Saç Rengi ve Saç Boyama yeşil saça kırmızı boya tutmadı ne yapabilirim

ii2000

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
4
0
23
ensedeki saçlarım orta yeşildi sıkılıp kırmızı yapmak istedim ama koyu kahve oldu bir daha kırmızı boya sürersem tutar mı yoksa açmalı mıyım? koyu kırmızı istiyorum

ensedeki saçlarım orta yeşildi sıkılıp kırmızı yapmak istedim ama koyu kahve oldu bir daha kırmızı boya sürersem tutar mı yoksa açmalı mıyım? koyu kırmızı istiyorum
Bence açman gerek yalnız yanma ihtimali var şu an Çok dikkat etmen lazım. O tonlar çabuk akıyo çabuk açılıyo bende pembe yapmıştım hemen akmıştı biraz bekle bence aksın biraz öyle yap 🙋🏻‍♀️

Bence açman gerek yalnız yanma ihtimali var şu an Çok dikkat etmen lazım. O tonlar çabuk akıyo çabuk açılıyo bende pembe yapmıştım hemen akmıştı biraz bekle bence aksın biraz öyle yap 🙋🏻‍♀️
ya benim saçım normalde koyu kahve ama kırmızı boya tutardı açmadan ve rahat 2 ay dayanırdı keşke en baştan açmasaydım çok pişman oldum

Merhaba, yesil kirmizinin kontrast rengi oldugu icin nötrlemiş ve kahve cikmis. Oncelikle limon tuzunu suda eritin sacinizi o suyla yikayin bu sekilde akma ihtimsli var. Akmazsa açarsınız. Ama oncesinde bu dedigimi denemenizin faydasi olur.

X