayanlar cevap lütfen

esmaaa0202

küçük erkeğim benim
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2009
1.353
50
slm arkadaşlar bende 2 gündür hafif pembemsi kahverengiye de benzeyen akıntı var kasıklarım ağrıyor adet olucam olucam diyorum bi türlü olamadım daha acaba bu bi yerleşme kanamasımı kaç gün içinde test yaparsam sonuç belli olur sizin ne zaman belli olmuştu

Slm ben ilk gebeligimde tam regl olacagim gun cok az bi kahverengi akinti oldu regl olmayi bekledim iki gun, olamayinca test almistim ve pozitif ciktmisti. Tabii ilki kismet olmadi simdi ikincisine gebeyim bunda da regl olmadan bir kac gun once iki gun suren cook az bi kahverengi leke geldi. Reglim 29 gunde bir oluyordu leke 26. gunde geldi. Eger gunun bir iki gun dahi gecmisse bence hemen eczaneden bir test al umarim mutlu heberler alirsin.

ben normal adet kanamam olmustu ama sonra ögrendimki kanamadan 1 hafta önce hamile kalmisim...ama düsük riskim falan yok zaten normal adet kanamasiydi...üstüne görmemi yerlesme kanamasimi bilmiyorum

ben ilk gebeligimde asilama ile hamile kalmistim 9. gun ve 11. gun kanamam olmustu cok az iki gun sonra kan testi yaptirdigimda bebegin rahime iki gun once yerlestigi ortaya cikti....sende kan testi yaptir...yani ben adetime 3-4 gun kala kanda ogrenmistim...

arkadaslar merhaba,dun ştam yumurtlama donemımdı butun ay yumrtlama donemımı bekledım halıme kalabılmek ıcın fakat tam bır gun kala kanamam basladı,once kahverengı lekelenme seklındeydı sımdı adet kanaması gıbı gelıyor sol rahım bolgem sankı dogum sancısı gıbı kasılıyor.olecek gıbıyım yuruyemıyorum,basım donuyor ve mıdem bulanıyor.doktor normal yumurtlama donemı bazı bayanlarda kanama olur dedı hormon tahlılı ıstedı .5 ay once rahım duvarım kalın oldugundan amelıyat olmustum sımdıde bu cıktı.her testı yaptırdım,her dedıklerı hapı kullandım.saat 3 te hormon sonuclarımı alacagom.boyle gıderse nasıl hamıle kalacagım anlamadım tam yumurtlama gunum kanamam oluyor.off umudum kalmadı cok moralım bozuk!!

X