Yes MakaRa Yes GıRGıR :)

Hee 5 yil oldu masallah diye diye tum masallahlar bizden bikti artik:KK47:
Yuvarlaniyoruz yaa nolsun kavga dovus full + full paket hersey dahil:KK70:
Bu sene yanima geldi annemler de tamam gelsin der diyerekten vize islemlerini fln baslatmistik..
Sonra tabi bizimkiler cagirmayinca 1 hafta tatilimizi yaptik sonra geri gitti:KK55:

Bak yukarda diger mesaja duzenleme yaptim:KK8:
Maaşaallah kelimesi dilimize pelesenk oldu :KK70:
Değişiklik yok diyorsun :) Hayırlısı olsun ya ne diyim inş bi an önce kavuşursunuz

Evet gördüm şimdi.:KK70: Tv izlemek çokzelmiş :rolleyes::KK8::KK8: Sizde kavuşunda bol bol izleyin o zaman anlarsın :KK75::cool:

Maaşaallah kelimesi dilimize pelesenk oldu :KK70:
Değişiklik yok diyorsun :) Hayırlısı olsun ya ne diyim inş bi an önce kavuşursunuz

Evet gördüm şimdi.:KK70: Tv izlemek çokzelmiş :rolleyes::KK8::KK8: Sizde kavuşunda bol bol izleyin o zaman anlarsın :KK75::cool:
Tam olarak nesi güzel dicem şimdi ayıp olacak:KK70:
Saol kuzum amin ne diyim amin çekip duruyoruz..

Ben benimkine de resti çektim zaten bir nevi..
Bizim yaza Türkiye'de akrabaların düğünü var cümbür cemaat gitçez..
Aha dedim fırsat ayağımıza geldi annenler bir hafta gelsinler İstanbul'a tanışırlar kaynaşırlar iki aile anlaşırsa bakarsın bir haftada tanışma isteme olur söz keseriz belki dedim..
Bana demesin mi ama benim kız kardeşimin yaza düğünü var tarihi tam kararlaştırmadılar düğüne bir ay kaldıysa gelemeyiz bizim misafirimiz çok..
İyi dedim başkaları yüzünden hep biz ertelenelim, yaptırırsınız aile boy vizelerinizi paşa paşa buraya gelirsiniz dahada açmıyorum konuyu dedim kapattım..
Çok sinir oldum yaaa sanki gelip beni istesinler diye ben çırpınıyorum ne biçim duruma sokuyor insanı:KK67:

Sizin durumlar nasıl yavru kv ile aran nasıl?

Tam olarak nesi güzel dicem şimdi ayıp olacak:KK70:
Saol kuzum amin ne diyim amin çekip duruyoruz..

Ben benimkine de resti çektim zaten bir nevi..
Bizim yaza Türkiye'de akrabaların düğünü var cümbür cemaat gitçez..
Aha dedim fırsat ayağımıza geldi annenler bir hafta gelsinler İstanbul'a tanışırlar kaynaşırlar iki aile anlaşırsa bakarsın bir haftada tanışma isteme olur söz keseriz belki dedim..
Bana demesin mi ama benim kız kardeşimin yaza düğünü var tarihi tam kararlaştırmadılar düğüne bir ay kaldıysa gelemeyiz bizim misafirimiz çok..
İyi dedim başkaları yüzünden hep biz ertelenelim, yaptırırsınız aile boy vizelerinizi paşa paşa buraya gelirsiniz dahada açmıyorum konuyu dedim kapattım..
Çok uyuz oldum yaaa sanki gelip beni istesinler diye ben çırpınıyorum ne biçim duruma sokuyor insanı:KK67:

Sizin durumlar nasıl yavru kv ile aran nasıl?
Herbişeyi güzel diyim anla hahahaha :KK70:
anaaa görümcekin evleniyor muuuu.

off senin odunu hala yontamadın mı ya :KK70: hala aynı.. iyi ayar vermişssin.

kv ile iyiyiz allahaşükür:21: arada kızsam da şükrediyorum , iyi insan allah var.:oops:

Herbişeyi güzel diyim anla hahahaha :KK70:
anaaa görümcekin evleniyor muuuu.

off senin odunu hala yontamadın mı ya :KK70: hala aynı.. iyi ayar vermişssin.

kv ile iyiyiz allahaşükür:21: arada kızsam da şükrediyorum , iyi insan allah var.:oops:
Heee evleniyor geçen sene söz kestiler:KK51:

Yonttuk yontmasına kuzum da ay çok sıktım diyip acıyıp azıcık ipini salınca b.kunu çıkarıyor..
Annesine anlatmış olsa annesi dese oğlum yaza kardeşinin düğünü var gidemeyebiliriz fln,
Dicem tamam kadın kızını kayırıyor..
Ama daha ailesine anlatmadan böyle demesi daha çok sinir etti.
Sorsan o da sıkıldı ama işlerin uzamasından:KK67:

Aman iyi canım nazar değmesin..
Bebiş düşünüyor musunuz:21:

Canlarımm. :cry::cry:

Şöyle bir göz attım geçmişe, öyle duygulandım ki.. :KK68:

Neler yaşamışız. Neler konuşulmuş ..

Kimimiz bebek büyütüyor, kimimiz bekliyor :anneadayı: , kimi de yeni evli.

İşin en güzel tarafı da hala birkaçıyla görüşüyor olmamız :KK36: Ne güzel arkadaşlıklar edinmişim. :KK68:

Hepsine selam olsun, özleniyor sohbetleriniz, bilin istedim ...

X