Yerleşme kanaması

Olabilir canım test yaptn mı yaparsan çıkar büyük ihtimal

Benim de dün 2-3 damla kahverengi, bugün de birkaç damla çamur gibi geldi. Tereddütte kaldım kan testine gidip gitmeme konusunda

Hamile kalmadan önce bazı kadında lekelemme oluyor bende de olmuştu, adet tarinden 10 gün önce falan

Bende dra gıttıgımde 13 hafta olucam soylermı ki. Benım de ıcıme hep erkek olucak dıye hıssedıyorum. Oglum var,kız ıstıyorum ama nasıp ıste :)
Bebeğin bacaklarını açarsa eğer ki bir de erkekse emin konuşabilir cnm :) sağlıklı hayırlı olsunlar da ben de isterdim kızım olsun hayırlısı artık

Ya kızlar ben de benzer durumdayım. Adetim gününde geldi ama bir gün sürdü. Ertesi gün bi iki damla kahverengi çamur gibi leke geldi. Arada sağ kasığımda batma oluyor. Adet olduğum gün early predictor ile test yaptım negatif çıktı. Yanlış çıkmış olabilir mi yoksa birgün süren gerçekten adet kanaması mıydı?

Kizlarr yardim ... Ben 6 aylık evliyim hic korunmadık son adetim 8 subatta oldu . mart 1 de 1 günlük bi kanamam oldu kahverengi su gibi sonra kesildi 1 gun sürdü ve halen adet olmadim suan mide bulantim bas donmesi acayip sekilde arttı hamilemiyim sizce test yapsam cikar mı

Merhaba kızlar ben 13 şubatta aşılama yaptırdım adetim 28 günde bir olur aşılamadan 11 gün sonra yani bugün 2 3 defa kahverengi açık pembe akıntım oldu ve kesildi o da sadece peçeteyle silince geldi acaba yerleşme kanaması olabilir mi adetime 2 gün var hamile olabilir miyim doktorum 15 gün sonra test yaptır demişti pazartesi 15. Gün pazartesi test yaptıracağım ama merak ettim başta adet oldum sandım ama kesildi

X