Yerleşme kanaması

Rosesrose

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
16
10
27
Sevgili hanımlar 17 gün önce zevk suyundan şüphelenip ilişkiden 5 saat sonra ertesi gün hapı kullandım. İlaçtan beş gün sonra üç dört gün süren kanamam oldu iki gün yoğun kırmızı sonra siyaha döndü. Aradan zaman geçti benim reglime üç gün var ama şu an kahverengi bir akıntım var. Bu yerleşme kanaması olabilir mi? Normalde reglimden önce karın ağrım olurdu belirti verirdi. Şu an ağrım yok. Regl mi yerleşme kanaması mi. Test yaptım c kisminda belirgin çizgi var t kısmında yok. Kafam çok karışık.

Eklentiler

• IMG_20210915_194347.jpg
    IMG_20210915_194347.jpg
    176,5 KB · Görüntüleme: 472
Gebelik testine göre bence hamilelik yok ama adetinize daha 3 gün varmış içtiğiniz ertesi günü hapından olabilir bu kahverengi lekelenmeler

Gebelik testine göre bence hamilelik yok ama adetinize daha 3 gün varmış içtiğiniz ertesi günü hapından olabilir bu kahverengi lekelenmeler
İnşallah öyledir 🙏 Çok moralim bozuldu. Fotoğraf ekledim gözüküyor mu bilmiyorum testte o şekilde çizgi olunca negatif oluyor değil mi?

Fotoğraf gözüküyor.Testinize göre Evet tek çizgi olunca negatif yani gebelik yok. Pozitif olması içşn 2 çizginınde görünmesi gerek

X