Yerleşme kanaması yaşayanlar yardım mmmm

Denizim81

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2021
394
150
Merhaba kızlar.benim.adetime 4 gün var.hep adetim günü gününe gelmiştir hiç şaşmaz.ama bugün çok açık pembe lekelenmem oldu 2 defa. kasık ağrım vardı iki gün önce ama bugün çok az. Yerleşme kanaması mi sizce .yerleşme kanaması yaşayan var mı.ne zaman oldu

Merhaba kızlar.benim.adetime 4 gün var.hep adetim günü gününe gelmiştir hiç şaşmaz.ama bugün çok açık pembe lekelenmem oldu 2 defa. kasık ağrım vardı iki gün önce ama bugün çok az. Yerleşme kanaması mi sizce .yerleşme kanaması yaşayan var mı.ne zaman oldu
Evet bende yaşadım kızımda adet günüme 2 gün kala pembe renkte lekelenmem olmuştu adet oldum sanıp üzülmüştüm sonra bi baktım hamileyim, şimdi de 6 haftalık hamileyim adetime tam 4 gün kala çamaşırıma kahverengi lekeler gelmişti adet oldum sandım gene ama hamileyim çok şükür 😇

Evet bende yaşadım kızımda adet günüme 2 gün kala pembe renkte lekelenmem olmuştu adet oldum sanıp üzülmüştüm sonra bi baktım hamileyim, şimdi de 6 haftalık hamileyim adetime tam 4 gün kala çamaşırıma kahverengi lekeler gelmişti adet oldum sandım gene ama hamileyim çok şükür 😇
Ya öylemi benimde bugün kahverengi lekelenmeler ve sırt ağrısı var adet olacağım diye üzülüyordum.sizin ağrınız oldu mu?

Benim ilk okarak dün pembe damlalar halinde kanamam oldu.bugun sabah açık kiremit rengiydi.simdi ise köyü kayve şeklinde.sizin nasıldı?
Benim kanamam olmadi yani gebeliği öğrenmeden önce kanama yaşamadım 6 haftalıkken 1 gün süren kahverengi bir lekelenme yasadim

Ya öylemi benimde bugün kahverengi lekelenmeler ve sırt ağrısı var adet olacağım diye üzülüyordum.sizin ağrınız oldu mu?
Olmaz mı ya hala var, bende korkuyorum bir düşük ve 3 kimyasal yaşadım bundan önce. Yüreğim ağzımda giriyorum tuvalete kan görücem korkusuyla. Ayrıca 5 cm çikolata kistimde var 😒 çarşamba günü kalp atışını duymaya gidicez inşallah duyarız 🙏 sıkma canını kafaya takma istirahat et süpürge açma uzanma çamaşır sirkeleme biraz mola ver işlere ve eşinle birlikteliğe bunlar önemli. Gününüz geldiğinde test yapın umarım hamilesinizdir 🤍

Olmaz mı ya hala var, bende korkuyorum bir düşük ve 3 kimyasal yaşadım bundan önce. Yüreğim ağzımda giriyorum tuvalete kan görücem korkusuyla. Ayrıca 5 cm çikolata kistimde var 😒 çarşamba günü kalp atışını duymaya gidicez inşallah duyarız 🙏 sıkma canını kafaya takma istirahat et süpürge açma uzanma çamaşır sirkeleme biraz mola ver işlere ve eşinle birlikteliğe bunlar önemli. Gününüz geldiğinde test yapın umarım hamilesinizdir 🤍
İnşallah öyledir.tesekkur ederim .sonucu paylaşacağım

Olmaz mı ya hala var, bende korkuyorum bir düşük ve 3 kimyasal yaşadım bundan önce. Yüreğim ağzımda giriyorum tuvalete kan görücem korkusuyla. Ayrıca 5 cmrim çikolata kistimde var 😒 çarşamba günü kalp atışını duymaya gidicez inşallah duyarız 🙏 sıkma canını kafaya takma istirahat et süpürge açma uzanma çamaşır sirkeleme biraz mola ver işlere ve eşinle birlikteliğe bunlar önemli. Gününüz geldiğinde test yapın umarım hamilesinizdir 🤍
Teşekkür ederim canım.Maalesef az önce kırmızı renk kanamam oldu.kismet artık bu ayda olmadı.

Teşekkür ederim canım.Maalesef az önce kırmızı renk kanamam oldu.kismet artık bu ayda olmadı.
Kafanıza takmayın bende ve bebek sahibi olmak isteyen herkeste bu yollardan geçti, kafanızdan silip başka bir odak bulun kendinize ben geçen ay öyle yaptım sildim kafamdan dedim ulan bir kere düşünmiycem diyetisyene başliyim dişçiye vs gittim temizliğe giriştim bir baktım hamileyim gerçekten takmamak gerekiyormuş 🙏

Kafanıza takmayın bende ve bebek sahibi olmak isteyen herkeste bu yollardan geçti, kafanızdan silip başka bir odak bulun kendinize ben geçen ay öyle yaptım sildim kafamdan dedim ulan bir kere düşünmiycem diyetisyene başliyim dişçiye vs gittim temizliğe giriştim bir baktım hamileyim gerçekten takmamak gerekiyormuş 🙏
İnşallah ya.bende artık öyle yapacağım.biktim kendimi dinlemekten.

Bende gördüm canım ama benim adetim geçikdikden sonra olmustu yerleşme kanaması bende 3 yıldır bekliyordum adet oolduğumu düşünmüştüm çok üzülmüştüm ama sonuç kızım oldu doğdu şuanda uyutmuyor 🥰🥰🥰

Merhaba beklenen adet tarihim, 24 haziran fakat bugün önce açık pembe sonrasında kahverengi lekeler geldi. Yumurtlama günlerini değerlendirdik göğüs dolgunluk ve kasık ağrılarım var. Yerleşme kanamasi mıdır yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba beklenen adet tarihim, 24 haziran fakat bugün önce açık pembe sonrasında kahverengi lekeler geldi. Yumurtlama günlerini değerlendirdik göğüs dolgunluk ve kasık ağrılarım var. Yerleşme kanamasi mıdır yardımcı olursanız sevinirim

Bende de durum aynı 3 gün var kahverengi lekem oldu bekliyorum hayırlısı

merhaba canim az oncw bende de boyle bi durum oldu adet olmama 1 hafta var .peceteye pembe renk kanama geldi .yumurta catlamami acaba nedir .hamilelik olaylarimi kafam karisti...

Test yaptım pozitif çıktı kan verdim
Gözünüz aydın çok sevindim😊 Benim de adetim hiç şaşmaz. Ve bu ay benim de 24’ünde yani yarın. Aynı sizinki gibi pazartesi kahverengi lekelenmeler başladı bugüne kadar azar azar devam etti. Hiç böyle bir şey olmamıştı. Yarın regl olmazsam test yapacağım. İnşallah benimki de pozitif çıkar 😊 Siz hangi markayı kullandınız acaba?

X