yeter lannnn diye haykırmak istiyorum

Artık şu boşanma davasının her duruşmasından o kadar sikildimki ....

Bu sefer çocuğun görüş günleri belirlendi mahkeme ayda iki kere ilk cumrtsi vet 3. Pazar 5 saatligine verdi.
Hemen aramış aylardır aramayan baba (!) musveddesi
Bu cumrtsi alicam haftaya doğum günü o zamanda alicam
Nahhhh alırsın demek varken diyemedim

Çocuk ölümlere döndü kucagimda hayata yeniden tutundu ambulanslarda ...
Sense zevk peşindeydin diyemedim....Sen nerdeydin

AnAna peşkeş çekmek için çocuğumu oyuncak gibi istiyorsun sırf o saldırgan annen mahkeme salonlarında attığı palavralara hakim bile dayanamayıp kahkaha bastığı için intikam ve canavar ruh haliyle anamin üzerine babannen denecek bunakla birlikte saldırdı avukatlar bile zor tuttu sen nerdeydin diyemedim....

Sırf beni galeyana getirmek için çocuğumu intikam aracı olarak kullanacaksınız süt kokuluma zarar vermenizden korkuyorum beni evini haysiyetini bile koruyamadin, ananin iyi piyonu olup yavrumu alet edecek sense her zamanki pisirikliginla evladımi ellerine bırakıp gideceksin böyle ortamami vereyim Hélède sizin gibi bi aile surusune diyemedim.....

YeminlE bu kadınin saçından tutup ağzına sokasim var ama ne ben onun kalitesine gelebilirim neden burdaki yazdığım gibi diyebilirim....

Allahım nolur artık şu karıya da bu ailesine de bu ileri zekalıya (!) (!) (!) da layigini ver Allahım

Süt kokulumu iç çamaşırlarima kadar seçtiği eve sokacak sokması değil canı... ya canıni acitirlarsa hersey bekliyorum yok artık bu kadarda demeyin

Bu kadında ruhi denge bozukluğu var iyiymis gibi görünüyor ama arkadan bildiğin pamuk prensesin üvey annesi

Sırf deliligi çıkmasın diye evliligimi harcadilar bu pislik ve babasi kadın üzerime yürüyüp tehdit etti ona rağmen bile ses etmediler böyleki pislikler...
O hakimim ahh sen böyle babaya ve ailesine nasıl evlat görüş verirsin ...
Napayım ben...
Telefonda bile saydirip dokemiyorum ses kayıt edip aleyhime kullanır diye

Uykularim kacti uyuyamiyorum haksız miyim
haklısın... benim kv de pisligin tekidir
ama görüş günlerini iptal davası acabilirsin.

Çocuğunuzun o evde can güvenliği yoksa bunu da mahkemeye bildirmelisiniz. Babaanne si zarar verecek biriyse dediğiniz gibi ölsem göndermem .
Allah yardımcınız olsun sakin olun

Çocuğunuz hastamı, ambulans filan demişsiniz gecmiş olsun
Kötü bir aileye düşmüşsünüz ama babası görecek mecbur, zaten zamanla aramaz sormaz anlattığınız gibi biriyse

Ya kıyamadım size hem yüzünü bile görmek istemediğin birine evladını vermek zorunda kalıyorsun hem de içinde hep bir şüphe bir şeyler yaparlar diye çok dolmuşsunuz belli ama mahkeme de onun babası olduğunu düşünerek karar vermek zorunda.Bana kalırsa şimdiden bu kadar üstüne düşmesi göstermelik sonra çocuğu almayacak bile inşallah her şey düzelir.

Anlamadım
Bır tek benmı anlamadım
Cocuk kac yasında?
Cocugu gorus gunlerı dısında vermek zorunda degılsınız , kı vermeyınde gorus gunu dısında verırsenız ve cocugun basına bırsey gelırse kamu davası acılır sıze. Anlayın yanı ıpler sızın elınızde
Buaraad kac zamandır gormuyor benımde eskı esım bosandıgımızdan berı aramadı 7 yasında oglum 2 aylıkken ayrıldık, bazen benımde ruyalarıma gırıyor bır gun pat dıye cıkıp arayıp soracak dıye . Ama ben agzına sıcarım , sıkar bıraz dıyorum

Bu sefer çocuğun görüş günleri belirlendi mahkeme ayda iki kere ilk cumrtsi vet 3. Pazar 5 saatligine verdi.

