Yeşil kahve ya da alkali su diyeti

rukiye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2012
264
89
Merhaba bu aralar çok duyduğum şu iki şey yeşil kahve birincisi zayıflama yardımcı ikincisi Facebook sürekli yayınlanan deniz sekiyi zayıflatmış alkali su diyet bunlar hakkında bilgisi olan Ya da kullanan varmı yarırlıysa alacağım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba bu aralar çok duyduğum şu iki şey yeşil kahve birincisi zayıflama yardımcı ikincisi Facebook sürekli yayınlanan deniz sekiyi zayıflatmış alkali su diyet bunlar hakkında bilgisi olan Ya da kullanan varmı yarırlıysa alacağım

Yeşil kahve hakkında henüz deneyimim yok ama alkali su tüketiyorum son 2 haftadır. Kilo verdim mi bilmiyorum ama farklı yönde faydaları oldu bana, zayıflamadan ziyade sağlık için içiyorum. 2 hafta sonra ancak tartılırım o zaman belli olur.:KK6:

Yeşil kahve hakkında henüz deneyimim yok ama alkali su tüketiyorum son 2 haftadır. Kilo verdim mi bilmiyorum ama farklı yönde faydaları oldu bana, zayıflamadan ziyade sağlık için içiyorum. 2 hafta sonra ancak tartılırım o zaman belli olur.:KK6:

Ç

Çok merak ediyorum sonuçlarını nasıl birşey yadı kullanımı nasıl sağlık acısından nelere iyi geliyor

2haftadır yeşil kahve içiyorum içtiğinde ishal içmediğin gün fena kabız yapıyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2haftadır yeşil kahve içiyorum içtiğinde ishal içmediğin gün fena kabız yapıyor

Nasıl kullanıyorsun iştahında bir kesilme varmı Ya da kilo kaybı

Günde 2 defa aç karnına sabah akşam henüz kilo kaybı olmadı

Çok merak ediyorum sonuçlarını nasıl birşey yadı kullanımı nasıl sağlık acısından nelere iyi geliyor

Sağlık açısından bir problemim yok zaten ama ne bileyim kendimi daha iyi hissediyorum, sabahları zorlanmadan uyanıyorum. Ben 1 litre suya 2 çay kaşığı karıştırıp içiyorum. Bu arada tansiyon hastalarının dikkatli kullanması gerekiyor. Kilo konusunda ise henüz erken ve tartılmadım :) kozmikbakım adlı bir blog var faydalarını oradan öğrenebilirsin, çok detaylı bilgiler var.

Yesil kahve ile ilgili baska bi konuda bende duymustum icilmediginde kabiz yaptigini ama bilmiyorum bünyeden bünyeye degisirmi
Alkali su icin karbonat sirke yada limon duymustum sizin 2cay kasigi kattiginiz ne acaba

X