YEŞİL ÇAY İLE ZAYIFLAMA DENEMESİ

julietxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
27
17
27
Merhabalar. Yeşil Çay ile zayıflamayı başaranların olduğu bir konu arıyordum fakat ne yazık ki bulamadım. Ben de neden ben açmayayım diye düşündüm ve işte buradayım! Benim tam olarak 30 gün sonra yani 14 ekimde düğünüm var. Pko hastası olduğum için zayıflamakta sıkıntı yaşıyorum ve sürekli bir şişkinliğim, ödemim oluyor. Yeşil çayın ikisi için de iyi olduğunu okudum fakat bir türlü başlayamadım. Bu gece itibari ile başlıyorum. Öyle büyük bir hedefim yok öncelikli hedefim 65'i görebilmek. Ergenliğimden bu yana kendisini hiç göremedim. Şu an 76 kiloyum umuyorum ki 1 ay içerisinde 10 kilo vereceğim. Burada da gelişimimi paylaşmak ve benim gibi acaba zayıflayan var mıdır diye düşünenlere yardımcı olmak istiyorum.

Son düzenleme:
Ben cuma sabahı itibari ile yeşil çay içmeye başladım. Bunun yanı sıra biraz daha sağlıklı besleniyorum ve hazır şeker içerikli ürünler tüketmiyorum. Genellikle kendime smoothie yapıp ara öğünlerde onu tüketiyorum. Bu sabah itibari ile yanii 3. Günümün başında 1.5 kilo vermiş bulunmaktayım. Bu arada bunların yanı sıra her gün yürüyüş de yapıyorum 1-1.5 saat arası.

Bizim memlekette siyah cay icilmez hep yesil cay icilir.tansiyonu dusuk olanlar icin tavsiye edilmez.yuksek tansiyonu düsürür.yeşil cay kiloda aldirmaz zayiflatmazda.genclik iksiri desek daha iyi.ekmek şeker yemeyin.sebze agirlikli beslenin.bide beyaz lahanadan borş yemegi yapip sik sık yeyin.faydasini gorüceksiniz

X