AnAna peşkeş çekmek için çocuğumu oyuncak gibi istiyorsun sırf o saldırgan annen mahkeme salonlarında attığı palavralara hakim bile dayanamayıp kahkaha bastığı için intikam ve canavar ruh haliyle anamin üzerine babannen denecek bunakla birlikte saldırdı avukatlar bile zor tuttu sen nerdeydin diyemedim....

Sırf beni galeyana getirmek için çocuğumu intikam aracı olarak kullanacaksınız süt kokuluma zarar vermenizden korkuyorum beni evini haysiyetini bile koruyamadin, ananin iyi piyonu olup yavrumu alet edecek sense her zamanki pisirikliginla evladımi ellerine bırakıp gideceksin böyle ortamami vereyim Hélède sizin gibi bi aile surusune diyemedim.....

YeminlE bu kadınin saçından tutup ağzına sokasim var ama ne ben onun kalitesine gelebilirim neden burdaki yazdığım gibi diyebilirim....

Allahım nolur artık şu karıya da bu ailesine de bu ileri zekalıya (!) (!) (!) da layigini ver Allahım

Süt kokulumu iç çamaşırlarima kadar seçtiği eve sokacak sokması değil canı... ya canıni acitirlarsa hersey bekliyorum yok artık bu kadarda demeyin

Bu kadında ruhi denge bozukluğu var iyiymis gibi görünüyor ama arkadan bildiğin pamuk prensesin üvey annesi

Sırf deliligi çıkmasın diye evliligimi harcadilar bu pislik ve babasi kadın üzerime yürüyüp tehdit etti ona rağmen bile ses etmediler böyleki pislikler...
Napayım ben...

uzaklaşın yaşadıgınız şehri değiştirin mesela babası gerçekten cocugunu görmek istiyorsa kendisi gelsin alsın cocugunu görsün görüş saati bitincede geri getirsin uzakta olursanız kv vs.. gelip çocuğu sevemez, eşinizde sınırlı zaman diliminde evladınızı alıp bir yere götüremez...

Anlamadım
Bır tek benmı anlamadım
Cocuk kac yasında?
Cocugu gorus gunlerı dısında vermek zorunda degılsınız , kı vermeyınde gorus gunu dısında verırsenız ve cocugun basına bırsey gelırse kamu davası acılır sıze. Anlayın yanı ıpler sızın elınızde
Buaraad kac zamandır gormuyor benımde eskı esım bosandıgımızdan berı aramadı 7 yasında oglum 2 aylıkken ayrıldık, bazen benımde ruyalarıma gırıyor bır gun pat dıye cıkıp arayıp soracak dıye . Ama ben agzına sıcarım , sıkar bıraz dıyorum
Ne biçim babaymış 7 yıldır hiç görmedi mi oğlunu

amann dikkat bahsettiğiniz aileye benzemek üzeresiniz sizde. yazdığınız gibi konuşuyorsanız çok vahim.

Ne biçim babaymış 7 yıldır hiç görmedi mi oğlunu
Gormedı canım
bundan sonrada ıstesede gostermeyecegım zaten ,artık hukuk boyutundada goremeyecek 5 seneden fazladır maddı manevı sorumluluklarını getırmeyen anne babanın mecbur kaldıgı bır takım olaylar var kımın basındaysa arastırsın derım

Insan bazen öyle bir noktaya geliyor, getiriyorlar ki kırıp dokmek, bağırıp çağırıp sovup saymak istiyor. Ben sizi anlıyorum. Üslup falan diyenler sanırım hiç o noktaya gelmemişler ne mutlu onlara. Etrafınıza zarar vermedikten sonra sovun sayın sizi rahatlatacak ne varsa yapın.ancak bu sekilde ruh sagligimizi koruyabiliyoruz bazen. Allah yardımcınız olsun bu sureci sorunsuz bir sekilde atlatirsiniz insallah.

Bayanlar çoğunuz göstermeyin şehir değiştirin gibi tavsiyelerde bulunmussunuz sağolun Ama su an icin bunları yapmam mümkün değil yani işimi şehrimizi degistirmek gibi, göstermeme gibi bi durumda olmuyor kanunen ben suçlu duruma düşüyorum evladımi ve beni de tehlikeye atmam.
Kötülük isteyen yada kaba bi mizactada insan değilim normal hayatta aksine her ne olursa olsun malesef ki malesef çocuğumun ailesi hayat değiştirme şansı vermiyor bi yere kadar insanî olarak saygi haricinde onlara bi hususiyetim olmamalı

