Yerleşme kanamasından sonra olanlar

Mucizemmm16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
8.533
7.143
32
Kızlar merhaba geçen gün yerleşme kanaması diye konu açmıştım şimdi tekrar anlatayım adetimin 21. Günü adet ağrısı gibi bir ağrı ve fenalık basmasıyla birlikte hafif pembe akıntıyla birlikte damar gibi incecik bisey gördüm peçete de ama enfeksiyon da olabilir diye düşünüyorum neyse sonra idrarla da bi kaç damla geldi ve kesildi ilk kez başıma geliyo böyle bisey bugün de adetıme 3 gün var fazlaca akıntım var ve krem gibi beyaz normalde adete doğru kuru olurum böyle olmaz test yarın yapicam yasaktan dolayı gidemedim eczaneye normalde 26 günde bir adet olurum geçen ay 30. Gün oldum ve normalde 6 gün süren adetim 9 gün sürmüştü geçen ay test yaptım Negatif ti zaten kafam çok karışık başına gelen var mı yardım eder misiniz 😕💐

Yerleşme kanaması dediğiniz sekilde ve dedıgınız zamanlarda oluyor genelde tabi ama bilemeyiz test yapın 🥰
Yaa çok teşekkür ederim yarın test yapicam ama yapmakta istemiyorum yoktur boşuna ümitlenmiş olmaktan korkuyorum cok🙈 olursa da büyük sürpriz olucak

İnşallah olumlu olur🤲🏻Ben yaşamadım bu olayı ama buralardan okudugum kadarıyla sizin anlattıgınız sekılde oluyor😇
Hayırlısı ınşallah 🤲🏻💖 Bende burdan okudum öyleymiş 😊 ama böyle olup adet olanda varmış benım de ilk kez başıma geliyo çok şaşkınım 🤷🏻‍♀️

Teşekkür ederim hepimizin inşallah😍❤ bugün adet olucam gibi öyle uyandım 😞 bakalım test alıcam öğleden sonra ancak alabilirim sonucu yazarım ❤
İnşallah pozitif çıkar canım ama anlattığım belirtileri bende yaşadım hatta adet oluyorum sanmıştım meğer hamileymisim ❤️

Az az akıntım var oluyo gibi ama Göğüslerim de hiç acı falan yok genelde de cok acımazlar zaten ama acıması gerekirdi dimi
Yok canım o kişiden kişiye değişir bende okuyordum el degdiginde bile açıyor diyorlar ama benim öyle olmadı böyle hafif dolgunluk var gibiydi ama her ay da adet öncesi öyle olurdu

X