Ama canımın canı...2 kere ciddi düşüK tehlikesi geçirdiğimde yuzume düşürde kurtulalim diyen daha bosanma olmadan oglumun esyalarindan bile kendi isine yaracagini kizinin kizina yani diger torununa verecegi seyleri ayirtmis geri kalanlari cop misali gondermis cok kalitesiz bir insan ben bunlardan o yuzden hersey bekliyorum rabbim firsat vermesin gostermesinde onlara yeterki

edebıyat hocaları geldi hanıııımm:işsiz:

yırtık buldunuz mu hemen sokun çomak ayıp be..kadın acısını yazdı..o an dolmuş yazmış hemen vurun kahpeye moduna gectınız... ! sıze ınanamiyööğrum diyip kayboluyorum :kahve:

Çocuğun yaşını bilmiyorum ama karşılıklı kavgalısınız

İcra ile gelip alsın en azından kapıda birbirinize saldırmazsınız saatinde de mecburen getirir o zaman

Çocuğun yaşını bilmiyorum ama karşılıklı kavgalısınız

İcra ile gelip alsın en azından kapıda birbirinize saldırmazsınız saatinde de mecburen getirir o zaman

ne icrası ne başka birseyi ben eşim saldırdi demedim ki Allahım neyse... daHa bebek oğlum Pedagog bile babasının alması gerektiğini söylerken... Evet baba baba değil orası yarıda hata yaparsa çekecek olan kendisi
Gene mecbur çocuğunu getirmeye kendisi hemde aksi takdirde zaten yasal süreç neyse o olacak

Napayım ben...

valla madem öyle cocugunu islemeketen baska caren yok o manyak aileye 1 saat bile vermek zorunda kalmazsım eger cocuk istemezse baba avukata bile verse cocuk istemiyor der pedegoglarla görüstürür iletirsin bi avukata cocugunu isle zaten hicbiseyde yanında olmamıs bi babası olsa ne olur

ne icrası ne başka birseyi ben eşim saldırdi demedim ki Allahım neyse... daHa bebek oğlum Pedagog bile babasının alması gerektiğini söylerken... Evet baba baba değil orası yarıda hata yaparsa çekecek olan kendisi
Gene mecbur çocuğunu getirmeye kendisi hemde aksi takdirde zaten yasal süreç neyse o olacak

Eşim saldırdı demediniz de üsluplar yani annesi babaannesi sizin anlatımınız saldırgan bir ortam imajı çiziyor

Hanımefendi, benim size tavsiyem, yapabileceğiniz halâ çok şey varken, beklemeden bir avukata müracaat edin.İnanın seçenekleriniz burada sayamayacağım kadar çok fazla. Burada şikayet edin içinizi dökün ama, bir anne olarak, çocuğunuz ile ilgili endişeleriniz varsa, yasal olarak savaşın. Sizinki gibi durumlarda, kanunlar annenin yanında. Bu tip mahkeme kararları Allah'ın emri gibi muamele görmezler, bu kararlar oluşturulduğu gibi, kalkar da, değişir de. Ya da yeni bir karar gelir, eskisini atıverir bir kenara. Bir avukata müracaat edin. Eğer maddi durumunuz avukatlık ücreti ödemeye elverişli değil ise, bunu ispatlayarak, bulunduğunuz yer barosundan tarafınıza avukat tayin edilmesini isteyebilirsiniz.

Örneğin, o görüşme günlerinin - dava sürüyorsa - düzenleniş biçimine itiraz edebilir, bazı şeyleri ıspatlayarak bu görüşmelerin pedagog eşliğinde ve pedagog onayıyla veya sadece sizin konutunuzda olmasına dair savunma yapabilirsiniz, mahkemenin kararında yer ve şekil belirtilmemişse, kararın savunmalarınıza uygun şekilde açıklamalı yazılmasını isteyebilirsiniz. Mahkeme kararını değiştirmezse, savunmalarınız doğrultusunda temyiz edebilirsiniz. Eğer dava sonlandıysa, ayrı bir dava açıp, babanın bu yöndeki ihmalini ve/veya babanın ve birlikte yaşadığı aile fertlerinin çocuk üzerinde oluşturabileceği hasarı ispatlayarak , ya da bebeğin küçüklüğünden dem vurarak baba ile görüşme biçimini, yerini vs. yeniden düzenletebilirsiniz.

Öte yandan icra takibi lafı doğrudur , eşiniz yasal bir icra takibi yapmadıysa, çocuğu rızanız ile teslim etmek zorunda değilsiniz. İcra takibi başlatırsa da, uzman pedagog ya da uzman bir eğitimci olmalı çocuğu almaya geldiklerinde ve görüşme süresince de eşlik etmeli, kanun böyle. Çocuğunuz bebekse, kendi konutunuzda görüşme ve bunun yine pedagog eşliğinde olması yönünde ilgili icra dairesine ya da yeni karar için mahkemeye müracaat edebilirsiniz.

Hanımefendi, benim size tavsiyem, yapabileceğiniz halâ çok şey varken, beklemeden bir avukata müracaat edin.İnanın seçenekleriniz burada sayamayacağım kadar çok fazla. Burada şikayet edin içinizi dökün ama, bir anne olarak, çocuğunuz ile ilgili endişeleriniz varsa, yasal olarak savaşın. Sizinki gibi durumlarda, kanunlar annenin yanında. Bu tip mahkeme kararları Allah'ın emri gibi muamele görmezler, bu kararlar oluşturulduğu gibi, kalkar da, değişir de. Ya da yeni bir karar gelir, eskisini atıverir bir kenara. Bir avukata müracaat edin. Eğer maddi durumunuz avukatlık ücreti ödemeye elverişli değil ise, bunu ispatlayarak, bulunduğunuz yer barosundan tarafınıza avukat tayin edilmesini isteyebilirsiniz.

Örneğin, o görüşme günlerinin - dava sürüyorsa - düzenleniş biçimine itiraz edebilir, bazı şeyleri ıspatlayarak bu görüşmelerin pedagog eşliğinde ve pedagog onayıyla veya sadece sizin konutunuzda olmasına dair savunma yapabilirsiniz, mahkemenin kararında yer ve şekil belirtilmemişse, kararın savunmalarınıza uygun şekilde açıklamalı yazılmasını isteyebilirsiniz. Mahkeme kararını değiştirmezse, savunmalarınız doğrultusunda temyiz edebilirsiniz. Eğer dava sonlandıysa, ayrı bir dava açıp, babanın bu yöndeki ihmalini ve/veya babanın ve birlikte yaşadığı aile fertlerinin çocuk üzerinde oluşturabileceği hasarı ispatlayarak , ya da bebeğin küçüklüğünden dem vurarak baba ile görüşme biçimini, yerini vs. yeniden düzenletebilirsiniz.

Öte yandan icra takibi lafı doğrudur , eşiniz yasal bir icra takibi yapmadıysa, çocuğu rızanız ile teslim etmek zorunda değilsiniz. İcra takibi başlatırsa da, uzman pedagog ya da uzman bir eğitimci olmalı çocuğu almaya geldiklerinde ve görüşme süresince de eşlik etmeli, kanun böyle. Çocuğunuz bebekse, kendi konutunuzda görüşme ve bunun yine pedagog eşliğinde olması yönünde ilgili icra dairesine ya da yeni karar için mahkemeye müracaat edebilirsiniz.

Ben bunu beyan ettim yani pedagogu, hani illa bi sorun teşkil edincede haldir haldir Pedagog uzman bulalım sorunu Düzeltelin yerine karsilasabilecegim muhtemel ayrı anne baba çocuğu pskolojisi için bi nevi önlem amaçlı pedagogu öncesinden de gidiyorum, karşı tarafta bunu biliyor ama hala beyanname verilmedi mahkeme daha bu hafta oldu

Zaten işlerine gelmeyen benim pedagoga gitmem çünkü pedagog kendisini şahsi olarak (babayi) aramisti ayrı olsakta bu eğitimi desteği babayada onerelim demişti insancıl yaklasrak uzmanımız, pedagoga bile küfür edip kapatmış telefonu
Mahkeme esnasında tanıkarak annem bunu belirtmesine rağmen hakimin dikkatından kaçmış sanırım bu hafta yeniden beyannameyi verirken bassstira bassstira uzman istiycem çünkü dün telefonla kendi çocuğuyla konuşmasını iletişim kurmasını dahi bilmiyor çocuğum onların yanında epey bir ağlar

İşte oraya gidince yanında olamayinca neler olur bilmiyorum gecen sefer olan sağlık durumunun ciddiyetini belirticem bakalım hakimide hak veriyorum aile mahkemesi bir dolu ki hepsini yetiştirmek için bizi kısaca dinledi dinlediği halde bile anlayamadım hızlıca geçer misiniz diyordu diğer davalar yetişsn diye

koyun can derdinde kasap et derdinde. kadının başına neler gelmiş bizimkiler üslup düşünüyor. pes doğrusu.

X